Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
  • Author
    Posts
  • Amra68
    Participant
      Post count: 82

      Jedan je bracni par odlucio provesti praznike na Karibima, u istom hotelu gdje su proveli medeni mjesec 20 godina ranije.
      Medjutim, zbog poslovnih obaveza zena nije mogla otputovati zajedno sa suprugom, vec su se dogovorili da ce on krenuti, a ona doci par dana kasnije. Kad je on stigao i smjestio se, vidio je da ima pristup na Internet. Odlucio je zeni poslati e-mail ali fulio je adresu i, ne primjetivsi, poslao mail na tudju adresu. Taj e-mail primila je jedna udovica koja se upravo vratila sa muzevog sprovoda. Nedugo zatim njen je sin usao u sobu i zatekao majku u nesvijesti ispred kompjutera! Iznenadjen, pogledao je u ekran i procitao mail koji je majka bila upravo procitala:

      “Draga zeno: sretno sam stigao! Put je bio ugodan. Vjerovatno se cudis sto ti se javljam preko maila, ali sad i ovdje imaju kompjutere i moguce je javiti se svojim najdrazima. Cim sam stigao uvjerio sam se da je sve spremno i za tebe kada stignes u iduci petak. Jedva cekam da mi se pridruzis a nadam se da ce i tvoje putovanje biti ugodno kao i moje.
      PS. Nemoj nositi puno odjece jer je ovdje pakleno toplo, okej?”

      ponekad ovdje
      Participant
        Post count: 1139

        ********
        Bas lijepo Amra da si ponovo sa nama. A i “slicica” ti je mnogo lijepa:)

        Ne znam je li ovo negdje vec bilo, ali svejedno…

        BITI ARAP U AMERICI !

        Stari Arapin zivi vec vise od 40 godina u Chicagu.
        Rado bi zasadio krompir u svom vrtu, no star je vec i nema vise snage za takav posao. Ima sina koji studira u Parizu tako da mu je poslao e-mail:

        „Dragi Ahmede, jako sam zalostan sto ne mogu zasaditi krompir u mom vrtu. Vjerujem, da si ovdje, sigurno bi mi pomogao. Puno te voli tvoj otac.“

        Ubrzo je starac dobio e-mail slijedeceg sadrzaja:

        „Dragi oce, ni u kom slucaju ne kopaj po vrtu.
        Tamo sam naime „ono“ sakrio. Puno te voli tvoj Ahmed.“

        Nije proslo ni 10 sekundi sjatila se americka vojska, marinci, FBI i CIA u kuci starog Arapina. Prekopali su cijeli vrt, svaki milimetar, no nisu nista nasli.
        Istog dana dobije starac jos jedan mail od sina:

        „Dragi oce, sigurno je tvoj vrt vec temeljito prekopan, tako da sada mozes zasaditi krompir. Nazalost vise od toga nisam odavde mogao uciniti.Voli te tvoj Ahmed.“

        purak
        Participant
          Post count: 484

          Pita bolesnik doktora:

          -Doktore,jel’ mi jos kolko ostalo??

          *Jos malo!!

          -Pa kolko je to malo??

          *Jos deset.

          -Cega deset,…dana,mjeseci,godina??

          *Devet,…osam,…sedam,……

          :lol:

          Amra68
          Participant
            Post count: 82

            Hvala ponekad_ovdje! Ja sam tu uvijek sa vama, samo manje aktivna na forumu! A za slicicu!!! Pa mora biti lijepa, kad je lijep onaj ko je izabrao a i onaj ko je postavio ;)

            Evo jedan vic koji nosi naslov “IDI KOD OCNOG”!

            Dolazi covjek s nozem u grudima kod doktora u 18 casova i pet minuta.
            – Doktore, dosao sam …
            – Zao mi je, ali radim samo do sest.
            – Ali doktore, imam noz u grudima, morate hitno da mi pruzite pomoc!
            – Zao mi je ali neradim vise, dodjite sutra!
            – Ali doktore, ovo je hitno, imam noz …
            Doktor izvuce noz iz grudi i zabode mu ga u oko.
            – Idi kod ocnog, on radi do sedam :woohoo: :laugh: :silly:

            purak
            Participant
              Post count: 484

              Kaze Haso:

              -Hej mama,stoglo proljece!!

              *Kako znas?

              -Eno visi baba u vrtu.

              *Ma sta!?-poleti ona tamo,kad ono nigdje nista,a Haso se odvali smijati:

              -Aprilili mama,….eno je na tavanu.

              :lol:

              Anonymous
                Post count: 2088

                Dolazi doktor do zabrinutog pacijenta. I upita pacijent: – “Doktore što mi je?” A doktor će: – “Ne znam, ne znam.” – “A Kad ćete znati?” – “Sutra, nakon obdukcije.”

                —–

                Na času hemije stavila učenica ruku u teglu sa sonom kiselinom i upita nastavnicu: – Zašto ova tegla nema dna?!

                behar
                Participant
                  Post count: 514

                  Kragujevac, 1941. Herr komandant:
                  – “Dakle, odlučeno je. Danas streljamo jedan razred. Idemo u školu da ih pokupimo.”
                  Adutant:
                  – “Na zapovijed.”
                  Škola. 8c razred. Upadaju Nijemci naoružani do zuba.
                  Komandant:
                  – “Zbog učestalih diverzija prema našoj vojsci odlučili smo da za opomenu pobijemo jedan razred ove škole. Kocka je pala na osmi c, a to ste vi. Idemo, spremite se.”
                  Učitelj:
                  – “Hrabro, deco, pokažite da se ne bojite.”
                  Izvedu ih van, pred zid i Nijemci se počnu spremati za strijeljanje. Učitelj:
                  – “Deco, pokažimo fašistima. Zapevajmo pjesmu!”
                  I zapjevaju, prvo stidljivo, a onda sve jače i jače. Privuče to komandantovu pažnju. Pogleda on njih, svi do jednoga prkosna pogleda i pjevaju neke borbene, vjerojatno partizanske pjesme. Ipak, primijeti komandant među njima jednog koji se skutrio i plače. Priđe mu.
                  Komandant:
                  – “Što je mali, nisi hrabar kao ostali? Već sam mislio da se u osmom c svi raduju što će umrijeti. Zašto plačes?”
                  Uplakani:
                  – “Kako ne bih plakao. Ja sam iz osmog b, samo sam došao po spužvu!”

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    Otiso Svabo kod gatare i ova mu prorekne da ce njegovo djelo prouzrokovati milione neduznih zrtava.Iznanedjen sta cuje uputi se pored obale i konta,sta li bi to moglo biti,kad ugleda jedno djete kako se gusi na po rijeke.Odmah skoci u vodu da ga spasi a usput i da smanji broj stradalih i kad ga izvuce na obalu,preplasena majka kroz suze kaze:

                    -Adolfe,sine,jesi’l se zahvalio gospodinu!

                    :silly: :lol:

                    Bubelino
                    Participant
                      Post count: 78

                      :( BiH je desno od rahatluka a lijevo od selameta:(
                      Ja se zovem Ragib Nagib. Dolazim iz zemlje Bosne koja se nalazi desno od rahatluka a lijevo od selameta. U mojoj zemlji je aktuelna privatizacija: ja sam privatizirao troje djece, jednu zenu, golfa dvojku starog 15 godina i jos uspio privatizirati jedno 20 hiljada maraka duga za kredit…
                      Trenutno sam stopostotni vlasnik duga od 2 hiljade maraka mom amidzi. Od pokretne imovine imam sljedece: nekoliko potencijalnih ziranata ili ti jamaca koji su toliko pokretni da ih ne mogu uhvatiti ni za glavu ni za rep, golfa ne racunam jer mu je crk´o akumulator pa ga ne mogu pokrenuti.
                      Jos pisem kao sto je zapovijedio Vuk Karadzic a zivim kao sto je uneredio njegov prezimenjak Radovan. Meni je zelja da napravim kucu, a do sada sam napravio samo ukucane tj. troje djece da ima ko u toj kuci zivjeti.
                      Kazu da u Bosni vlada pomirenje. Ma kakvo pomirenje, ja nikada necu neprijatelju oprostiti sto me nije protjer´o iz Bosne. Mi koji smo ostali u Bosni neprotjerani u Ameriku i druge trece zemlje, to im nikada necemo oprostiti. Zato sam ja odlucio da osnujem udruzenje neprotjeranih Bosnjaka sa zahtjevom: “Protjerajte nas u Ameriku i Skandinaviju”…
                      Jer situacija je u Bosni ocajna tako da smo ostali bez teksta, pa cak i za himnu.
                      – clanak iz sarajevskih dnevnih novina-

                      Amra68
                      Participant
                        Post count: 82

                        Pas je sigurno najbolji covjekov prijatelj. Ako nevjerujete, pokusajte sledeci eksperiment:
                        Stavite psa i zenu u gepek automobila i ostavite ih zakljucane jedan sat. Kada otvorite gepek – ko ce vm se iskreno obradovati?

                        purak
                        Participant
                          Post count: 484

                          Ucio Mujo sina Mujicu da pliva i kaze:eh dobro je,skonto si,haj sad probaj sam,i ostavi ga samog.

                          -Masi rukama Mujice.

                          -Masi bolan rukama!

                          -Masi rukama,cujes sta ti vicem,ugusices se!!!

                          -E hebiga.

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            :)
                            Pita nana unuka:
                            -Sine,kako se zove onaj Svabo sto nam sakri sve po kuci?

                            – Alzheimer, nano, Alzheimer….

                            Mare
                            Participant
                              Post count: 1546

                              Udze ucitelica u razred.Na tabli malim slovima pise”Penis”.Sva ljuta okrene se pa pita “ko je ovo napiso.Tisina niko ne odgovara.Ona uzme spuzvu i izbrise.Sutradan i sta stvar napisana na tabli.samo malo vecim slovima.Ona ^pet “ko je ovo napiso”.Niko ne odgovara.I tako svaki dan ona rijec na tabli.Slova sve veca i veca.Svaki put ona trlja tablu sa spuzvom da izbrise.Jednog dana udze u ucionicu a na tabli pise”Sto ga vise trljas on postaje veci”:woohoo:

                              Mare
                              Participant
                                Post count: 1546

                                Izlaze crvi iz Titovog groba i pjevaju
                                ” Mi smo Titovi, Tito je nas.

                                mirsad_d
                                Participant
                                  Post count: 4000

                                  Narodna brzalica

                                  Potrebno je da brzalicu izgovorite što je brže moguće, bez greške – naravno !

                                  Šaš deveterošaš, kako se razdeveterošašio !

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 30 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.