Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 1,862 total)
  • Author
    Posts
  • Kaza
    Keymaster
      Post count: 6138

      Upravo sam od nase Amre68 dobio informaciju da je umrla Sabina Lihic, supruga rahmetli Abdulahova i majka Irfana i Rusmira. Nadam se da cemo uskoro dobiti vise informacija.

      Neka je vjecni rahmet nasoj Sabini a porodici u ovim teskim trenucima sabur.

      Amra68
      Participant
        Post count: 82

        Moja draga teta Sabina,

        tvoj plemenit lik i vedar duh, ostace zauvijek u mom sjecanju!
        Neka ti je vjecni rahmet!

        Amra68

        Anonymous
          Post count: 2088

          Danas je preselila na Ahiret moja draga amidzica Sabina Lihic.

          behar
          Participant
            Post count: 514

            Neka je vječni rahmet teti Sabini i da joj Bog da lijepi dženet a porodici u ovim teškim trenutcima sabur.
            Porodica Pašić.

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              Neka je vječni rahmet Sabini, komsinici i dobroj prijateljici moje majke a.r., da joj Allah da lijepi dženet.

              Rusmiru i Irfanu kao i cijeloj familiji sabur u ovim teškim trenutcima.

              Mustafa sa porodicom

              webmaster
              Keymaster
                Post count: 3712

                Svi smi Allahovi i Allahu se vracamo, molim Allaha dz.s. da se smiluje rahmetli Sabini a porodici podari sabura.

                Sjecam se rahmetli Sabine samo po dobru.

                Irfan-tekija
                Participant
                  Post count: 681

                  Neka je vijecni rahmet Sabini, da je Alah dragi uvede u djenetske ljepote. Rusmiru i Irfanu Basum sagosun i sabur.

                  Irfan sa porodicom.

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Porodici Lihic,Basum Sagosum,i sabur

                    Zambi
                    Participant
                      Post count: 898

                      neka joj dragi Allah podari sve dženetske ljepote a njenoj djeci sabur.

                      Zambi sa porodicom

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Porodicama Lihic i Nalbantic basum sagosum i sabura u ovim teskim trenutcima.Nasoj Sabini neka je rahmet i Dzennet dusi a njenim ovo saznanje neka bude utjeha u boli.
                        Drago mi je da su Irfo i Rusmir stigli na vrijeme i proveli sa svojom majkom njene posljednje trenutke.Nazalost meni to nije uspijelo i znam koliko him to znaci.

                        Kaza
                        Keymaster
                          Post count: 6138

                          BRANKOVIĆ ŠEFIKA, rođ. AJANOVIĆ

                          Obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naša draga BRANKOVIĆ ŠEFIKA, rođ. AJANOVIĆ iz Šljedovića-Rogatica preselila na Ahiret u nedjelju, 4. maja 2008. godine, u 89. godini života. Dženaza će se obaviti u utorak, 6. maja 2008. godine u 15 30 sati na mezarju ŠLJEDOVIĆI-ROGATICA. Prijevoz obezbijeđen ispred Vijećnice sa polaskom u 13 00 sati, do mezarja i nazad. O Ž A L O Š Ć E N I : bratići Mustafa, Safet, Junuz i Asim, bratične Munira, Mejra, Fatima i Behija, sestrići Sabit, Igbal i Begler, sestrične Fatima i Šefka, amidžići i amidžične, daidžići i daidžične, tetići i tetične, te porodice Branković, Ajanović, Berkovac, Herenda, Resić, Durmišević, Karaman, Parović, Kahvedžić, Kapo, Čengić i ostala mnogobrojna rodbina, prijatelji i komšije.

                          Irfan-tekija
                          Participant
                            Post count: 681

                            Danas u Gorazdu obavljena je Djenaza nasem sugradjaninu
                            DZAFEROVIC HRUSTEMU bratu naseg AVDE DZAFEROVICA koji je bio
                            uposlenik T.P.R-a.
                            Nazalost danas nije bila smrtovnica umrlog.

                            Neka je vijecni rahmet nasem Hrustemu, a porodici Dzaferovic
                            Basum Sagosun i sabur.

                            Kaza
                            Keymaster
                              Post count: 6138

                              Neka mu je vjecni rahmet a porodici sabur.

                              Kaza
                              Keymaster
                                Post count: 6138

                                Neka joj je vjecni rahmet a porodici sabur.

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  Neka im je vjecni rahmet a porodicama sabur.

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 1,862 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.