Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 103 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Teva

      Jarane slažem se sa tobom pa će ovo Tekijče zajedno sa nama na mjesto gdje se odozgo;) plaho vidi;)

      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        Prilikom posjete ovom planinskom platou sam se posebno odusevio fantasticnom pogledom na 5 (snijegom pokrivenih) Bosanskih planina.B)


        Pogled na Bjelasnicu


        Pogled na Treskavicu


        Pogled na Prenj u daljini


        Pogled na Cvrsnicu


        Pogled na Vranicu

        :)

        Teva
        Participant
          Post count: 8872

          Evo jos za kraj koji sumski, planinski cvijet i jedna cuvarkuca.:)
          Do pentranja.B)

          :)

          Mare
          Participant
            Post count: 1546

            NACIJONALNI PARK MERKANTUR(FRANCUSKA)
            Bilo je to evo ima vec 15 godina.Nismo jos imali djecu,nikakvih obaveza pa odlucismo da se malko prosetamo.Pravac Nacionalni park Merkantur.U programu 37 km setnje,kosto kaze Teva,iz dola na brdo pa sa brda u dol.Cilj je proci kroz legendarnu Dolinu Cuda(Vallée des Merveilles).A zasto se tako zove saznace te kroz ovih par slika.Sa mojom buducom suprugom tih 37 km smo presli za 3 dana

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Tako, tako, samo polahko vadi iz svoje arhive, imas ti toga jos.:woohoo:

              Mare
              Participant
                Post count: 1546

                Jucer sa zenom i djecom odosmo u Regijonalni Park Kamargue.Nije daleko od mene,samo 120 km.On se nalazi na delti rijeke Rhone.Izmedzu ostalih aktivnosti mi izabrali da se malko prosemo na konjskim ledzima ili ko sto se kaze pojahali konje pa tako 3 sata.Pravo da vam kazem, bilo je lijepo.Vidis bikove,prelijepe pejzaze,flaminge,ali, danas me boli guzica:(

                Entuzijazam prije polaska

                Mare
                Participant
                  Post count: 1546


                  Osim konja koji su tipicna rasa,tu se uzgajaju i oni crni bikovi koji sluze za koridu.To su divlje zivotinje pa i nije cudo kad ih stavis u arenu da trce za matadorima.

                  Mare
                  Participant
                    Post count: 1546


                    Flamingosi.

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      Mevlud Umoljani (Bjelasnica)
                      Nedjelja: 09-08-2009

                      Reko, Nisvete daj Allahati da se slikam jednom s tobom za moju rogaticku raju.
                      Nije, kaze on, samo za tvoju nego i za moju rogaticku raju. I
                      poselami mi mahsuz moje Dzanke iz Rogatice.
                      Jos poselami mahsuz nase rogaticane isto ko i moje focake i medjedjane, ja sam ti otud.
                      Znam reko… :)


                      Pozitivna geografija – Dzanko i Teva

                      :)

                      Mustafa
                      Participant
                        Post count: 8282

                        JEDNA OD EMISIJA

                        POZITIVNA GEOGRAFIJA – Stari Mejdan
                        Pozitivna Geografija sa Nisvetom Dzankom

                        St. Majdan – Poz.geografija 1.dio Sefic Sulejman

                        St.Majdan Pozitivna geografija 2.dio Hadzalic Husein

                        Poz. geografija 3.dio Abdulah Talundzic

                        Teva
                        Participant
                          Post count: 8872

                          Naletih slucajno na ovo.
                          Rijec Teva znaci priroda.:woohoo:

                          http://www.youtube.com/watch?v=O9V_nFWSQUE

                          Sedina
                          Participant
                            Post count: 161

                            :) Ima jedan program preko satelitske i zove se TEVA.
                            Tako ti ja jednom gledam na tom programu jednu seriju,a ima jedna Liza i ona vidi duhove tamo negdje u Americi,pa onda ide i ljudima pomaze.”Bez” da zna sta se desilo i zasto joj ljudi dodju,odvede ih na mjesto i prica “s nekim”,uglavnom sve ljudima isprica,ustvari prenese sta ona tamo osoba govori.Ljudi se nekad izgube od soka,jer im zena isprica stvari koje je naprimjer samo otac znao a da ni majka nije imala pojma o tome,a ne kamo li neko drugi.I ja ti se znam i isprepadati uz te serije al opet volim pogledati,interesuje me.Al nisam ti to htjela pricati,vec sjedim ti tako jednom i gledam,a Sajo na kompjuteru i pita me:
                            -Sta ti gledas?
                            Reko,na brzinu da mi sta ne promakne:-Tevu.
                            ja kad Sajo skoci iza kompjutera da te vidi a sav zbunjen kaze:
                            -Ma otkud?!
                            :)

                            Mare
                            Participant
                              Post count: 1546

                              S brda u dol.Tehnika po kojo nemoras hodati kilometre i kilometre.Jok brate,ides direktnoB)


                              Samo moras paziti gdje stavljas nogu:laugh:

                              Teva
                              Participant
                                Post count: 8872

                                Eh Sedina, ja tvog Saju iako nisam nikad vidio uzivo isto ko da smo se jaranili godinama.
                                Samo nemoj ovaj moj nadimak da citas naopacke, prepasces se jos vise.
                                aveT, a Bogami sam volio birvaktile sa rajom iz mahale da prepadamo narod. Svijecu u tikvu
                                sa izbusenim licem i u mezarje kod Hajvanske. Pogotovo u vrijeme ramazana kad se narod vraco
                                sa teravije. To je bilo u ono vrijeme dok jos nisu bili izgradili novu osnovnu skolu na mezarju…
                                A za Mareta imam kamion.:woohoo:

                                Sedina
                                Participant
                                  Post count: 161

                                  :)
                                  I on stalno govori volio bi se s tobom sastati,a kaze posebno dole u Bosni.Ima rodbine u Hadzicima i ako Bog da kad nas dole put nanese obavezno cemo vas potraziti.

                                  A kad jednom nadjem sta na kompjuteru za ove emisije sto ja gledam,otvoricu jednu posebnu temu da vam pokazem i da i vas malo davim.I Sajo se cesto naljuti,pa mi svasta naronda,pusti mene da to gledam a propusti neku dobru utakmicu.:dry: Al ne mogu stalno ni utakmice.
                                  :)

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 103 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.