Viewing 15 posts - 961 through 975 (of 1,862 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Dragi Irfo i dragi Edibe

      Basum sagosum,a nasoj Nirki vjecni rahmet,sve ljepote Djeneta,vama sabur u ovim teskim trenutcima.

      Zambi sa porodicom

      Amir_Sweden
      Participant
        Post count: 4

        Basumsagosum porodici Dziko da vam dragi Allah da sabura a nasoj Muniri lijepi Dzenet
        Amir Busatlija sa porodicom

        Amir_Sweden
        Participant
          Post count: 4

          Basumsagosum porodici Dziko da vam dragi Allah da sabura a nasoj Muniri lijepi Dzenet
          Amir Busatlija sa porodicom

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            Pogodila me ova tuzna vijest isto ko i ono jutro prije 10 godina kad mi javise za majku rahmetli.
            Dragoj Muniri da dragi Allah podari lijepi dzennet a mojim dragim rodjacima da da sabura u
            ovim preteskim trenucima za sve nas.
            Kako je samo dobra osoba bila, vrijednica i kucenica…

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Pogodila me ova tuzna vijest isto ko i ono jutro prije 10 godina kad mi javise za majku rahmetli.
              Dragoj Muniri da dragi Allah podari lijepi dzennet a mojim dragim rodjacima da da sabura u
              ovim preteskim trenucima za sve nas.
              Kako je samo dobra osoba bila, vrijednica i kucenica…

              Kija
              Participant
                Post count: 207

                Vijest za nepovjerovati.Porodici sabur,a Muniri neka dragi Allah podari Djenetske ljepote. Porodica Ljoti

                Kija
                Participant
                  Post count: 207

                  Vijest za nepovjerovati.Porodici sabur,a Muniri neka dragi Allah podari Djenetske ljepote. Porodica Ljoti

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Irfanu i njegovoj porodici basumsagosum.
                    Muniri neka dragi Alah podari lijepi dzenet,a porodici sabura,da preboli ove teske trenutke…

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Irfanu i njegovoj porodici basumsagosum.
                      Muniri neka dragi Alah podari lijepi dzenet,a porodici sabura,da preboli ove teske trenutke…

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Evo umrlice i iz novina

                        Teva
                        Participant
                          Post count: 8872

                          Evo umrlice i iz novina

                          Mirha
                          Participant
                            Post count: 27

                            Famelijo tebi i tvojima basum sagosum a molim Dragog Allaha da Muniri podari sve Djenetske ljepote.Porodica Hadzic.

                            Mirha
                            Participant
                              Post count: 27

                              Famelijo tebi i tvojima basum sagosum a molim Dragog Allaha da Muniri podari sve Djenetske ljepote.Porodica Hadzic.

                              Dedo
                              Participant
                                Post count: 1243

                                Upravo procitah ovu tuznu vijest koja me tiliko pogodi da nemam rijeci kojima bih iskazao saosjecanje mojim rodjacima,u ovim teskim trenutcima neka vam dragi Allah podari sabura i neka vam bude na pomoci.Munirahanum neka Svevisnji podari lijepi Dzennet i sve Dzennetske ljepote Amin.Porodica Catic

                                Dedo
                                Participant
                                  Post count: 1243

                                  Upravo procitah ovu tuznu vijest koja me tiliko pogodi da nemam rijeci kojima bih iskazao saosjecanje mojim rodjacima,u ovim teskim trenutcima neka vam dragi Allah podari sabura i neka vam bude na pomoci.Munirahanum neka Svevisnji podari lijepi Dzennet i sve Dzennetske ljepote Amin.Porodica Catic

                                Viewing 15 posts - 961 through 975 (of 1,862 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.