Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
  • Author
    Posts
  • Dzeni
    Participant
      Post count: 12

      [color=#0000FF]Mozda budem imala vise srece na ovoj novoj stranici pa se i neko javi heheh :)

      Bas me interesuje da vidim sta je sa mojom starom rajom . Skolski prijatelji , naravno nemogu da se sjetim svih imena i prezimena ali eto valjda ce se ko drugi sjetit pa se javit :)

      A jos raja sa trga tu bas nije bilo vazno koj generacija posto smo se svi zajedno igrali , a bilo nas je tonu djece par sto se sjecam , igrali se svacega . tako i za vas isto javite se .

      Pa da mozda i prijateljstvo se nastavi iako smo svi razbacani po ovome velikom svijetu :) [/color]

      mikica
      Participant
        Post count: 48

        Znas li mozda moju rodicu Amarelu-Lelu Sucesku ona je tvoja generacija?

        Anonymous
          Post count: 2088

          Evo za ove mladjahne pitanje.Zna li iko gdje je Arnela Konakovi,pred sami rat zvijezda TV Sarajevo.Rogaticka,babo joj radio u TPR-u,majka bila uciteljica u Mesicima.Svi su joj prognozirali sjajnu karijeru,pa i ja sam sam u to vjerovao,ali od 1991.nista o njoj ne znam niti o njenim roditeljima.

          mikica
          Participant
            Post count: 48

            Znam ko je Arnela,sjecam se nastupa na TVSA prelijepa i divno je svirala gitaru cini mi se da je neko rekao da je u Americi ali nisam sigurna.

            Dzeni
            Participant
              Post count: 12

              Eh vjeruj mi ja sam sve pokusavala da se sjetim , neznam ako mozda imas neku staru sliku od nje pa da vidim , mozda mi to bolje pomogne da se sjetim .:)

              Amra68
              Participant
                Post count: 82

                Za Seleta!!!

                Arnela Delimustafic rod. Konakovic zivi u Americi! Znam da je imala jednog sina! Njeni roditelji Osman i Fatima Konakovic, zive u Sarajevu, kao i njen brat! Mozda ti ove informacije budu od koristi !?!

                Azra
                Participant
                  Post count: 7

                  Ne znam jesam li pogodila naslov teme da postavim ovu sliku. Ovo je jedna od rijetkih koju sam sacuvala is skolskih dana. Mozda se neko i prepozna!

                  Bubelino
                  Participant
                    Post count: 78

                    Koja je ovo generacija???
                    Uopće mi ne djeluje da je ’80-a, ’92-ge je ta generacija imala oko 12-13 godina, a Bgm ove djevojke sa fotke mi djeluju mnogo starije :silly: .
                    Također, fotka je izgleda nastala na lokaciji preko puta SŠC, gdje su se obično fotkali srednjoškolci…
                    A interesuje me jer mi djeluje da su ove djevojke sa fotke možda približno moja generacija, s tim što ja nikoga ne prepoznajem :blush: :P

                    Azra
                    Participant
                      Post count: 7

                      Ovo je generacija 1971 po rodjenju, a slika je nastala skolske ’89/’90.
                      Na pocetku sam napomenula da sam mozda pogrijesila temu, oprostite :)

                      Bubelino
                      Participant
                        Post count: 78

                        Ma nemaš zbog čega da se izvinjavaš. Eto i ja sam fulala koju godinu, osobe sa fotke su starije od mene, moja loša procjena. Ko prizna pola mu se dodaje :woohoo: ;) :P

                        Bubelino
                        Participant
                          Post count: 78

                          A možda bi bilo lijepo da nam napišeš kako se zovu djevojke sa fotke!!! Naravno, ukoliko se u dogledno vrijeme ne javi niko sa istim informacijama :huh: :side:

                          P.S. Azra, moj bruder je generacija ’71., možda ga poznaješ- otiđi na temu- Rogatičani jučer, danas, sutra, podtema- zaslužili su da ih predstavimo

                          behar
                          Participant
                            Post count: 514

                            Druga s lijeve strane u gornjem redu je Amra Krajina a do nje Sanela Jamakovic. Prva s desne strane u donjem redu je Samra (ne znam prezime).

                            Mustafa
                            Participant
                              Post count: 8282

                              Ja poznam na slikama vec pomenute
                              Amru Krajinu, Sanelu Jamakovic i Samru (cini mi se da joj ime babe – Meho)…
                              A tu je jos i Dina Cano u donjem redu u sredini…

                              Dzeni
                              Participant
                                Post count: 12

                                Kako je interesantno da sam ja pitala sta je sa ’80 generacijom a doblia vise odgovora od raje koja su ’71 god. :) hadje bolje ista nego nista pa jel tako ? ;)

                                Bubelino
                                Participant
                                  Post count: 78

                                  Dzeni napisao:

                                  Kako je interesantno da sam ja pitala sta je sa ’80 generacijom a doblia vise odgovora od raje koja su ’71 god. :) hadje bolje ista nego nista pa jel tako ? ;)

                                  Pa, draga moja, možda je malo raje korisnika ovog foruma iz reda te generacije a i malo je očigledno onih koji takve poznaju :unsure:
                                  Možda ne bi bilo loše, ukoliko imaš neku fotku iz školskih dana da je postaviš na topic, ma sigurna sam da bi se postovi nizali pa ti ne bi bila uskraćena za informacije o svojoj generaciji :) ;)

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 44 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.