Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • mirsad_d
    Participant
      Post count: 4000

      Narodne brzalice

      Potrebno je da brzalicu izgovorite što je brže moguće, bez greške – naravno !

      Prokicošio mi si li se sine?

      mirsad_d
      Participant
        Post count: 4000

        Narodne brzalice

        Potrebno je da brzalicu izgovorite što je brže moguće, bez greške – naravno !

        Na livadi konj ućustečen i rasćustečen!

        Sedina
        Participant
          Post count: 161

          Kakva je slicnost izmedju oblaka i punice?

          -Razverdri se dok ih nestane.:ohmy:

          :)

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            A jesil znala kakva je slicnost punice sa vegetom ???
            I punica se mijesa u sve.:laugh: :laugh: :laugh:

            Sedina
            Participant
              Post count: 161

              A jesil ti znao kakva je slicnost kompjutera i punice?

              I punica te dekonektuje kad hoce i kolko hoce.:laugh: :laugh:

              Mare
              Participant
                Post count: 1546

                Vratio se Mujo iz Afrike sa safarija i pita ga Suljo sta je ubio.
                Kaze Mujo:- Ubio sam tri lava , dva leoparda , jednog slona i deset nopliza.
                – Bolan Mujo sta ti je to nopliz, pita ga suljo.
                – Pa to ti je malo crno i vice:- No pliz, no pliz.

                Sedina
                Participant
                  Post count: 161

                  Eh,naumpo mi je onaj vic od juce.:)

                  Doso Suljo kod Muje,kad ono Fata sva u gibsu lezi.I pita Suljo Muju:

                  -Sta je ono bilo s Fatom?

                  Kaze Mujo:
                  -Ma,pala Fata sinoc,odozgo,niz stepenice,pa sve polomila….i onda se ja naljutio,i ubio je.

                  -Cekaj,cekaj;-kaze Suljo.Hoces reci,gore ste se nesto posvadjali,i ti si je poso udariti,ili udario,i u tom se ona okliznula niz stepenice i sva se slomila.

                  -Ma nije tako bilo…vec k’osto sam ja tebi isprico.Prvo se ona skotrljala niz stepenice i sve polomila,a onda je mene ufatila budalasta i onda sam ja nju polomio.

                  -Pa zar joj Mujo nije bilo dosta od stepenica?Sto je ti ubi?

                  -Pa nosila mi pivu!

                  Mare
                  Participant
                    Post count: 1546

                    Pitaju se Mujo i Suljo ima li na nebu fudbala, i poslije nekog vremena odluce da ko prvi umre kaze drugom u snu. I umre Mujo i javi se tako Sulji u snu. Pita ga Suljo: – “Jel ba, kako je gore?” – “Ma super, nema cega nema.” – “A jel ba, ima li fudbala?” – “Pa imam 2 vesti da ti javim: prvo, ima fudbala i prvenstvo pocinje u srijedu, a drugo, branis u nedelju.”

                    Mare
                    Participant
                      Post count: 1546

                      Iskrcali se Bosanac, Hrvat i dva Srbina na Mjesec. Cim su alunirali, poce rasprava ciji je Mjesec.
                      Kaze Hrvat: “Cujte decki, ovaj pejsaz isti nasa jadranska obala, ovo je nas povijesni prostor”.
                      “Ma ne”, kaze Bosanac, “vidite da su ove planine iste nase bosanske, ovo je nase i kapak”.
                      Jedan od Srba izvadi pistolj i upuca drugog: “Gdje je god Srpski grob, tu je srpska zemlja!”

                      Kaza
                      Keymaster
                        Post count: 6138

                        Pacijenti na ulazu u leskovačku bolnicu padaju k’o pokošeni

                        Ulaz u leskovačku bolnicu koban je za mnoge pacijente koji dolaze da se liječe, a ne da se povrjeđuju. Nadzorna kamera na samom ulazu u bolnički krug snimila je na desetine pacijenata koji su zbog loše urađenog prilaza završili na tlu.

                        (sarajevo-x)

                        Mare
                        Participant
                          Post count: 1546

                          Ko umre u jesen za njega nema zime.:woohoo:

                          Mare
                          Participant
                            Post count: 1546

                            Unutrasnji mir
                            Ovo prosledjujem svima, posto je meni definitivno pomoglo. Dok
                            prolazimo kroz sve sto nam zivot priredjuje, neophodno je da
                            imamo
                            neki

                            svoj kutak mira. Ja sam postupio po jednostavnom savetu koji sam
                            procitao u jednom clanku i napokon sam nasao svoj unutrasnji mir.

                            U clanku je pisalo: “Da biste postigli unutrasnji mir, morate
                            zavrsiti
                            sve stvari koje ste zapoceli.”

                            Onda sam pogledao po kuci i video sve stvari koje sam zapoceo, a
                            nisam
                            zavrsio…
                            I pre nego sto sam jutros krenuo na posao, dovrsio sam flasu
                            crvenog vina, flasu pelinkovca, flasicu rakije, kutiju valijuma,
                            stanglu cokolade i jedan dopola potroseni dzoint.
                            Osecam se FENOMENALNO!

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Ja i general

                              Maj ’92 oba u Bosni. Ja gladan, bos, poderan, isprepadan, izvirujem iz rova na granate, ogranicen u kretanju, a general umislio da je silan i da bi World mogo raznijeti u paramparcad samo ako puhne.

                              Maj ’11 oba u Holandiji, on od veceras. Ja sit, obuven i obucen lijepo, obasut ljubavlju moje porodice i tutnjam kud mi je god drago, a general nista vise nije umislio, crkaje nazor u tamnici Haaskog zatvora, i crko jedaBog da…

                              Dervis
                              Participant
                                Post count: 104

                                Hahahaha…Teva,nema dalje…

                                Mare
                                Participant
                                  Post count: 1546

                                  Prije nego je ubijen, Bin Ladenu stize poruka na mobitel:
                                  “Ko se nije skrio, magarac bio” U potpisu Ratko Mladic.
                                  Jutros se probudio Ratko Mladic kad na mobitelu sms sa onog svijeta:
                                  “Ko se ruga, poseru ga” U potpisu Bin Laden.:P :P

                                Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 30 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.