Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 103 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Tako je majstore;) markiracija i neboj seB)

      Mare
      Participant
        Post count: 1546

        Evo komsija.Najveca i najljepsa planina u Evropi,pa treniraj:woohoo:

        Teva
        Participant
          Post count: 8872

          Alpe, Francuska strana – Mont Blanc (planina bijela) 4810,90 m.B)

          Mare
          Participant
            Post count: 1546

            Vidim da si vec na vrhuB)

            Dedo
            Participant
              Post count: 1243

              Teva silazi bolan zar ti nije zima gore.Moj Mare kud mu pokaza ovu guduru vidis da ce se prehladiti Allahselamet.

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Vrelo Bosne april – maj ’09

                Dobro Dedo evo mene onda odmah s brda u do. To za ove sto su vec u Bosni, a i za ove sto ce uskoro,
                da znaju gdje ce potraziti dobre, debele hladovine kad madzar upece. A tu su naravno cevapi i
                osvjezavajuci napitci pravo iz ledene vode… B)

                :)

                Mare
                Participant
                  Post count: 1546

                  Kod mene ravno moreB)

                  Teva
                  Participant
                    Post count: 8872

                    I tako nakon debela tri sahata stigosmo na nas cilj.
                    A gore ljepota ziva i fantastican pogled, daleko u daljinu, na sve strane. Ogromni plato koji nebi
                    mogo ni zamisliti gledajuci odozdo. Udaljeno odozdo samo tri sahata hoda a imas osjecaj da si
                    se vratio tri mjeseca unazad. Dole sve islistalo i izbeharalo a ovdje drvece jos golo i po uvalama
                    ima jos snijega. Doduse nailazimo na cvijece koje je tipicno za planine i nemozes ga naci u dolinama. Slikavo sam uz cijeli put razno cvijece. Bice slike samo sad hocu jos da uzivam, vracajuci se mislima,
                    u ove prelijepe planinske vrleti…:)


                    Na piklicu, nasem cilju


                    Pogled sa piklica na mjesto naseg polaska


                    Pogled na Konjic, dole lijevo


                    Belmo i zaostali snijeg


                    U kolibi, katunu


                    Ispred katuna


                    Catrnja

                    :)

                    Dedo
                    Participant
                      Post count: 1243

                      Teva rodjeni zavidim ti na ovom provodu,kako bih ja rado ocima pregledao ove prirodne pejsaze koje si nam docarao AFERIM.

                      Zambi
                      Participant
                        Post count: 898

                        Bogami Gračanče dobro si se osafunjo:woohoo: sad kad dođeš obavezno trening uz brdo niz brdo;) da dođeš u top formu:woohoo:

                        Irfan-tekija
                        Participant
                          Post count: 681

                          E moj Role !! Bolje bi ti bilo da si uzeo kilu mesa pa malo posjedio nego sto budalasas po ovim supama, nedo Bog da te sta ujede. Ovo da je lijepo milion politicara i raje bilo bi gore, nebi se ti mogo ni popeti. Zato Role kod “HANI” jednu kilicu na hastal a auto pored tebe.

                          Zambi
                          Participant
                            Post count: 898

                            E moj Irfo

                            Ima nešto što je jače od nas,mislim na Tevu,mene,Piku i ostalu raju.Mi smo mnogo toga prošli skupa i ta ljubav prema planini nema cijenu,niti straha od ujeda i sl.Jednostavno da tarlahamo po brdima,odmorimo dušu,rasteretimo se svakodnevnice,otvore se ventili i ispušemo sve negativno iz sebe i po povratku sa te misije može doći tvoj prijedlog da se svrati kod Hani ili slična mjesta;) Taki smo ti mi,moreš nas mlatiti ,rondati ali džaba ode Gračanče sa brda na brdo;)

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Neka ga Zambi, neka.
                              Kostace ga ovo zajezezanje ne samo kilicu mesa nego citavog bekana. I to ne negdje na asfaltu
                              nego bas u prirodi gdje je dobar pogled i dje se vidi daleko, vidices.;)
                              Nezna moj role da sam ja jos ko dijete otkrio uzivanje u dobru pogledu. Kad je ono birvaktile mene
                              i Dzeda rahmetli na Pticijaku zajmio copor kerova lutalica mi utekli na hrast u Drugom sumarku,
                              i to me jedva Dzed uzguro.
                              Posto sam se bio dobro prepo uspentro se ja u samu klicu i odozgo mu vicem:
                              Ja hebote dobra pogleda odavde.:woohoo:

                              Teva
                              Participant
                                Post count: 8872

                                Naravoucenije:
                                I kad te zajme i natjeraju na drvo, uzivaj u pogledu.:silly:

                                Irfan-tekija
                                Participant
                                  Post count: 681

                                  Pojescemo mi Janje role, ako Bog da, samo ti hairli da stignes ovamo. Ja ti ne idem daleko od auta, znas kako je kod mene na rancu, auto 5m od hastala i vatre.

                                Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 103 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.