Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 398 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Plaha ti ova Teva;) nije dobro što si ostavio,odškrinutu avliju:P nešta si opasno :angry: spremio,ma ti si Gračanće,čojek nikad nije načisto sa vama:unsure: nego ti nama reci šta se valja iza brda;) de der:woohoo:

      Anonymous
        Post count: 2088

        Belcim-Bruceloza, Zambi – haj vamokana:woohoo: da vidis sto je prava prirodna.

        Zambi
        Participant
          Post count: 898

          Moj Kruško
          vidi se da si na zapadu:( ma kaka Bruceloza,hajvan je umiro i crkavo i bez nas ali eto mi Bože nadijevamo nekake bolesti:woohoo: uvezene upravo sa zapada:ohmy: vještački virusi:ohmy: a ti se primaš na to i vjeruješ benevreku kruškoberski:P ;) :P

          behar
          Participant
            Post count: 514

            Meni sve nesto isareti da ce Tevina basca otic u helac ovih dana :( . Web na jednom od postova spomenu da je u Hamburgu, haman se primice Tevinoj basci ;) .

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              Behar,nije ova tvoja za odbaciti;) trebalo bi je malo razmotriti:angry: jer Hamburg je u okruženju:P :ohmy: :ohmy: očito da je akcija dobro planirana:P beli će biti hašara;)

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Hasara po basci je bilo a mozda bude i izvjestaj ko zna…..B)
                Neznam kako je vrijeme u ostatku Europe a nas u Tilburgu evo treci dan kisa prati,
                ali nema veze, kad se sastanu ahbabi i rodzaci onda je suncano i kad kisa pada…..:)

                Mustafi ugodno putovanje za Bosnu, poso je jutros, uz poruku da nista nije ostalo od rostilja.
                Ako je sta slucajno ostalo kod Purka, on napece za dva-tri dana, nek zamota,
                iznese pred autobus i doturi Mustafi da mu se nadje za puta.:silly:

                purak
                Participant
                  Post count: 484

                  Purak nanijeti odmah na pocetku za kog je sta,a ne mota ako sta ostane…..Nisam ti ja Gracance :)
                  Eh jedino,nista i ne ostane iza purka,:( sve potamani.
                  :) Mahsuz selam svima,a Mustafi sretan put u Bosnu i da se fino odmori.

                  PS.Jos samo na brzinu…Jesil vidio sto ti je biti Gracance?Moze u bascanstvu i poljoprivredi pisati zelje i cestitke,a da je purak!!…,odmah bi se to zarondalo,”Dje’s ovdje s tim??Imas gore pa pisi!;) :laugh:

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    :) Teva,ovo sam te malo mahsuz prozvo,samo da pokazem narodu da nisam ja jedini sto skrece sa teme,pa ako Bog da kad Kaza bude opet upravljo da se vratimo na temu,:laugh: nek i tebe drzi malo na oko,a ne samo purka.;)

                    Pa ja,imas gore dobrodoslice,dobrooslice :laugh: ….a ne ovdje.;) :)

                    A rostilja se ha??Neka fala Bogu,da vas jos i vrijeme posluzi i sve ce biti uzdure.;)

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      Ti isto Purak Bogami ko Suljo kad je poso traziti biciklo od Muje da mu pozajmi.
                      Pa iduci kod njega usput razmislja:
                      Ako mu zatrazim on ce reci pukla guma.
                      Zalijepicu.
                      Onda ce on reci nevalja guvernala.
                      Popravicu.
                      Nevalja dinama.
                      Popravicu…..

                      I nabrajajuci tako kad je bio blizu Mujine kuce okrene se i vrati svojoj kuci rondajuci:
                      …. ga njegovo biciklo necu mu ga ni traziti.:angry:

                      A Mustafa nek gladuje do Bosne, eto kakav si…..:silly:

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Moram ici evo haman da su ustali ovi nasi sa sprata…:) .

                        purak
                        Participant
                          Post count: 484

                          Teva napisao:

                          Ti isto Purak Bogami ko Suljo kad je poso traziti biciklo od Muje da mu pozajmi.
                          Pa iduci kod njega usput razmislja:
                          Ako mu zatrazim on ce reci pukla guma.
                          Zalijepicu.
                          Onda ce on reci nevalja guvernala.
                          Popravicu.
                          Nevalja dinama.
                          Popravicu…..

                          I nabrajajuci tako kad je bio blizu Mujine kuce okrene se i vrati svojoj kuci rondajuci:
                          …. ga njegovo biciklo necu mu ga ni traziti.:angry:

                          A Mustafa nek gladuje do Bosne, eto kakav si…..:silly:

                          :laugh: :laugh: Poselami sviju.;)

                          behar
                          Participant
                            Post count: 514

                            Rekoh ja da imam neki isaret, a tebi sam Teva govorio da ne ostavljas otvorenu kapiju na basci al ti ne slusas.:dry:

                            Ma nije vazno boze zdravlja i dobrih ljudi pa bice i salate, a koliko cujem vi mozete mesa s rostilja i bez salate, isto ko Purak, ma takav sam ti i sam.;)

                            Zao mi Mustafe, osta kratkih rukava ovog puta.:)

                            Lijep provod.

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              A da su Podljuncad ljubitelji zdrave bascanske hrane,
                              i da ih ni kisa ne moze sprijeciti u pohodima, imam dokaz,
                              samo nesmijem jos da postavim ….;)

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                Ma smiješ ti postaviti dokaze;) ali imaš dobru taktiku:P ko biva Podljunčadi vole samo salatu:( a Gračančad sać i roštilj;) ova je Tevina vizionarska;) ali ako Bog da mi ćemo razraditi drugu taktiku:P pa ćemo mi malo salate a Bogami i mesa što rekoše jarani Purak i Behar;)
                                Neka je hairli put našem Mustafi do Bosne ponosne.

                                webmaster
                                Keymaster
                                  Post count: 3712

                                  Evo me Teva, krompiri, buranija, luk… iz holandske gracanicke baste su dosli do Hamburga a i ja sa njima ;)

                                  Moram unaprijed obavjestiti Purka, Zambija, Behara i ostale da sam uhvacen na dijelu, Teva ima sve dokaze, samo sto sam zagazio u bascu kad gazda, ne sa kerom (kako je najavio), vec sa digitalnom kamerom i “skljoc” :( iznenadjenje …

                                  Maskirao sam se bio, kesa na glavi, druga jakna ali “avaj” nista nije pomoglo.

                                  Vjerovatno ce dokazi biti uskoro objavljeni he he bice interesantno…

                                  Tevi i Esmi hvala na gostoprimstvu… :)

                                  I ja imam moj izvjestaj ali kad dodjem kuci ako Bog da, sutra putujem dalje za Dansku ako Bog da.

                                Viewing 15 posts - 106 through 120 (of 398 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.