Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
  • Author
    Posts
  • Mustafa
    Participant
      Post count: 8282

      Naknadno je
      Uplatio Adem Krajna 50 €

      te oare su prebacene na Aidin racun

      Mustafa
      Participant
        Post count: 8282

        JOS JEDNA NAKNADNA UPLATA

        Aidina skolska Mahira Ajanovic je sakupila novcanu pomoc za lijecenje Aide Hreljic. Novac je uplacen na Aidin racun…

        Ovdje je lista onih koji su dali novac

        Senad Veletanlic $ 50
        Zeljko Petrovic $50
        Muharem Zukic $50
        Mahira Ajanovic $40
        Jasminko Ajanovic $25
        Ruslam Fayzulov $20
        Zumreta Salihovic $20
        Natasa Arnaut $10
        Zumra Hasanovic $10

        Ukupno skupiljeno $ 275
        Mahira

        Mustafa
        Participant
          Post count: 8282

          SA OVE DVIJE NAKNADNE UPLATE pomoc Aidi se povecala i sada iznosi 10.976 KM

          Adem Krajna 50 € (100 KM)
          Mahira $ 275 (po kursu 361 KM)

          UKUPNO SAKUPLJENO: 10.976 KM

          MINI-MORIS
          Participant
            Post count: 78

            Pred novu godinu idoh malo do Sarajeva, eto da malo odmorim od dijaspore. Nekako sam stigo i do broja telefona nase Aide te se dogovorismo da se vidimo u Vogosci. Bogami nakon izvijesnog vremena javi se meni nasa Aida te stize do Vogosce u pratnji svog muza. Malo sam bio i bezobrazan sto je navratih da ona mene posjeti i nadje ali mi bi u jednu ruku i drago jer je izasla i prosetala, masAllalah. Nasli smo se u mom kaficu gdje ja inace osjedam i cuvam sank. Malo smo posjedili i eto divanili o proslosti te sadasnjosti a za buducnost neka stoji kao tajna jer samo dragi Allah zna sta je kome propiso. Aida izgleda veoma lijepo, nije potonula duhom sto je najbitnije.
            Kaze da se nemoze nicim mjeriti pomoc koju je odradila nasa stranica, rogatica.com.
            Nema na cemu, velim samo ti pazi na sebe. Mahsuz je poselamila kompletnu rogaticku stranicu. Naravno urednike, clanove, kao i one koji su samo gosti nase stranice. Moje je misljenje da ce vam ova slika reci ono sto ja nebih mogao niti umijo iskazati.
            Jos jednom hvala svima u Aidino ime i u ime njenog supruga skupa sa djecom.


            S lijeva: Aidin muz, Aida i Rasim (minimoris).

            :)

          Viewing 4 posts - 46 through 49 (of 49 total)
          • You must be logged in to reply to this topic.