Viewing 15 posts - 556 through 570 (of 925 total)
  • Author
    Posts
  • Kija
    Participant
      Post count: 207

      Sad kad je slika dobra prepoznadoh jos cetiri cure:Hasija Ajanovic.Piljevic Fatima,Hadzihasanovic Behka i DJiko Almasa(Irfo seka ti ima prugastu maicu).

      Irfan-tekija
      Participant
        Post count: 681

        Hvala ti Kijo, pretpostavljo sam da bi trebala negdje biti i Almasa ali vjeruj da je nisam mogo prepoznati. Ali evo sad sam pazljivo pregledo ove slike i sjecam se da je moja Sele imala ovu prugastu majicu. Ja se takodje sjecam ovog mevluda bio sam prisutan i drago mi je sto je ovo neko iskopo iz arhiva i postavio. HVALA.

        Kija
        Participant
          Post count: 207

          Moj Irfo,tako je kad godine skolesaju pa covjek ni rodjenu sestru nemoze da prepozna(naravno da se samo salim).

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            Iz albuma naseg Dine Culeskera

            Mala raja sa Tekije, birvaktile…:)


            S lijeva: Edina Culesker, Edin Skaljic i Sanela Huremovic

            :)

            Irfan-tekija
            Participant
              Post count: 681

              Moje male komsije. To je Tekija.

              Teva
              Participant
                Post count: 8872
                Braco
                Participant
                  Post count: 216

                  [url=http://img602.imageshack.us/i/vild30.jpg/]

                  Braco
                  Participant
                    Post count: 216

                    [url=http://img602.imageshack.us/i/vild30.jpg/]

                    Kaza
                    Keymaster
                      Post count: 6138

                      Slika koja puno govori i podsjeca. Ima soba sa kojima se moze identifikovati nas grad, nasa Rogatica. Takav je zasigurno bio i rahmetli Soma. Kada vidis njegov lik automatski se povezuje asocijacija na Rogaticu, carsiju i rogaticku raju. Neka mu je vjecni rahmet.
                      Na slici je jos i Somina supruga Sadeta i nasa nova svekrva Vildana.

                      Hvala Fudi na slikama koje nam je ustupio na raspolaganje i koje zaista imaju veliku vrijednost.

                      Kaza
                      Keymaster
                        Post count: 6138

                        Slika koja puno govori i podsjeca. Ima soba sa kojima se moze identifikovati nas grad, nasa Rogatica. Takav je zasigurno bio i rahmetli Soma. Kada vidis njegov lik automatski se povezuje asocijacija na Rogaticu, carsiju i rogaticku raju. Neka mu je vjecni rahmet.
                        Na slici je jos i Somina supruga Sadeta i nasa nova svekrva Vildana.

                        Hvala Fudi na slikama koje nam je ustupio na raspolaganje i koje zaista imaju veliku vrijednost.

                        Kija
                        Participant
                          Post count: 207

                          Fudo,blago tebi imas veliko bogatstvo-slike,za razliku od nas.Hvala ti sto nam budis uspomene na dragu raju i nasu staru Rogaticu.Pozdrav tebi i tvojima u nadi da cemo i dalje gledati stare slike uz tvoju pomoc.Porodica Ljoti

                          Kija
                          Participant
                            Post count: 207

                            Fudo,blago tebi imas veliko bogatstvo-slike,za razliku od nas.Hvala ti sto nam budis uspomene na dragu raju i nasu staru Rogaticu.Pozdrav tebi i tvojima u nadi da cemo i dalje gledati stare slike uz tvoju pomoc.Porodica Ljoti

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Sjecanje na rahmetli Ragiba Hodzica.
                              Slika je vjerovatno sa Aidinog i Ragibovog vjencanja…


                              Sjede prvi red s lijeva: Aida i rahmetli Ragib Hodzic.
                              Sjede drugi red s lijeva: Suada Holuclic dj. Ramic i Emin Hodzic.
                              Stoje s lijeva: Mediha Kaljanac, ? i Meho Kaljanac i Kasim Dobraca.

                              Teva
                              Participant
                                Post count: 8872

                                Sjecanje na rahmetli Ragiba Hodzica.
                                Slika je vjerovatno sa Aidinog i Ragibovog vjencanja…


                                Sjede prvi red s lijeva: Aida i rahmetli Ragib Hodzic.
                                Sjede drugi red s lijeva: Suada Holuclic dj. Ramic i Emin Hodzic.
                                Stoje s lijeva: Mediha Kaljanac, ? i Meho Kaljanac i Kasim Dobraca.

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  Jedna stara slika i nadam se da cete pogoditi ko se na slici sve nalazi.
                                  Ovaj tim je imao naziv Graficari. Zasto, pogodite sami.

                                Viewing 15 posts - 556 through 570 (of 925 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.