Viewing 15 posts - 361 through 375 (of 525 total)
  • Author
    Posts
  • Mustafa
    Participant
      Post count: 8282

      Par slika rogaticke raje
      Fotografije od Kazic Merse

      Mersa, Dzenana, Fatima, Belma

      Minka, Mersa, Nadira, Hajrija……

      Hajrija, Azra, Dzenana, Fata, Rapka
      Hedija, Minka, Slavica, Azra, Dzenana, Hajrija, Mersa…

      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        Iz albuma naseg Kasima Dobrace

        Uvijek se obradujem slikama stare raje a pogotovo kad vidim da se jos uvijek rado druze.
        Mahsuz selam svoj trojici nasih rogaticana…


        Emin, Hasib i Kasim


        Hasib, Kasim i Emin

        :)

        Teva
        Participant
          Post count: 8872

          Iz albuma naseg Zijada Cakarica

          Zar ih nije lijepo viditi ovako na okupu, tri brata.
          Poznajem ih licno od vajkada sto se ono kaze. Jos od vremena kad je najmladji Moba bio malo dijete a sretoh ga i u ratu u jesen ’92 negdje na visegradskom Crnom Vrhu. Dvojica starijih su mi bili i radne kolege.
          Uvijek su ih krasile vrline: Posteni, radni, druzeljubivi, jednom rijecju vrijedni brate…


          Braca Cakaric: Moba, Roki i Zahid

          :)

          Irfan-tekija
          Participant
            Post count: 681

            Zahida Cakarica vidjam malo cesce a Ziku nisam nikad vidio od rata. Upravu si Teva, dobri su to momci.

            Braco
            Participant
              Post count: 216

              Evo je taze

              Braco
              Participant
                Post count: 216

                Evo je taze

                Kaza
                Keymaster
                  Post count: 6138

                  A ko vas je slikao?

                  Ma fali mi neko na ovoj slici:)

                  Kaza
                  Keymaster
                    Post count: 6138

                    A ko vas je slikao?

                    Ma fali mi neko na ovoj slici:)

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      Jel ovo nasa Amra il se meni cini,
                      samo ona stigne vise raje obici nego ja.:)

                      Cober, MasaAllah sto dobro izgledas,
                      haman nam valja ici na Dzindino vrelo.:woohoo:

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Jel ovo nasa Amra il se meni cini,
                        samo ona stigne vise raje obici nego ja.:)

                        Cober, MasaAllah sto dobro izgledas,
                        haman nam valja ici na Dzindino vrelo.:woohoo:

                        Mustafa
                        Participant
                          Post count: 8282

                          [color=#FF0000][b]Da se malo prisjetimo rogatickog giganta ROTEX-a
                          bar na ovaj nacin….[/b][/color]

                          SAD CE RAJA IY ROTEX-a sa emocijama??!!!

                          Mustafa
                          Participant
                            Post count: 8282

                            [color=#FF0000][b]Da se malo prisjetimo rogatickog giganta ROTEX-a
                            bar na ovaj nacin….[/b][/color]

                            SAD CE RAJA IY ROTEX-a sa emocijama??!!!

                            mirsa_c
                            Participant
                              Post count: 32

                              U Rotex-u smo famelijarno radili. Moja rahmetli svekrva Camka 24 god. tu zaradila penziju, Muta 17. i ja 8.god. Na nekoliko prije rata moj muz je napadnut u trecoj smjeni od dvojice radnih kolega srpske nacionalnosti. Mislim da ta dvojica D.C i D.J.su nas opomenuli da ce se nesto desiti.Tako su oni bili krace vrijeme suspendovani i ponovo poceli raditi.Sto bi nas narod rekao ” pojo vuk magarca “.Koda se nista nije desilo. Zadnji dan rada mog muza nikad necu zaboraviti.Mislim da je bio 15.4.1992.god. Muta je otisao u prvu smjenu, vratio se oko 10. sati i kaze meni spremaj djecu moramo bjezati.Nazvao ga je jedan radnik iz dorade (nemogu se sjetiti kako se zvao, bio je to stariji radnik pred penziju )i rekao mu napustaj te Rotex ili cemo granatirati. Ako ce te mi vjerovati uopste nisam potresena ovom tablom, koda Rotex nikad nije postojao. Mada sam imala u toj firmi puno dragih osoba, i volila bi da kontaktiram sa njima pa ako neko od njih ovo procita neka mi se javi.Moj muz je za Rotex puno dao.

                              mirsa_c
                              Participant
                                Post count: 32

                                U Rotex-u smo famelijarno radili. Moja rahmetli svekrva Camka 24 god. tu zaradila penziju, Muta 17. i ja 8.god. Na nekoliko prije rata moj muz je napadnut u trecoj smjeni od dvojice radnih kolega srpske nacionalnosti. Mislim da ta dvojica D.C i D.J.su nas opomenuli da ce se nesto desiti.Tako su oni bili krace vrijeme suspendovani i ponovo poceli raditi.Sto bi nas narod rekao ” pojo vuk magarca “.Koda se nista nije desilo. Zadnji dan rada mog muza nikad necu zaboraviti.Mislim da je bio 15.4.1992.god. Muta je otisao u prvu smjenu, vratio se oko 10. sati i kaze meni spremaj djecu moramo bjezati.Nazvao ga je jedan radnik iz dorade (nemogu se sjetiti kako se zvao, bio je to stariji radnik pred penziju )i rekao mu napustaj te Rotex ili cemo granatirati. Ako ce te mi vjerovati uopste nisam potresena ovom tablom, koda Rotex nikad nije postojao. Mada sam imala u toj firmi puno dragih osoba, i volila bi da kontaktiram sa njima pa ako neko od njih ovo procita neka mi se javi.Moj muz je za Rotex puno dao.

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  Nas clan “hadz” je sa svojom Nazom bio malo u posjeti nasim Rogaticanima. Evo par slika sa kojih cete lahko prepoznati nase Rogaticane.
                                  Hadza nema na slikama. Slikao je samo svoju bolju polovinu.Zasto ga nema vjerovatno ce nam on dati obrazlozenje:) .

                                  A ove dvije slike su za sve one koji sa svojim autima imaju problema. Sige sa svojim sinom Mirzom im stoji na raspolaganju sa kvalitetnim uslugama.

                                  Hadz je bio i kod jos jednih Rogaticana u posjeti. Evo jedne slike pa pogodite o kome se radi.Oni su bivsi radnici TPR-a.

                                Viewing 15 posts - 361 through 375 (of 525 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.