Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 1,862 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Gospodji Mariji, Seletu, njihovoj porodici i familiji, iskreno saucesce, povodim smrti, oca, punca, djeda…

      Familija Hasecic

      Kaza
      Keymaster
        Post count: 6138

        HUREM MUNEVERA, rođ. LIHIĆ

        [img size=150]http://img295.imageshack.us/img295/1173/hurem1ae6.jpg
        [/img]

        Duboko ožalošćeni obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naša draga HUREM MUNEVERA, rođ. LIHIĆ preselila na Ahiret u nedjelju, 20. jula 2008. godine, u 78. godini života. Dženaza će se obaviti u utorak, 22. jula 2008. godine u 16 00 sati na Gradskom groblju VLAKOVO. Prijevoz obezbijeđen ispred Careve džamije sa polaskom u 15 00 sati, do groblja i nazad. O Ž A L O Š Ć E N I : sin Smajo, kćerka Berina, snaha Aziza, unučad Edin i Jasmina, brat Enver, sestre Šefika i Hadžira, snaha Esma, bratić i bratična, sestrići i sestrične, zaove Hedija i Subha sa porodicama, svak Osman sa djecom, te porodice Hurem, Lihić, Karić, Zavitan, Prašo, Omerdić, Čapljić, Baralić, Obarčanin, Eminagić, Šuvalija, Kukavica i ostala mnogobrojna rodbina, prijatelji i komšije. TEVHID ĆE SE PROUČITI ISTOG DANA U 16 00 SATI U DŽAMIJI HRASNO. KUĆA ŽALOSTI : TRG MEĐUNARODNOG PRIJATELJSTVA br.13/X

        Zambi
        Participant
          Post count: 898

          Teti Muneveri vječni rahmet a porodici sabur u ovim trenutcima.Bošom sagosum.

          Zambi sa porodicom

          Dina
          Participant
            Post count: 41

            Basum sagosum porodici i rodbini, a teti Muneveri neka je vjeciti rahmet.

            webmaster
            Keymaster
              Post count: 3712
              Anonymous
                Post count: 2088

                U Sarajevu je,u sesdesetsedmoj godini umro Munir Kazic.Rodjen je u Rogatici,rano ostao bez oca,pa je s majkom i sestrom u mladosti odselio u Cajnice gdje je,cini mi se,radio kao zubni tehnicar.Zvali smo ga,mi iz mladje raje,Tajzo.

                Kaza
                Keymaster
                  Post count: 6138

                  MUNIR (RAGIB ) KAZIĆ

                  Obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naš dragi MUNIR (RAGIB ) KAZIĆ preselio na Ahiret u petak, 25. jula 2008. godine, u 67. godini života. Dženaza će se obaviti u utorak, 29. jula 2008. godine u 14 00 sati na Gradskom groblju VLAKOVO. O Ž A L O Š Ć E N I : sestra Munira, sestrići Samir i Edin te ostala brojna rodbina, prijatelji i komšije. TEVHID ĆE SE PROUČITI ISTOG DANA U 14 00 SATI U KUĆI SESTRE MUNIRE U ULICI NAHOREVO do br.47.

                  Munir je prije rata zivio u Cajnicu sa majkom. Bio je omiljen u tom gradu a bio takodjer poznat kao izvrstan zubar. To mogu tvrditi iz licnog iskustva jer sam kod rahmetli Munira popravio dosta zuba.

                  Neka mu je vjecni rahmet.

                  Kaza
                  Keymaster
                    Post count: 6138

                    Neka joj je vjecni rahmet a porodici sabur.

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      U Sarajevu je umrla Suhra Hadzihasanovic,majka Elvedina(koji je ekshumiran u Rogatici).Bice sahranjeni istoga dana.Jos jedna tuzna bosanska prica.Duboko saosjecam sa tom cestitom porodicom.

                      Kaza
                      Keymaster
                        Post count: 6138

                        Jos jedna majka je umrla ne docekavsi da sahrani svoje sinove, mucki ubijene u Rogatici 1992. godine.
                        Njoj i njenom Elvedinu neka je vjecni rahmet a nadamo se da ce bar otac Ramiz docekati da sahrani svog drugog sina Mesuda ubijenog u agresiji na BiH.
                        U ovim teskim trenucima za porodicu, saucestvujem u njihovom bolu i zelim im u ovim trenucima sabura.

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          U Sarajevu je umrla Esma Brankovic (rodjena Suljagic).Ta hrabra zena ispustila je svoju plemenitu dusu 2.septembra 2008.godine.Rano ostavsi bez supruga i hranioca Avde ta hrabra zena je izvanrednim naporom iskolovala svih svoje cetvoro djece koji su danas ugledni i cestiti ljudi.Sabihi,Ismetu,Muhidinu i Edhemu upucujem najiskrenije saucesce.

                          Kaza
                          Keymaster
                            Post count: 6138

                            Neka je nasoj Esmi vjecni rahmet a porodici sabur.

                            Mustafa
                            Participant
                              Post count: 8282

                              Mojim komsijama Basum sagosum, da im Allah da sabur, a rahmetliji da joj se Allah smiluje i podari dzenetske ljepote.

                              Esmu znam iz komsiluka i bas onako kako Sele rece bila je to zena heroj. Izskolovala svu djecu i dala im “hljeb u ruke”, a pri tom nije radila ni u jednoj rogatickoj firmi.

                              Sjecam se ko sada njenog “stroja” za tkanje ruta i cilima. Postavi u ulicu pa po cijeli dan pravi rute, male cilime …. Imala je Esma i kravu, pa je komsiluk kupovao mlijeko sir i kajmak kod nje. A Bogami je cuvala i komsijsku djecu, jedno vrijeme i Abdullaha i tako zaradivala za zivot…
                              CESTITA, VRIJEDNA, ISKRENA, RADNA, POSTENA ZENA – JOS JEDNOM NEKA JOJ SE ALLAH SMILUJE….

                              webmaster
                              Keymaster
                                Post count: 3712

                                Basum sagosum familiji, da se Allah dz.s. smiluje rahmetli Esmi.

                                Esma me je dugo godina cuvala dok su mi mama i babo bili na poslu i posebno sam vezan za tu porodicu, jos uvijek se sjecam i kuce i svih ukucana, posebno `Bije` kako sam onda zvao Sabihu…

                                Zambi
                                Participant
                                  Post count: 898

                                  Neka je vječni rahmet teti Esmi a porodici sabur

                                  Porodica Pavica iz Podhrida

                                Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 1,862 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.