Viewing 15 posts - 706 through 720 (of 925 total)
  • Author
    Posts
  • Braco
    Participant
      Post count: 216

      Meho Eminagic, Mehmed Kazic-Meho, Enver Salan-Kena,ar.Ibrahim Salan-Macak,Suvalija Hasan-Haso,Rusmir Skaljic-Jaki,Mugdim Skaljic-Muge,ar.Ermedin Brankovic-Babura,Ibrahim Kazic-Braco,Asaf Hodzic,Amir Busatlija-Trise,Feriz Dzevad-Kiza (ako sam koga ispustio, nek se doda)

      Braco
      Participant
        Post count: 216

        Meho Eminagic, Mehmed Kazic-Meho, Enver Salan-Kena,ar.Ibrahim Salan-Macak,Suvalija Hasan-Haso,Rusmir Skaljic-Jaki,Mugdim Skaljic-Muge,ar.Ermedin Brankovic-Babura,Ibrahim Kazic-Braco,Asaf Hodzic,Amir Busatlija-Trise,Feriz Dzevad-Kiza (ako sam koga ispustio, nek se doda)

        Kaza
        Keymaster
          Post count: 6138

          Rahmetli Ragib Suvalija.

          Kaza
          Keymaster
            Post count: 6138

            Rahmetli Ragib Suvalija.

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Kako ono umrije Ragib. Sjecam ga se prva kuca do Komunalnog a babi mu bilo ime Ibro i
              bio dobar ahbab sa mojim babom…
              Jednom cu i koju ribarsku anegdotu njegovu…;)

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Kako ono umrije Ragib. Sjecam ga se prva kuca do Komunalnog a babi mu bilo ime Ibro i
                bio dobar ahbab sa mojim babom…
                Jednom cu i koju ribarsku anegdotu njegovu…;)

                Kija
                Participant
                  Post count: 207

                  Ragib je poginuo u saobracajnoj nesreci.Otac Ibro,majka Fata i sestra Radja.Teva kad ti postavis Ibrine anegdote tad cu i ja napisati koju .

                  Kija
                  Participant
                    Post count: 207

                    Ragib je poginuo u saobracajnoj nesreci.Otac Ibro,majka Fata i sestra Radja.Teva kad ti postavis Ibrine anegdote tad cu i ja napisati koju .

                    Kaza
                    Keymaster
                      Post count: 6138
                      Kaza
                      Keymaster
                        Post count: 6138
                        Kija
                        Participant
                          Post count: 207

                          Sa desna na lijevo Kazic Suljko, Ejub Hasecic,Kaza Ili Braco nastavite cini mi se nema vise ko sve sama balavurdija.

                          Kija
                          Participant
                            Post count: 207

                            Sa desna na lijevo Kazic Suljko, Ejub Hasecic,Kaza Ili Braco nastavite cini mi se nema vise ko sve sama balavurdija.

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Ima, ima, da nije prvi sa lijeva moj brico iz djecijeg doba Mehaga Jahic…
                              Ako jes obecavam pricu po sjecanju na njega a i jos neke…;)

                              Teva
                              Participant
                                Post count: 8872

                                Ima, ima, da nije prvi sa lijeva moj brico iz djecijeg doba Mehaga Jahic…
                                Ako jes obecavam pricu po sjecanju na njega a i jos neke…;)

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  Ja mislim takodjer da je rahmetli Mehaga Jahic. Ja takodjer poznam jos rahmetli Ejuba Hasecica. Face ove dvojice su mi poznate ali se imena ne mogu sjetiti.

                                Viewing 15 posts - 706 through 720 (of 925 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.