Viewing 15 posts - 796 through 810 (of 925 total)
  • Author
    Posts
  • Kaza
    Keymaster
      Post count: 6138

      Milic Behka, a sva raja je iz TPR-a, bivseg.

      Kaza
      Keymaster
        Post count: 6138
        Dervis
        Participant
          Post count: 104

          Pa dragi Kaza gdje “iskopaš” ove prelijepe stare slike.zaista toliko uzdaha i nostalgije, svaka čast moj dobri Kaza…

          Kaza
          Keymaster
            Post count: 6138

            Moj Dervise, slike salje narod. Svaki dan smo bogatiji sa nekom novom, starom slikom.

            Na ovoj zadnjoj slici su: Ranka (Cvjetic)Rebic, Muris Jesenkovic,
            Emir Zunic i Midho Pasic.

            Kaza
            Keymaster
              Post count: 6138
              Kija
              Participant
                Post count: 207

                Pa Kaza sto me iznenadi sa ovom slikom,hvala ti puno.Plavusa moja sestra Refija,momak sa crveno plavom trenerkom Miso Jankovic- Belegija,do njega Hodzic Salim-Sajka,u plavoj kosulji i iste boje pantalone Enver Kazic.Nastavite dosta poznate nase raje.

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  DRefije stoji Macan,do njega Taiba Kavina supruga ,iza nje rah Sadik Koro,nastavite dalje.

                  Kaza
                  Keymaster
                    Post count: 6138

                    Zambi napisao:

                    DRefije stoji Macan,do njega Taiba Kavina supruga ,iza nje rah Sadik Koro,nastavite dalje.

                    Zambi, zamijenio si rahmetli Sadika Koru sa Rusmira Colica.Sadika nema na slici.

                    Braco
                    Participant
                      Post count: 216

                      Iza ovoga sto sjedi na ogradi , Nezim Pasic Paja, vidi mu se samo glava, Duric sjedi, ovaj sto je glavu okrenuo lici mi na Negu Kozica, a sa Rusmirom Colicem su Hitko Krajina i Sejo Colic , koliko mogu da razaznam, adesno ovamo se podbocio Vukola Mandzic, do njega je izgleda Radenko…..

                      Kija
                      Participant
                        Post count: 207

                        Za ovog ispted Refije nisam sigurna ili mislim da je Camdzija Nedzad

                        Zambi
                        Participant
                          Post count: 898

                          Izvinjavam se,Kaza u pravu si

                          Zambi
                          Participant
                            Post count: 898

                            Do Nedžada Čamdžije sjedi Ahmet Fazlić-Sandokan,sa desne strane iza Sajke stoji Vukola Mandžo.

                            Kija
                            Participant
                              Post count: 207

                              Par u bijelim je rahmetli Braco Teskeredzic i mjegova hanuma.

                              Kaza
                              Keymaster
                                Post count: 6138

                                Kaza napisao:
                                [quote]

                                Evo da prebacim sliku da je pri ruci.

                                Par u bijelim kosuljama Kijo, mislim da nije bracni par Teskeredzic. Sto posto sam siguran da je to Nego Kozic a zensku osobu ne mogu identifikovati.

                                Mene iritira ova osoba sto sjedi lijevo od Belegije. Znam sve o njemu ali mu se ne mogu sjetiti imena . Vjerovatno je Suad – Sule.
                                Zivio je u Podhridu. Oca su mu zvali “hodza” i vozio je kampanjolu u Sjemecu. Mislim da su se prezivali Hodzic.

                                Igrao je u Mladosti i otisao je mislim poslije skolovanja iz Rogatice. Jesam li u pravu ni sam ne znam.

                                Irfan-tekija
                                Participant
                                  Post count: 681

                                  Kaza, ovaj sto sjedi do Belegije zove se Suad Hodjic on je brat Ibre a sin Hodje rah sto je vozio u Sjemecu onaj djip. Sule danas zivi u Sarajevu i na Marin dvoru ima mehanicarsku radnju.

                                Viewing 15 posts - 796 through 810 (of 925 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.