Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 173 total)
  • Author
    Posts
  • mirsad_d
    Participant
      Post count: 4000


      Iz albuma:
      “šarena sehara” od Salim Ćesko
      Na ovoj fotografiji: Sanela Brdjanin, Salim Cesko, Elvedina Cavcic, Safet Kulovac, Amel Rucic, Muriz Habibovic, Enver Gusic, Dzemal Jusufbegovic, Razija Kacevic, Said Mednolucanin, Mejra Hadrović, Amela Stitkovac, Edin Cavcic, Elvedin Heljic, Hasiba Kulovac, Fatima Torlak, Samir Cavcic, Sadik Begic, Sabaheta Brdjanin, Sanela (Abdulaha) Brdjanin, Jasmina Hodzic, Sabina Dumanjic, Jasmin Kulovac, Emir Torlak r.a., Sena Salic, Asim Bičić, Mujo Bičić, Nazif Omanović, Ahmet Ramic r.a., Semir Torlak, Rifet Omanović r.a., Fikret Cavcic, Amela Salić, Nezir Ćesko r.a., Kemal Sabanovic, Hajrudin Kulovac, Nermin Ramic, Samir Brgulja (nije na slici)

      Salim Ćesko
      U ratu poginuli Emir Torlak (ubili ga četnici na Brezovoj Ravni maja 1993.), Rifet Omanović (poginuo u Čehrinom Dolu od granate ispaljene sa Rujišta avgusta 1992.), Nezir Ćesko ( poginuo na Bokšanici aprila 1995.) i Ahmet Ramić (poginuo padom Žepe avgusta 1995.)

      mirsad_d
      Participant
        Post count: 4000

        Žepa
        izvor: Žepa

        mirsad_d
        Participant
          Post count: 4000

          Žepa
          slike medicina

          Irfan-tekija
          Participant
            Post count: 681

            Obradujem se svakoj slici koju vidim, bilo da je iz Rogatice ili iz okruzenja. Zamolio bih sviju koji postavljaju slike pogotovu starijih datuma da napisu koju recenicu uz tu sliku. Mislim da bi to bilo fino jer bi i oni koji ne poznaju kad i gdje je slika napravljena imali osnovne podatke.

            Hvala.

            mirsad_d
            Participant
              Post count: 4000

              Žepa

              mirsad_d
              Participant
                Post count: 4000

                Žepa

                mirsad_d
                Participant
                  Post count: 4000

                  Žepa

                  hamid_m
                  Participant
                    Post count: 25

                    Za one koji ne znaju, ova lijepa uciteljica je moja strina Razumenka Mehmedovic (slika gore)

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      Aha tako znaci, u Zepi su uciteljovali Munib i Razumenka i tu ja zapocela ta velika ljubav
                      iz koje su se rodili mali, sada veliki Mehmedovici, Armin i Vesna.;)

                      hamid_m
                      Participant
                        Post count: 25

                        Tako je Teva,kad se zaljubis u Zepi – to je neprolazno! B)

                        Irfan-tekija
                        Participant
                          Post count: 681

                          Eh pa vidis to je taj fol bio kod ucitelja. Moj jaran Kemo je radio u Zepi kao nastavnik i nista nije ufatio. Onda je otiso na sluzbovanje kod Jajca (zaboravih ono selo) i tamo upozna Cileta koju i ozeni.

                          Sad kontam sto ni jedan ucitelj ne osta usjedilica.

                          Zambi
                          Participant
                            Post count: 898

                            Pa Hamide vidiš ta lijepa učiteljica,tvoja strina je i mene učila u trećem razredu osnovne škole,zamijenila moju učiteljicu Fadilu Bešliju a.r. kada je ona otišla na trudničko bolovanje i tada se rodila Đenanina sestra.Ovom prilikom pozdravljam svoju dragu učiteljicu Razumenku i njenu porodicu.

                            hamid_m
                            Participant
                              Post count: 25

                              I mene je ucila Zambi,sta mislis kako sam prolazio?!:laugh:

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                Moj Hamide,nevjerujem da si imao privilegija,za nju smo svi bili isti i morali smo učiti.:)

                                Mustafa
                                Participant
                                  Post count: 8282

                                  Ismet Ajanovic sa ucenicima

                                Viewing 15 posts - 76 through 90 (of 173 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.