Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 1,862 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      Preneseno sa kratkih poruka:

      x Nazif Zimic : Danas ima dzenaza u Okruglom Fati Osmanovic majki Nusreta-zutog i Muhameda u 14 h.

      Da joj dragi Allah podari lijepi dzenet a porodicama nasih Zutog i Hame (moj skolski) da da snage i sabura u ovim teskim trenucima.

      Anonymous
        Post count: 2088

        Neka joj Allah podari lijep Dzenet a porodici Sabur

        emira-tekija
        Participant
          Post count: 327

          NEKAAJOJ DRAGI ALAH PODARI LIJEP DSZENET A PORODICI SABUR

          Kaza
          Keymaster
            Post count: 6138

            Neka joj je vjecni rahmet a porodici sabur.

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Neka joj je vjecni rahmet a porodici sabur.

              Kaza
              Keymaster
                Post count: 6138

                Neka joj je vjecni rahmet a porodici sabur.

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  hvala svima….Twin Peaks

                  Anonymous
                    Post count: 2088

                    Zamolio bih Pitara da ako moze postavi slike sa dzenaze rahmetli Musanovic Esme,jer ja to nisam u mogucnosti.
                    Unaprijed zahvalan,Twin Peaks

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Slike sa dženaze rahmetli Esme Mušanović

                      [url=http://img156.imageshack.us/my.php?image=003pli.jpg]

                      [url=http://img156.imageshack.us/my.php?image=004s.jpg]

                      [url=http://img205.imageshack.us/my.php?image=005k.jpg]

                      [url=http://img205.imageshack.us/my.php?image=meru.jpg]

                      [url=http://img11.imageshack.us/my.php?image=006vsj.jpg]

                      [url=http://img11.imageshack.us/my.php?image=007pfd.jpg]

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Tesko njojzi jadnoj u Sarajvu samoj…Ode ti,ko ovako rukom od ruku.Cujem jos tvoje kosti kad te zagrlih zadnji put,ko da znadoh.A nisam,jer mislio sam kad si onda spustila torbu u ratu da te ubiju,bio kraj,a nije.Rekoh sebi docekaces,a nisi.A sta docekati,pitam se,i koga,kad si sama huda i bolesna,gladna i zedna haman preselila na ahiret.
                        Kriv sam ,jer sam ti mogao pomoci,a sto nisam?Zaduzila si me,ja nevidjeh,corav kod ociju,gluh kod usiju,okreno onako od tebe glavu,ko od zivotinje,ko da nisi ljudski rod,ko moja druga mater.Tvoj trud golemi,zrtva nasa,trcala,radila,za nas,za mene,da bi meni bilo bolje.Svi smo ti bili na prvom mjestu,ko tvoja djeca,jer svoje nisi imala,a ti nama vazda tamo negdje daleko,daleko na zadnjem mjestu,pa i nekad i dalje.
                        Ode ti,sirota,ali hrabro,nisi molila nikoga,jer si znala.Tvoje ruke poplavile od zime,jer nisi mogla ni vatru da sebi nalozis,ni kahvu da popijes,ni komad hljeba da utulis glad,koju vise nisi osjecala,ni casu vode da sebi dohvatis,nista vise nisi mogla sama,zato te vise nejma.
                        Ode ti,a evo falis nam,mozda kasno shvacam sada ko si bila u mom zivotu.Tvoj broj zvoni,samo sto se ti na njega vise neces javiti,jer osta samo tvoj drhtavi glas,zagusen od kaslja koji te je morio,i to je sve.
                        Ode ti tetka,a ja ovo sve sebi necu nikad halaliti….
                        Neka ti Alah dragi podari lijepi dzenet,neka ti podari dzenetske topline,koje nisi osjetila…Vole te Twin Peaks i njegovi likovi

                        Kaza
                        Keymaster
                          Post count: 6138

                          Neka joj je vjecni rahmet a porodici sabur.

                          Kaza
                          Keymaster
                            Post count: 6138

                            Neka joj je vjecni rahmet a porodici sabur.

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Neka joj je vjecni rahmet a porodici sabur.

                              Irfan-tekija
                              Participant
                                Post count: 681

                                Jos jedna tuzna vijest.

                                Jutros u 76 godini zivota na Ahiret je preselio,

                                CAMIL (ZULFO) MESIC

                                Dan i mjesto ukopa bit ce objavljeno u toku dana.

                                Camil rah. je otac Emira (TRUCE) i Muamera.

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Twin Peaks napisao:

                                  Tesko njojzi jadnoj u Sarajvu samoj…Ode ti,ko ovako rukom od ruku.Cujem jos tvoje kosti kad te zagrlih zadnji put,ko da znadoh.A nisam,jer mislio sam kad si onda spustila torbu u ratu da te ubiju,bio kraj,a nije.Rekoh sebi docekaces,a nisi.A sta docekati,pitam se,i koga,kad si sama huda i bolesna,gladna i zedna haman preselila na ahiret.
                                  Kriv sam ,jer sam ti mogao pomoci,a sto nisam?Zaduzila si me,ja nevidjeh,corav kod ociju,gluh kod usiju,okreno onako od tebe glavu,ko od zivotinje,ko da nisi ljudski rod,ko moja druga mater.Tvoj trud golemi,zrtva nasa,trcala,radila,za nas,za mene,da bi meni bilo bolje.Svi smo ti bili na prvom mjestu,ko tvoja djeca,jer svoje nisi imala,a ti nama vazda tamo negdje daleko,daleko na zadnjem mjestu,pa i nekad i dalje.
                                  Ode ti,sirota,ali hrabro,nisi molila nikoga,jer si znala.Tvoje ruke poplavile od zime,jer nisi mogla ni vatru da sebi nalozis,ni kahvu da popijes,ni komad hljeba da utulis glad,koju vise nisi osjecala,ni casu vode da sebi dohvatis,nista vise nisi mogla sama,zato te vise nejma.
                                  Ode ti,a evo falis nam,mozda kasno shvacam sada ko si bila u mom zivotu.Tvoj broj zvoni,samo sto se ti na njega vise neces javiti,jer osta samo tvoj drhtavi glas,zagusen od kaslja koji te je morio,i to je sve.
                                  Ode ti tetka,a ja ovo sve sebi necu nikad halaliti….
                                  Neka ti Alah dragi podari lijepi dzenet,neka ti podari dzenetske topline,koje nisi osjetila…Vole te Twin Peaks i njegovi likovi

                                  Na dženazi sam vidio Šeki kolika je tvoja žalost za tetkom Esmom. Ne prebacuj sebi ništa. Dobar si ti čovjek. Uvijek se može više i bolje, ali čudni su ljudski putevi. Dovoljno je tvoje srce i iskrena ljubav, zato ga nemoj razdirati još više. Sabur. Selam od Galiba.

                                Viewing 15 posts - 241 through 255 (of 1,862 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.