Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 173 total)
  • Author
    Posts
  • Sedina
    Participant
      Post count: 161

      Na onoj slici iz hora ja poznam jos Adelu Vatres(stoji lijevo do Edine Muftic),Aidu Zimic,iznad Dile i Marte je Smajicka ??,i jos dosta njih al se imena ne sjecam.A sebe…:blush: il ne umijem poznati il sam bila na cosku pa se nevidim. :)

      NANA
      Participant
        Post count: 57

        mirsad_d napisao:
        [quote]
        Nisam siguran za ovu sliku da li je bila prije. Ako je bila molim moderatore da je obrišu.

        Moj PASA kaze da bi na ovoj slici mogli biti ovi:
        Gornji red prvi sa lijeve strane je Mikica Jasikovac, pa Vehbija Brankovic-Jesenkovic,XXX, pa Ljupko Maric, do njega ovaj lici na Adema Catica iz kina,XXX,XXX,XXX,XXX
        drugi red prvi sa lijeve strane je Ragib Pliska,XXX,XXX,zatim Redzo Resulovic,Avdo Musanovic Pitic,Salko Kukavica Salkica,XXX,XXX,XXX, sjede Prvi sa lijeva je Munir Brankovic, Milorad Kozic, XXX, XXX..

        mirsad_d
        Participant
          Post count: 4000
          mirsad_d
          Participant
            Post count: 4000


            Mezarje Zahrid – 13.5.1988.g
            IV-c sa razrednicom Marijom Backović-Isaković, generacije 1974 -1978
            na mezaru školske drugarice a.r. Elmedine Hanušić

            mirsad_d
            Participant
              Post count: 4000
              Irfan-tekija
              Participant
                Post count: 681

                Ovo je malo starija generacija od moje. Mislim da je ovo 52-53 godiste, ja sam ih poznao pola, nazalost neke nisu medju zivima.

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  foto Berma

                  Teva
                  Participant
                    Post count: 8872

                    Onda bi u ovom donjem redu prva sa lijeva mogla biti zena od Mirse Colica, a treca (isto u donjem redu) Vesna rahmetli. Bila udata za Halida Pasica…

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      Mislio sam na onu gore stariju sliku jer u medjuvremenu Mustafa upade sa ove tri slike.;)

                      mirsad_d
                      Participant
                        Post count: 4000


                        Na času fizike

                        Kaza
                        Keymaster
                          Post count: 6138

                          Ova slika je zaista iteresantna i po cijenu da se provalim , pokusacu da pogodim neke od osoba. Nekima znam samo prezimena a vi mi mozete pomoci oko imena kada kazem iz koje porodice poticu.

                          Prvi red sa desna na lijevo:
                          Harbinja ? rahmetli. To je kcerka Agana Harbinje, Simetova sestra. Davno nekad sam postavljao njenu smrtovnicu.
                          Druga po redu je Ismeta Pasica kcerka, Halidova sestra.
                          Dalje Fikreta Arnautlija rahmetli.

                          U drugom redu sa desna na lijevo:
                          Druga sa desna Vildana Agic, djevojacko Kapo, Nunina supruga.
                          Treca sa desna Aida Behlulovic, rodjena Praso rahmetli.

                          Ostali su nekako u daljini i vrlo je tesko pogoditi jer i slika nije bas najjasnija.

                          Inace mislim da je to generacija 1953. godine.

                          mirsad_d
                          Participant
                            Post count: 4000

                            U prvom redu do Fikrete Arnautlije sjede Suada Durmišević,Jasmina Delija(Šizijeva sestra)

                            U pozadini do vitrina stoji Golić ? (doktora Golića sestra)
                            A ovaj u šarenom džemperu mi je poznat. Radio je u Rotex, kuća mu je kod Rajak Slaviše.

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Druga s desna u prvom redu (kci Ismeta Pasica) zove se Mirsada.

                              Kaza
                              Keymaster
                                Post count: 6138

                                To bi mogao biti Djeric, ne znam mu imena inace od Gospave Djeric , rodjene Bandic, suprug.

                                Sve mi se cini da je ovaj na desnoj strani u prvom planu Bade, tako su ga zvali a on bi mogao biti od bivse sudinice Nevenke brat.

                                ko zna mozda sam se sada isprovaljivao ali do sada ne bi lose.:cheer:

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  A sada da upitam:

                                  Ova prva s desna bi mogla biti sestra Senada Suljagica, supruga rahmetli Midhe Pasica. I ona je nazalost rahmetli.

                                  A iza nje ova sto se smije bi mogla biti Novka Jovanovic a sada Agic inace vrlo cesto je vidimo na TV. Ona je nesto u zdravstvu oko finansija.

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 173 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.