Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 398 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Šta ćeš Puarak:cheer: Bosna je taka;) ako grije sve izgore:cheer: ako je zima sve zaledi:angry: nikake sredine:woohoo: zato se moramo služiti šlaufom:unsure: i sve izvirivati da nas ko nevidi kada zaljevamo:dry:

      purak
      Participant
        Post count: 484

        :laugh: A Teva tu i samo cita,nece nista da kaze…a sve ceka,sta cemo pricati??
        Salim se ja Teva,:) ,mashala imas pravo finu bascu,al vec sam ti jednom reko…..ne moram svaki put.;)

        Zambi
        Participant
          Post count: 898

          Purak jarane,to Teva taktizira;) gračanička posla:P pa zar neosjećaš da je zajordamio:P ma neka je ima i zašto;) aferim BežeB)

          purak
          Participant
            Post count: 484

            Ma ne umijem ja slike postaviti,pa da vidis basta,…. sto moju,sto tidjih B) .Al dobro i ja priznam,jes Tevina najbolja.Gledam naspremo Webu krastavica,:( kod mene jako behar,cvjetovi.Ne mogu ni da poznam gdje bi trebale krastavice nici u onom svom zelenilu.:) Bio siguran na jednom kraju da su to krastavice,kad ono tikva nice.Ma polahko,naucicu…:)

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Ma nisam boni nego se zabavio oko onih Kerimovih slika.
              Nije Purak, netrebas u Holandiji ni sijati, samo raste.
              Kad uzraste onda dodjes i beres.:laugh:

              Tako sam isto reko nekima od raje u Bosni da cu ih zvati da beremo eure cim sazru na grani….. ;)

              purak
              Participant
                Post count: 484

                :laugh: Eto vidis Zambi :laugh: .Ja sam mislio da oni makar zagrnu kamenja,a jok ni to,samo raste…..i poslije ,Ko je vrijedan?Teva vrijedan!:laugh:
                Reko sam ja odmah da mi je to sve sumljivo,nikad nikog s motikom,a Bog dao basce vam take.;) Hm…gracanicka posla.

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Vjeruj Purak da nemam ni motike jer ovdje zemlja pjeskovita pa i krompir sijem, okopavam, ogrcem i vadim grabljama.
                  Jes Allaha mi.B)

                  purak
                  Participant
                    Post count: 484

                    Teva,ako gdje naletis na onaj recept kako se kiseli zelen,ne bilo ti naredjeno napisi ovdje.Ovi moji vole zeleni paradajz,pa sam him juce nesto pokuso napraviti,pa kad bude spremno,:) oni ce prvi oprobati.Samo obario paradajz u vodi sa malo sircetne kiseline i malo posolio,i kad se to ohladilo,slozio fino u teglu i zalio s onom vodom,:) i sad cekamo da vidimo sta ce ispasti….al meni se cini da jos nesto treba staviti u to??:dry:

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      A i da dukat das nes naci kamena.
                      Kad bi donio koji iz Bosne i posijo mozda bi stijene rodile.
                      A kad se djeca pobiju bacaju pijesak u oci a nemogu ko mi da se zakamenjaju.B)

                      purak
                      Participant
                        Post count: 484

                        :laugh: Imal makar stapova,il se trijeskama po glavi udaraju??:laugh:

                        Teva
                        Participant
                          Post count: 8872

                          Slab sam ti ja sa kiseljenjem.
                          Mozda si trebo staviti malo hrenova korijena ako si imo, moji bi prije uvijek stavljali.
                          A vidjecemo sta ce ispasti od svega toga po ovim vrucinama.:silly:

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            Hej eto ako moze taj recept,il ti ili bilo ko ako zna kako se ukiseli zeleni paradajz,bicu vam mlogo zahvalan.:)

                            Mahsuz selam svima ;)

                            behar
                            Participant
                              Post count: 514

                              Evo koja slika moga plastenika….

                              ….pa malo iznutra….

                              ….pa malo sa strane…

                              …pa malo iza…

                              Ma sta lazem, ko da ce mi neko povjerovati:unsure: . Jok moj plastenik, nego me jaran zamolio da mu se razumim dok je u Bosni:( . Ma jes rek’o, radi k’o da je tvoje!!!!!:)

                              Zambi
                              Participant
                                Post count: 898

                                E moj Purak
                                pa zar ti ne vidišna svoje očiB) što ti je Gračanće;) eto on nezna kiseliti,pa nikad nije ni znao:P to radi Esma-hanuma isto ko i ona moja,ali eto ja priznadoh;) ali Gračanće ti je čudo od djeteta:lol:

                                Zambi
                                Participant
                                  Post count: 898

                                  Behare jarane,plaha ti zadaća;) a i pošteno od tvoga jarana:lol: a viđeli ti ono Gračanće:unsure: Bože sada neumije da kiseli:blink: a umije nas da grabi onim grabljama :P što sa njima okopava i vadi;)

                                Viewing 15 posts - 136 through 150 (of 398 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.