Viewing 15 posts - 541 through 555 (of 1,862 total)
  • Author
    Posts
  • mirsad_d
    Participant
      Post count: 4000

      HEDIJA EMINAGIĆ rođ. HUREM

      Obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naša draga HEDIJA EMINAGIĆ rođ. HUREM preselila na Ahiret u subotu, 16. januara 2010. godine, u 77. godini života. Dženaza će se obaviti u ponedjeljak, 18. januara 2010. godine u 13 00 sati na Gradskom groblju VLAKOVO. O Ž A L O Š Ć E N I : sinovi Fadil i Nihad, sestra Subha, zet Osman, snahe Adila, Nisveta, Aida i Lejla, unuci Adis, Mirza i Adnan, unuke Melisa i Belma, praunuk Adi, bratić, Smajo, bratična Berina, sestrične Šefika i Fatima, sestrići Uzeir, Azem i Amar, prijatelji Reuf i Mediha Čolak, te porodice Eminagić, Hurem, Šuvalija, Obarčanin, Delić, Rizvić, Čolak, Hot, Hasanagić, Bečirević, Lihić, Koro, Pešto, Kaljanac, Kurtović i ostala rodbina, prijatelji i komšije. TEVHID ĆE SE PROUČITI ISTOGA DANA U 13 00 SATI U KUĆI ŽALOSTI U ULICI JANKA JOVOVIĆA br.4.

      mirsad_d
      Participant
        Post count: 4000
        mirsad_d
        Participant
          Post count: 4000

          FATIMA (HASANA) ŠUVALIJA rođ. KRAJINA

          Obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naša draga FATIMA (HASANA) ŠUVALIJA rođ. KRAJINA preselila na Ahiret u nedjelju, 17. januara 2010. godine, u 78. godini života. Dženaza će se obaviti u utorak, 19. januara 2010. godine u 13 00 sati na Gradskom groblju VLAKOVO. PREVOZ ĆE BITI OBEZBJEĐEN SA POLASKOM IZA PODNE NAMAZA ISPRED CAREVE DŽAMIJE DO MEZARJA I NAZAD. O Ž A L O Š Ć E N I : braća Fehim, Fetah i Fuad, sestra Fehma sa porodicama, prijateljice Nura, Anđelka i Zora, te porodice Šuvalija, Krajina, Karavdić, Vasilj, Tantula, Marevac, Čehajić i ostala rodbina, prijatelji i komšije. TEVHID ĆE SE PROUČITI ISTOGA DANA U 13 00 SATI U BAKIJSKOJ DŽAMIJI.

          mirsad_d
          Participant
            Post count: 4000
            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              sa kratkih poruka

              x Pine : Selam svima prisutnim na stranici.Želi da Irfi izjavim moje saosjećanje,i da njemu injegovoj porodici Allah da sabura, nakon majkine smrti. Ovim ostalim članovima javljam da je Irfina majka preselila danas u 12:15 sati.

              Kemo
              Participant
                Post count: 52

                Dragi Irfo i porodico,

                nadali smo se …, a iza toga osta nam sjecanje na kriske hljeba namazane pekmezom i kajmakom , ostase nam u usima njene tople rijeci i pogledi majke, i osmijeh sto nam ga vazda nudjase. Ostase nam gladni dani u skoli iza nas u cemeru rata. Osta nam, jos, da je ispratimo i da joj pozelimo lijepi dzenet.Vama, porodici, sabur i znajte da smo uz vas.

                Vas Kemo i porodica.

                Mare
                Participant
                  Post count: 1546

                  Irfi i njegovoj porodici bih se htijo pridruziti u ovim teskim trenutcima.Nek joj je vjecni rahmet.

                  Teva
                  Participant
                    Post count: 8872

                    Preseli na ahiret moja draga tetka koja me je stareci sve vise podsjecala, i likom i onom tihocom, na moju majku rahmetli. Da im obadvjema dragi Allah podari lijepi dzennet a nama, porodici i fameliji, da da sabura u ovim teskim trenucima kada ostadosmo bez jos jedne drage osobe.

                    Mustafa
                    Participant
                      Post count: 8282

                      Irfane,

                      Basum sagosum i od mene i moje porodice!
                      Da joj se Dragi Allah smiluje i nagradi dzenetom. Amin!

                      Rahhmetulahi alejha rahmeten vasiah

                      Haris
                      Participant
                        Post count: 78

                        Molim ALLAHA dz.s. da Irfinoj majci podari lijepi Dzennet a Irfi i njegovoj porodici sabura

                        Mahira
                        Participant
                          Post count: 10

                          Mojoj dragoj tetki Fadili da Alah dragi podari lijepi dzenet,a porodici sabur

                          Kija
                          Participant
                            Post count: 207

                            Irfo,saosjecamo tvoju zalost i zalost tvoje porodice a majki ti zelimo lijepi DZENET Kija sa porodicom

                            ponekad ovdje
                            Participant
                              Post count: 1139


                              Irfanu i njegovoj porodici iskrene rjeci utjehe i Basum sagosum, povodom gubitka majke.

                              Tevi takodjer zbog gubitka drage tetke, i da joj dragi Allah podari lijepi dzennet.

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                Basum sagosum i od mene i moje porodice .Da joj Dragi Allah podari lijepi dzennet.

                                Irfan-tekija
                                Participant
                                  Post count: 681

                                  Obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naša draga

                                  Fadila ( Muhamed ) Džiko rođ. Arnautlija

                                  preselila na ahiret u Četvrtak 21.01.2009 god. u 82 godini.

                                  Dženaza će se obaviti u Subotu 23.01.2009 god. poslije podne namaza na mezarju Ptičijak u Rogatici.

                                  Prijevoz obezbijeđen sa parkinga Istikal Džamije – Otoka sa polaskom u 10.00 h sa zaustavljanjem na Vijećnici.

                                Viewing 15 posts - 541 through 555 (of 1,862 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.