Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • Kaza
    Keymaster
      Post count: 6138

      Ovo je Ramiz , raja rogaticka, slikali smo se na Igmanu , gdje je on radio poslije rata. Isao sam na skijanje pa smo se obecali vidjeti, i sad ne znam nista o njemu. Ako nije problem da ga neko prepozna i javi mi adresu ili telefon.

      Zahvaljujem.
      Fikret Camdzija

      Adresu i telefon posaljite na e-mail: MKazic@aol.com

      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        Samo da pripomognem da se radi o Ramizu Zagorici (na slici desno) sa jaruna (kupalista u Zakuli).
        Ramiz je prije rata haman vozio autobus il nesta drugo u Komunalnom.
        Vrijedna famelija i uvijek basce bile pune svega, i to su prodavali navelko i naravno imali extra prihode.
        Ima dva sina i jedan se zove Nihad a to mi je ostalo po specificnom dozivanju njegove majke na sta se on onako malehan ljutio. Nihaaaadeeeee !!!!:)
        Toliko od mene jer neznam gdje su Zagorice sada, a pitacu Sefa kad se cujemo da on mozda nezna jer su prezimenjaci ?:)

        Mustafa
        Participant
          Post count: 8282

          NA internetu – na bh telekom imeniku nadoh ne ime Zagorica Ramiz sljedece brojeve:

          Zagorica Ramiz
          (033) 474-146
          OGRADE 9 Ilidža

          Zagorica Ramiz
          (033) 474-147
          OGRADE 9 Ilidža

          E SAD PITANJE DA LOI JE TO RAMIZ KOGA FIKRET TRAZI ILI NEKI DRUGI SA ISTIM IMENOM I PREZIMENOM!!!!?????

          ermin pawa
          Participant
            Post count: 167

            Selam svima ja znam Ramiza Zagoricu ja sam mu malteriso kuću sa Sabrijom Čubrom ako nekomtreba ja znam taćno gdje je kuća selam svima;)

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              Mustafa upravu si to je prava adresa Ramiza Zagorice;)

              maj73
              Participant
                Post count: 11

                Molim sve one koji poznaju Senada i Fadilu Pezo da mi jave gdje se oni nalaze i kako mogu stupti u kontakt sa njima.

                Irfan-tekija
                Participant
                  Post count: 681

                  Senad Pezo i njegova hanuma su u Sarajevu. Senad radi kao
                  profesor u Tekstilnoj Skoli u Sarajevu. Pobrinucu se za broj telefona.

                  Zambi
                  Participant
                    Post count: 898

                    Majka Bedra i brat Sejo su u Vogoćći,a ja ću kasnije otići kod njegovog tetka Ramiza Talovića na Mejtaš da uzmem broj telefona pa ću ga poslati porukom;)

                    Zambi
                    Participant
                      Post count: 898

                      Poruka za MAJ73
                      evo ti broj telefona od tete Bedre majke Senada Peze 062 971 908
                      selam od Zambija;)

                      maj73
                      Participant
                        Post count: 11

                        Zambi svaka cast na informaciji i velika hvala.Ja putujem za Bosnu iz USA u julu pa bih zeljela sresti te meni jako drage ljude.Jos jednom velika hvala za informacije i Selam od Maj73.

                        Bubelino
                        Participant
                          Post count: 78

                          :) ;)
                          Sellam svima!!!
                          Da li neko od korisnika foruma zna gdje se nalazi Zineta Ćutahija iz Rakitnice, starija sestra rahmetli Nermina i Elvedina Ćutahije.
                          Inače, Zineta je moja školska drugarica, doduše iz osnovne škole, a kako smo upisale različit smjer srednje škole i kako je rat učinio svoje, ja od `92-ge ne znam ništa o njoj…:(
                          Još uvijek mi je pred očima slika tada dugokose djevojčice koja me oslovljavala sa ˝seko˝- zaista ne znam kako je došlo do toga da jedna drugu oslovljavamo tako, možda zato što sam bila jedinica u njoj sam vidjela sestru pa smo se zaista lijepo družile tih tinejdžerskih dana.
                          Helem, bilo kako bilo, zaista bih voljela stupiti u kontakt sa njom

                          Mare
                          Participant
                            Post count: 1546

                            JAVNI POZIV:Javno pozivam sve Rogaticane u Francuskoj da se”prikljuce” na ovu stranicu.Zamolio bih sve Bosance u Francuskoj da ako znaju Rogaticane da him pricaju o ovoj stranici.Unaprijed hvala.

                            Mare
                            Participant
                              Post count: 1546

                              Ja kao zdnji clan bi volijo znati ko se”krije” iza svih ovih snonima ili nadimaka.Ako hoce neko da mi se javi pitajte Tevu, Kazu ili Zambija za moju imail adresu.Svi ste dobrodosli.

                              emira-tekija
                              Participant
                                Post count: 327

                                zamolila bi svu generaciju 70,71 72 73 a posebno iz tekije da se prikljuce da bi uspostavili kontakte

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  dali iko zna za elviru pleho ako zna da mi javi fala unapred

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.