Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 81 total)
  • Author
    Posts
  • toplik izvor
    Participant
      Post count: 85

      Evo citam ove vase tekstove, i bas mi je drago da ste posjetili naseg jarana. Mi idemo tek za sedam dana na odmor, pa cemo se i mi vidjeti sa njim ako bog da. Ovako se cujemo telefonom. Jako mu je tesko a i ta tromboza sada. Ali Alem se bori i nadamo se da ce se izboriti, kao i uvijek do sada.

      toplik izvor
      Participant
        Post count: 85

        Evo citam ove vase tekstove, i bas mi je drago da ste posjetili naseg jarana. Mi idemo tek za sedam dana na odmor, pa cemo se i mi vidjeti sa njim ako bog da. Ovako se cujemo telefonom. Jako mu je tesko a i ta tromboza sada. Ali Alem se bori i nadamo se da ce se izboriti, kao i uvijek do sada.

        Mustafa
        Participant
          Post count: 8282

          Evo prodjose dva mjeseca od kako Alem preseli na Ahiret.
          Da mu se Allah dz.s. smiluje…

          Mi cemo i dalje odrzavati prijateljske veze sa njegovom porodicom…

          veceras ako Bog da ide jedna prica a vezana za Alemovu kcerku . Dzenitu… (a mozda i u toku dana)

          nadam se da ce se naci 12 prijatelja, poznanika, sugradjana, suboraca – koji ce podrzati tu pricu…

          Mustafa
          Participant
            Post count: 8282

            Evo prodjose dva mjeseca od kako Alem preseli na Ahiret.
            Da mu se Allah dz.s. smiluje…

            Mi cemo i dalje odrzavati prijateljske veze sa njegovom porodicom…

            veceras ako Bog da ide jedna prica a vezana za Alemovu kcerku . Dzenitu… (a mozda i u toku dana)

            nadam se da ce se naci 12 prijatelja, poznanika, sugradjana, suboraca – koji ce podrzati tu pricu…

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              Stipendija za Alemovu kćerku!

              Obično kada čovjeku treba neka pomoć javi se uži broj prijatelja, poznanika, suboraca koji su spremni pomoći. Kada čovjek umre javljaju se svi sa velikim riječima i raznim obećanjima od kojih se većina ne ispoštuje. To je nepisano pravilo za svakog čovjeka!

              Nešto slično imadosmo i kod našeg rahmetli Alema. Čovjek koji je dobro poznat svima i koji je ostavio dosta toga iza sebe.

              Razmišljao sam ovih dana, šta je to minimalno što bi se moglo uraditi za našeg rahmetli Alema. Ništa nam nije oporučio niti nam je nešto ostavio u amanet. Jer je on pored svih nama poznatih kvaliteta bio i između ostalog i izuzetno skroman…

              Ali mi njegovi ahbabi ne bi bilo to što jesmo ako ne bi pomogli njegovu familiju. Najbolji I najproduktivniji način jeste pomoći njegovu kćerku u školovanju. On bi onakav kakav je bio isto to učinio za nas.

              Zato smo mi tu.

              Samo par mjeseci nakon njegove smrti smo jedinstveni da pokušamo naći 12 ljudi koji su spremni da daju po 100 KM za stipendiju Dženite Hasečić.

              Dženita Hasečić studira pravo i pored svih nedaća koje su je snašle uspjela je da očisti prvu godinu. Dana 4.10.2011 upisala se u drugu godinu studija. I još jedan dobar podatak, uspjela se prebaciti sa vanrednog studiranja na redovno…

              Želimo da njena STIPENDIJA za drugu godinu (oktobar 2011- oktobar 2012) bude u iznosu 1200 KM.

              Molimo vas:

              – da se upišete na spisak onih koji žele učestvovati u stipendiranju

              – da uplatite u mjesecu oktobru ili novembru iznos od 100 KM na dole navedeni žiro račun, na ime Lejle Hasečić

              – zamolio bi hvas da uplatite 10-tak KM više kao bi poslije bankarskih troškova ostalo uplaćenih 100 KM

              – U oktobru 2012 godine uradicemo ovo ponovo (stipendija za 2013) tako da svi vi koji ste se prijavili da budu stipendidti za 2012 godinu možete ponovo produžiti svoje učešće za 2013 godinu ili možete prekinuti stipendiranje. Pristanak sada ne znači da se obavezujete za stipendiranje do kraja školovanja…

              – Ako kojim slučajem bude više zainteresovanih onda će se taj novac proslijediti za narednu godinu studiranja…

              – Bićemo u kontaktu sa Lejlom i sa Dženitom i izvještavaćemo kako idu uplate onih koji su se prijavli za stipendiranje…

              KONTAKT i način uplate:

              Adresa:
              Ul. DŽEMALA BIJEDIĆA 52
              Sarajevo

              Telefon:
              (033) 678-292

              Uplate iz inostranstva:

              SWIFT COD: RZBABA2S
              IBAN: BA391612000024815324
              Adresa banke: Zmaj od Bosne b.b.
              7100 Sarajevo – Bosna i Hercegovina
              Na ime Lejla Hasečić – DŽEMALA BIJEDIĆA 52 – Sarajevo – BiH

              Oktobar 2011
              Alemova raja

              Mustafa
              Participant
                Post count: 8282

                Stipendija za Alemovu kćerku!

                Obično kada čovjeku treba neka pomoć javi se uži broj prijatelja, poznanika, suboraca koji su spremni pomoći. Kada čovjek umre javljaju se svi sa velikim riječima i raznim obećanjima od kojih se većina ne ispoštuje. To je nepisano pravilo za svakog čovjeka!

                Nešto slično imadosmo i kod našeg rahmetli Alema. Čovjek koji je dobro poznat svima i koji je ostavio dosta toga iza sebe.

                Razmišljao sam ovih dana, šta je to minimalno što bi se moglo uraditi za našeg rahmetli Alema. Ništa nam nije oporučio niti nam je nešto ostavio u amanet. Jer je on pored svih nama poznatih kvaliteta bio i između ostalog i izuzetno skroman…

                Ali mi njegovi ahbabi ne bi bilo to što jesmo ako ne bi pomogli njegovu familiju. Najbolji I najproduktivniji način jeste pomoći njegovu kćerku u školovanju. On bi onakav kakav je bio isto to učinio za nas.

                Zato smo mi tu.

                Samo par mjeseci nakon njegove smrti smo jedinstveni da pokušamo naći 12 ljudi koji su spremni da daju po 100 KM za stipendiju Dženite Hasečić.

                Dženita Hasečić studira pravo i pored svih nedaća koje su je snašle uspjela je da očisti prvu godinu. Dana 4.10.2011 upisala se u drugu godinu studija. I još jedan dobar podatak, uspjela se prebaciti sa vanrednog studiranja na redovno…

                Želimo da njena STIPENDIJA za drugu godinu (oktobar 2011- oktobar 2012) bude u iznosu 1200 KM.

                Molimo vas:

                – da se upišete na spisak onih koji žele učestvovati u stipendiranju

                – da uplatite u mjesecu oktobru ili novembru iznos od 100 KM na dole navedeni žiro račun, na ime Lejle Hasečić

                – zamolio bi hvas da uplatite 10-tak KM više kao bi poslije bankarskih troškova ostalo uplaćenih 100 KM

                – U oktobru 2012 godine uradicemo ovo ponovo (stipendija za 2013) tako da svi vi koji ste se prijavili da budu stipendidti za 2012 godinu možete ponovo produžiti svoje učešće za 2013 godinu ili možete prekinuti stipendiranje. Pristanak sada ne znači da se obavezujete za stipendiranje do kraja školovanja…

                – Ako kojim slučajem bude više zainteresovanih onda će se taj novac proslijediti za narednu godinu studiranja…

                – Bićemo u kontaktu sa Lejlom i sa Dženitom i izvještavaćemo kako idu uplate onih koji su se prijavli za stipendiranje…

                KONTAKT i način uplate:

                Adresa:
                Ul. DŽEMALA BIJEDIĆA 52
                Sarajevo

                Telefon:
                (033) 678-292

                Uplate iz inostranstva:

                SWIFT COD: RZBABA2S
                IBAN: BA391612000024815324
                Adresa banke: Zmaj od Bosne b.b.
                7100 Sarajevo – Bosna i Hercegovina
                Na ime Lejla Hasečić – DŽEMALA BIJEDIĆA 52 – Sarajevo – BiH

                Oktobar 2011
                Alemova raja

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  U rekordnom vremenu za nekih 24 sata javilo se 12 Rogaticana i Rogaticanki koji su spremni stipendirati kcerku rahmetli Alema.

                  spisak onih koji su se prijavili da stipendiraju Dzenitu Hasecic za period oktobar 2011 – oktobar 2012 su:

                  1. WEB
                  2. Haris
                  3. ZUTI-ZAKULA
                  4. Ida
                  5. Twin Peaks
                  6. toplik izvor
                  7. Meho Kaljanac
                  8. Kasim Dobraca
                  9. Pine
                  10. Mustafa
                  11. Teva i Esma
                  12. Samir Mrkulic

                  Hvala svima na ucescu i solidarnosti.

                  Mustafa
                  Participant
                    Post count: 8282

                    U rekordnom vremenu za nekih 24 sata javilo se 12 Rogaticana i Rogaticanki koji su spremni stipendirati kcerku rahmetli Alema.

                    spisak onih koji su se prijavili da stipendiraju Dzenitu Hasecic za period oktobar 2011 – oktobar 2012 su:

                    1. WEB
                    2. Haris
                    3. ZUTI-ZAKULA
                    4. Ida
                    5. Twin Peaks
                    6. toplik izvor
                    7. Meho Kaljanac
                    8. Kasim Dobraca
                    9. Pine
                    10. Mustafa
                    11. Teva i Esma
                    12. Samir Mrkulic

                    Hvala svima na ucescu i solidarnosti.

                    Mustafa
                    Participant
                      Post count: 8282

                      za Pineta i Idu
                      Racun za uplate u KM

                      Racun je u BBI
                      (Bosnia Bank International)

                      br : 1410511000067521
                      na ime Lejla Hasecic

                      Mustafa
                      Participant
                        Post count: 8282

                        za Pineta i Idu
                        Racun za uplate u KM

                        Racun je u BBI
                        (Bosnia Bank International)

                        br : 1410511000067521
                        na ime Lejla Hasecic

                        Mustafa
                        Participant
                          Post count: 8282

                          Mubera Hadziahmetovic

                          ASAK Mustafa Tebi Tvojima,
                          Hamdo i ja bi da se ukljucimo za stipendiranje kcerke A.R.Alema pa ako nije kasno upisi i nas .Ja pokusavam da se logiram ali nisam u mogucnosti…

                          [color=#FF0000][b]Naravno da nije KASNO i evo stavljaam Vas na spisak…

                          Hvala Vam za humanost koji uvijek pokazujete…

                          A zasto nemozete da se logujete – proslijedicu WEB-u da pogleda u cemu je problem ili da vam posalje novu sifru…..[/b][/color]

                          konacan spisak:

                          1. WEB
                          2. Haris
                          3. ZUTI-ZAKULA
                          4. Ida
                          5. Twin Peaks
                          6. toplik izvor
                          7. Meho Kaljanac
                          8. Kasim Dobraca
                          9. Pine
                          10. Mustafa
                          11. Teva i Esma
                          12. Samir Mrkulic
                          13. Hamdo i Mubera Hadziahmetovic

                          Mustafa
                          Participant
                            Post count: 8282

                            Mubera Hadziahmetovic

                            ASAK Mustafa Tebi Tvojima,
                            Hamdo i ja bi da se ukljucimo za stipendiranje kcerke A.R.Alema pa ako nije kasno upisi i nas .Ja pokusavam da se logiram ali nisam u mogucnosti…

                            [color=#FF0000][b]Naravno da nije KASNO i evo stavljaam Vas na spisak…

                            Hvala Vam za humanost koji uvijek pokazujete…

                            A zasto nemozete da se logujete – proslijedicu WEB-u da pogleda u cemu je problem ili da vam posalje novu sifru…..[/b][/color]

                            konacan spisak:

                            1. WEB
                            2. Haris
                            3. ZUTI-ZAKULA
                            4. Ida
                            5. Twin Peaks
                            6. toplik izvor
                            7. Meho Kaljanac
                            8. Kasim Dobraca
                            9. Pine
                            10. Mustafa
                            11. Teva i Esma
                            12. Samir Mrkulic
                            13. Hamdo i Mubera Hadziahmetovic

                            Mustafa
                            Participant
                              Post count: 8282

                              samo da javim da je do danas
                              9-toro sa ovog spiska uplatilo stipendiju

                              – ostaje jos samo cetvoro –

                              Mustafa
                              Participant
                                Post count: 8282

                                samo da javim da je do danas
                                9-toro sa ovog spiska uplatilo stipendiju

                                – ostaje jos samo cetvoro –

                                Mustafa
                                Participant
                                  Post count: 8282

                                  [b]samo da javim da je do danas
                                  11-toro sa ovog spiska uplatilo stipendiju[/b]

                                  – FALE jos samo DVOJE uplate –

                                Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 81 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.