Viewing 15 posts - 661 through 675 (of 925 total)
  • Author
    Posts
  • Kaza
    Keymaster
      Post count: 6138

      A pozna li kog insana Teva???:(

      Kija
      Participant
        Post count: 207

        Evo ja da pocnem,Ejub Hasecic,Meho Colic,Teufik Aksamija ,? Juricevic(Dr Mustafe punac).Da nebudem samo ja nastavite.

        Kija
        Participant
          Post count: 207

          Evo ja da pocnem,Ejub Hasecic,Meho Colic,Teufik Aksamija ,? Juricevic(Dr Mustafe punac).Da nebudem samo ja nastavite.

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            Kaza napisao:
            [quote]

            Reko da vam prenesem sliku ovdje da ne letite tamo vamo.;)

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Kaza napisao:
              [quote]

              Reko da vam prenesem sliku ovdje da ne letite tamo vamo.;)

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Ja neprepoznadoh nikoga, sta cu ja kad sam mlad.B)
                Salim se nekako se nesjecam ovog kestena iza kad je bio ovako mlad,
                koja ovo godina moze biti ?????

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Ja neprepoznadoh nikoga, sta cu ja kad sam mlad.B)
                  Salim se nekako se nesjecam ovog kestena iza kad je bio ovako mlad,
                  koja ovo godina moze biti ?????

                  Kija
                  Participant
                    Post count: 207

                    Mi stariji se ipak dobro sjecamo,pa da nastavim Fehim Hurem,Agan Pesto,Zeko Jolovic,sad stariji nek nastave.

                    Kija
                    Participant
                      Post count: 207

                      Mi stariji se ipak dobro sjecamo,pa da nastavim Fehim Hurem,Agan Pesto,Zeko Jolovic,sad stariji nek nastave.

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        onaj covjek sa sesirom do Teufika je tetak Meho Tantula,a ovaj krajnji desno je Mustafa Vrana,i do njega a.r.mislim Nezim Lihic……bez icije pomoci

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          onaj covjek sa sesirom do Teufika je tetak Meho Tantula,a ovaj krajnji desno je Mustafa Vrana,i do njega a.r.mislim Nezim Lihic……bez icije pomoci

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            zena koja stoji iza ove relkame mislim Kazina i Bracina majka teta Remza…..bez pomoci babe

                            Anonymous
                              Post count: 2088

                              zena koja stoji iza ove relkame mislim Kazina i Bracina majka teta Remza…..bez pomoci babe

                              Kaza
                              Keymaster
                                Post count: 6138

                                Twin, ova zena sto stoji na slici je Avdagina majka, rahmetli Bisera Avdicevic a ispred nje je njena kcerka rahmetli Minka(Avdicevic) Bijedic.

                                Ja na slici jos prepoznajem od onih koji nisu pomenuti:Ekrem Pesto a.r.(cita novine),zatim Selijev otac Selimbegovic ?, ne mogu se sjetiti imena. Kija ima pravo radi se o puncu dr. Mustafe Ajanovica a.r., Nikoli Jurcevicu, a rahmetli Nezima Lihica ja ne vidim na ovoj slici.

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  Twin, ova zena sto stoji na slici je Avdagina majka, rahmetli Bisera Avdicevic a ispred nje je njena kcerka rahmetli Minka(Avdicevic) Bijedic.

                                  Ja na slici jos prepoznajem od onih koji nisu pomenuti:Ekrem Pesto a.r.(cita novine),zatim Selijev otac Selimbegovic ?, ne mogu se sjetiti imena. Kija ima pravo radi se o puncu dr. Mustafe Ajanovica a.r., Nikoli Jurcevicu, a rahmetli Nezima Lihica ja ne vidim na ovoj slici.

                                Viewing 15 posts - 661 through 675 (of 925 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.