Viewing 15 posts - 1,591 through 1,605 (of 1,862 total)
  • Author
    Posts
  • mirsad_d
    Participant
      Post count: 4000
      mirsad_d
      Participant
        Post count: 4000
        mirsad_d
        Participant
          Post count: 4000
          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            Sa kratkih poruka:

            hadz : [color=#0044bb]Danas u 16 h prestalo je da kuca srce moje svastike Raseme. Majke Vasve Ahmeda i Ramiza
            Dženaza se planira u četvrtak abd. u Rogatici u 15,00 [/color]

            Teva
            Participant
              Post count: 8872
              mirsad_d
              Participant
                Post count: 4000
                mirsad_d
                Participant
                  Post count: 4000
                  mirsad_d
                  Participant
                    Post count: 4000
                    mirsad_d
                    Participant
                      Post count: 4000
                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872
                        mirsad_d
                        Participant
                          Post count: 4000
                          mirsad_d
                          Participant
                            Post count: 4000
                            mirsad_d
                            Participant
                              Post count: 4000
                              Braco
                              Participant
                                Post count: 216

                                Jutros je na Ahiret preselila Sijercic (Isakovic) Emina, supruga rahmetli Nurije, majka Dinka, Ismeta (Cini), i Sabine, sestra Sefika Seleta Iskovica, dzenaza ce najvjerovatnije biti u subotu u 14.00 na mezarju Ravne Bakije.

                                Sele
                                [b]Na Rogatica.com,sad pogledah,javio Braco Mehe malog brat o smrti Emine Sijercic,moje sestre,i lijepo rekao,majka Dinka,Cinog Ismeta i Sabine,a ne rece cija sestra,eto dokle se ide,cenzurisan sam( i ne samo ja) na stranici,a kako vidjeh cenzurisu se i vijesti o smrti Rogaticana i Rogaticanki…E,moj Braco,i brate ti Meho…pa zar je dotle doslo.Ja bih se na vasem mjestu stidio,i ne samo zbog ovoga,ali do vas je…i zaista mi je tesko sto ovo moram napisati.Mene boga nije strah iako ne vjerujem,ali cinim sve da se ,dok postojim,ne zamjerim,mozda se i vi ne bojite jer mu se klanjate,kako kad,cas ovom na zemlji,cas ovom na nebesima.
                                [/b]

                                Evo Sele, iskreno ti se izvinjavam i ispravljam gresku, a ujedno se izvinjavam i svim ostalim clanovima porodice koje nisam pomenuo a vjerovatno sam trebao.Nisam imao namjeru bilo koga da povrijedim niti “cenzurisem”.Nemam namjeru da se pravdam bilo kome, ali na vijest o preseljenju rahmetli Emine koju mi je prenjela Mersina tetka Veda, prva nekakva asocijacija su mi bili Dinko (skolski)i Cini te Sabina koja radi sa Mersom.Iskreno ti mi nisi bio ni na hatru (ja sam s tobom u zivotu jednom kahvu popio u Podacama koliko se sjecam i to vise zbog Marije nego zbog tebe), a napisao sam jer sam se u tom momentu nalazio za racunarom , i rijetko ja to pisem al eto i kad napisem, opet nevalja.I ne stidim se , nemam cega, ja razumijem tvoj osjecaj, ali moja namjera je bila u krajnjoj liniji iskrena i postena a sve da ljudi budu obavjesteni o preseljenju rahmetli Emine, sve ostalo je u nekakvom drugom planu.

                                Drugo, molim te nemoj Mehu mjesati tu, taj tvoj kompleks od Mehe ja nerazumijem i ne interesuje me, ako sta imas to sa njim rjesavaj,ali ti mene vrijedjas kad mi na ovakav nacin spocitavas da ja i Meho nesto protiv tebe ili bilo koga drugog(Uharac mi za bilo koga, imam hiljdu precih problema).
                                O dragom Allahu ja ne bi ovdje(nije mjesto a to je svakog od nas licna stvar), mozemo to bilo gdjei u svako doba, kao i o “vjernicima”, “nevjernicima” halalima i ostalim.

                                Braco

                                Irfan-tekija
                                Participant
                                  Post count: 681

                                  Evo kako javlja Galib Lihic ostali smo jos bez jednog rogaticanina. Umro je

                                  MUFTIC ABDULAH – MACE.

                                  Dzenaza ce se obaviti u subotu 27. 10. 012 godine u Gorazdu u 15 i 30 sati.

                                Viewing 15 posts - 1,591 through 1,605 (of 1,862 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.