Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
  • Author
    Posts
  • Dzeni
    Participant
      Post count: 12

      Pa ja starija raja sigurno poznaje nas mlade ;) , ja neman nikakvih slika nazalost posto je to sve ostalo u Rogatici :( pa zato sam i mislila da ako se neko nadze mozda ima i koju slikicu da stavi ovde al eto nigjde nikog :(

      Bubelino
      Participant
        Post count: 78

        Eh, ja te potpuno razumijem. Ni ja nisam ponijela nijednu fotku sa sobom :( a tako bih željela da imam svoje fotke iz djetinjstva i školskih dana.
        No šta je tu je…od rodbine sam pokupila što se moglo pokupiti :cheer: no niko nema fotke na kojima se ja nalazim- kažu da sam im sve uzela prije rata, govoreći kako je to moja svojina :P – eto moja fatalna greška.
        Da nisam bila , ponavljam bila tako naopaka sada bih imala fotke iz mlađih dana, eto rekli bi neki tako mi i treba
        ;) :P :silly:

        Dzeni
        Participant
          Post count: 12

          hehehe Eh tako nam je , imam ja par slika Zele donjeo predprosle god kad je bio dloe , pa od kume mi mama cuvala :) tako da imam tih par slika a vecinom moji na neko sjelu ili rostljanju hehehe tako da bi tolko zeljala da ako neko budeimao koju slikicu pa da je postavi ovde :) . eh nisi trebala uzima ti to bolje kad stariji cuvaju hehehe :) . Al evo ovi nasi ROgaticani svi imaju slik pa mozda se i naleti neka iz mojih skolskih dana i isto iz tovjih :) :)

          Bubelino
          Participant
            Post count: 78

            Valjda će :)
            Nada zadnja umire
            :cheer: :lol: :laugh:

            Dzeni
            Participant
              Post count: 12

              Ma ite tkako , evo ja ima 2 god se nadam hehehe :) blago se meni :laugh:

              Bubelino
              Participant
                Post count: 78

                Kaže naš narod: ˝Ko čeka i dočeka˝– pa nam ne preostaje ništa drugo :) ;)

                Dzeni
                Participant
                  Post count: 12

                  Eh bas tako :) :)

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    ja slabo koga znam iz 80″ ali iz 70″-tih i starije znam.Ovi momci i dijevojke iz 80″ su porasli i postali zreli ljudi pa zato mi je teško raspoznati lica,ali šaljite slike neka su na stranici..:P :P

                    Bubelino
                    Participant
                      Post count: 78

                      Ja bih rado stavljala fotke na ovaj topic, a pretpostavljam i Dzeni, no nemamo ih!!!

                      Bubelino
                      Participant
                        Post count: 78

                        Dzeni, nemoj se ljutiti, no kako ne bih otvarala novu temu, eto i ja pozivam raju ´75. godiste da se javi i ostavi fotke iz skolskih dana.
                        Valjda ce se naci neko da me obraduje…

                        Dzeni
                        Participant
                          Post count: 12

                          Sta fali nek sa javljaju sta je pet godina razlike mozda bude kojih bilo sto su zivili na trgu pa mozda se sjetim njih :) . tako sad nek se pocnu javljat hehehe :) :) ;)

                          Adi
                          Participant
                            Post count: 6

                            ja sam isto ’71 generacija. Sliku sam vidio pa sam iskreno da kazem malo razocaran dase nekih imena nemogu sjetiti. Prva je Azra, onda Amra, Sanela, pa mi fale dva imena a ako se nevaram jedna je barem Edina. Dolje sjede Mira, Dina i Samra. Sve su djevojke isle sa mnom u razred. Volio bih nesto vise saznati od moje raje iz Rogatice.

                            Adi

                            Anonymous
                              Post count: 2088
                              Azra
                              Participant
                                Post count: 7

                                Adi napisao:

                                ja sam isto ’71 generacija. Sliku sam vidio pa sam iskreno da kazem malo razocaran dase nekih imena nemogu sjetiti. Prva je Azra, onda Amra, Sanela, pa mi fale dva imena a ako se nevaram jedna je barem Edina. Dolje sjede Mira, Dina i Samra. Sve su djevojke isle sa mnom u razred. Volio bih nesto vise saznati od moje raje iz Rogatice.

                                Adi

                                Selam Adi!
                                Imena koja ti fale su Edina i Amra. Drago mi je da si se javio. Nadam se da si dobro i da nisi pretrpio neke vece gubitke u proteklim godinama. I ja bih voljela saznati nesto o nasoj skolskoj raji.

                                AZRA

                                Sanela
                                Participant
                                  Post count: 12

                                  Cao svima,
                                  a poseban pozdrav Adiju ,Azri i Fudi,

                                  bilo bi i meni drago kada bi mogla saznati vise o mojoj raji.

                                  Sanela

                                Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 44 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.