Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 525 total)
  • Author
    Posts
  • MINI-MORIS
    Participant
      Post count: 78

      Nekad davnih godina bijase jedan od strebera,onako nizeg rasta,u mojemu razredu osnovne skole nikad zaboravljene;RAGIB DzINDO;.Bili smo tu nekako na okupu i druzili se svih tih osam godina,ja sam nekako muku mucio sa skolom,nije da se falim ali je tako.Negdje mislim polovinom sedmog razreda dodje nekakva vojna kapetanija i tad poce frka.Kaze na razglas tadasnji dir.skole BELI da ce biti obavljeno testiranje ucenika koji se prijave sa zeljom da idu na vojnu akademiju,halati vjera nije to za mene velim ja onako za sebe.Tu mogu da konkurisu samo odlicni ucenici,tj pimljeni su vecinom anamo oni,tek po neki nas radi muske djece sto se kaze u nasem pripovjedanju,pa tako i bijase.Pored mire rebica iz naseg razreda tu gungulu proturi i nas HAMDIJA SETIC,on bogami polozi to testiranje i posle osmog razreda nikad ga nisam vidio niti cuo.Svkodnevno sam se susreto sa njegovom sestrom Aidom,za koju nista duzi period neznam,i ona bi mi kazivala da se cula sa hmdom i da je pozdravio raju pa eto i mene iako ja nisam bio odlikas.Cesto sam se pitao gdje li je taj mali?Ako nekad ovo procitas MALI javi se da znamo 72.g.brojno stanje.

      ponekad ovdje
      Participant
        Post count: 1139


        Evo jos dvije slike sa stare stranice koje je onda tamo postavio PiTaRIsToK.

        ponekad ovdje
        Participant
          Post count: 1139


          Treci i s lijeva i s desna do Envera Hasecica je dr. Mustafa Hiroš, hirurg i šef Urološke klinike UKC-a Sarajevo.

          U oktobru 2007-e godine je u Sarajevu odrzan Treći jugoistočnoevropski urološki kongres koji je okupio više od 250 urologa iz 16 zemalja Evrope, koji su održali predavanja o najnovijim standardima u dijagnostici i terapiji uroloških problema posebno kancera mokraćnog mjehura i prostate. Predsjednik Kongresa je bio dr. Mustafa Hiroš.

          MINI-MORIS
          Participant
            Post count: 78

            svaka cast nijeli na ovoj slici i moj skolski zvani ZUCO a majsora iz supa tj SSC sam pozno.

            Mustafa
            Participant
              Post count: 8282

              sliku poslao hamdija-toplik

              NANA
              Participant
                Post count: 57

                Na slici gore gdje su Hasecici; prvi sa lijeve strane je dr.Mustafa Hasecic, sin ar.Ejuba Hasecica, do njega je sin ar.Fadila Hasecica ali nemogu da se sjetim imena.

                Mustafa
                Participant
                  Post count: 8282

                  gornja slika sa maturske veceri ’89

                  Sisic, Mera, Aida, Samira, Samirina mama, Samija, Amila, Galib ..

                  Mustafa
                  Participant
                    Post count: 8282

                    Hamdija-toplik
                    sa porodicom

                    Kaza
                    Keymaster
                      Post count: 6138

                      Evo slika iz ranih osamdesetih godina. Slikano za Hridom na mezarju. Povod je bio postavljanje spomenika rahmetli Seidu Pasicu, amidzi naseg Behara. Na jednoj od slika se vidi i Beharov rahmetli otac Fuad.
                      Na slikama je dosta poznate raje koja je radila u privrednoj banci gdje je rahmetli Seid bio direktor do nesrece koja je bila kobna za njega.

                      Mustafa
                      Participant
                        Post count: 8282

                        hamdija-toplik poslao sliku

                        Slika sa “Prvi maj na Ptičijaku”, rahmetli Dino Aruković i hamdija-toplik

                        emira-tekija
                        Participant
                          Post count: 327

                          HVALA MNOGO NA OVOJ SLICI NADAM SR DA CE JOS BITI NASE GENERACIJE A DINI NEK DRAGI ALAH DA LIJEPI DZENET

                          Azra
                          Participant
                            Post count: 7

                            I ovo je jedan od rogaticana koji nije nikada vidio oca a ni ocevo rodno mjesto.
                            Sin rahmetli Dine Arukovica, Muhamed Arukovic

                            Mustafa
                            Participant
                              Post count: 8282

                              hamdija-toplik poslao sliku

                              [img size=150]
                              http://rogatica.org/mustafa/hamdija6.jpg%5B/img%5D

                              Semso Arukovic a.r.

                              MINI-MORIS
                              Participant
                                Post count: 78

                                za nanau zove se JASMIN HASECIC-ZUCO

                                Mustafa
                                Participant
                                  Post count: 8282

                                  Na slici je rahmetli Muzafer Jahić zvani Hamo, družio se sa Sajom, Tezgom, Zagom i Hamdijom.

                                  Sliku poslao hamdija-toplik

                                Viewing 15 posts - 196 through 210 (of 525 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.