Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
  • Author
    Posts
  • Zambi
    Participant
      Post count: 898

      Molio bih sve mlade Rogatićane i Rogatičanke da pisu u ovu rubriku.Naime dugo sam razmišljao da pokrenem nesto kako bi mogao kontaktirati sa mladim Rogatičanima širom svijeta.Nadam se da ova rubrika neće smetati malo starijoj populaciji jer kao sto znamo na mlađima svjet ostaje.Ja sam odradio svoje pa bujrum

      ERMIN;)

      Zambi
      Participant
        Post count: 898

        Evo ja cu prvi da se upisem

        Zovem se Ermin Pavica sin sam Emira -Zambija.Rođen sam 12.02.1988 godine u rogatici.Završio sam Srednju saobraćajnu Školu,smijer -Vozać Motorni Vozila.Trenutno sam ne zaposlen.Moj hobi je Ribolov,pored toga što mi je hobi ja se ribolovom i profesionalno bvim ,clan sam USRD-Vogošća ali se nadam da cu ove godine postati ćlan naseg Rogatičkog udruženja.Eto toliko od mene ;)

        Zambi
        Participant
          Post count: 898

          Evo da i ja šarnem nekoliko rijeći

          Zovem se Mirza Pavica sin oca Emira i majke Feride.Rođen sam relativno mlad ,a rođen sam samo zato što je te godine bio zabranjen abortus,jer ovo majka jednom rodi i ćitav se život kaje.Šalim se naravno,rođen sam 02.11.1985 godine.Školu sam završio kao i moj brat Žuti( Ermin ) isti smijer isto sve .Ja imam više hobija a to su:Bacanje pogleda uvis,Vracanje valova ka Italiji,samaranje paradajza dok ne pocrveni itd.Zaposlen sam u pekari (ispravljam kifle)i malo dilam maglu po Sarajevu hahha sala.Trenutno ne zaposlen na birou ,za sada toliko od mene selam;)

          ermin pawa
          Participant
            Post count: 167

            pa nemogu da vjerujem da nema niko nase generacije

            emira-tekija
            Participant
              Post count: 327

              e vala ermine sto si trazio nasao si hahahhah

            Viewing 5 posts - 1 through 5 (of 5 total)
            • You must be logged in to reply to this topic.