Viewing 15 posts - 346 through 360 (of 516 total)
  • Author
    Posts
  • Kija
    Participant
      Post count: 207

      Teva iskrene cestitke povodon rodjendana upucuje ti Kija sa porodicom

      Mustafa
      Participant
        Post count: 8282

        Teva sretan rodjendan!

        Irfan-tekija
        Participant
          Post count: 681

          Role nek je srecno i bericetno i doceko ih jos puno sa svojim naj milijim.

          Zambi
          Participant
            Post count: 898

            Pošto je sutra Dan Nezavisnosti neše jedine BiH,avim Bosancima i Hercegovcima,Bosankama i Hercegovkama od srca ca čestitam ovaj veliki praznik.Ali na sutrašnji dan i moj Jaran Irfo Džiko slavi svoj rođendan,pa jarane sretan ti rođendan,želim ti puno zdravlja sreće,napredka i da mi dugo i dugo živiš:cheer: :cheer: :laugh:

            Zambi
            Participant
              Post count: 898

              Pošto je sutra Dan Nezavisnosti neše jedine BiH,avim Bosancima i Hercegovcima,Bosankama i Hercegovkama od srca ca čestitam ovaj veliki praznik.Ali na sutrašnji dan i moj Jaran Irfo Džiko slavi svoj rođendan,pa jarane sretan ti rođendan,želim ti puno zdravlja sreće,napredka i da mi dugo i dugo živiš:cheer: :cheer: :laugh:

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Irfan tekija napisao:

                Role nek je srecno i bericetno i doceko ih jos puno sa svojim naj milijim.

                Hvala svima na rodjendanskim cestitkama, a za Irfu:
                Hvala Role, takodje.:)

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Irfan tekija napisao:

                  Role nek je srecno i bericetno i doceko ih jos puno sa svojim naj milijim.

                  Hvala svima na rodjendanskim cestitkama, a za Irfu:
                  Hvala Role, takodje.:)

                  Irfan-tekija
                  Participant
                    Post count: 681

                    Svim Bosancima i Hercegovcima srecan 1 mart Dan nezavisnosti BiH.

                    Dobro si role, cestitam i sebi Dan nezavisnosti i 55 ljeto.

                    Irfan-tekija
                    Participant
                      Post count: 681

                      Svim Bosancima i Hercegovcima srecan 1 mart Dan nezavisnosti BiH.

                      Dobro si role, cestitam i sebi Dan nezavisnosti i 55 ljeto.

                      Mare
                      Participant
                        Post count: 1546

                        Mojoj princezi danas 10 godina.Ziva mi bila jos deset puta toliko.Ljubi je babo.

                        Mare
                        Participant
                          Post count: 1546

                          Mojoj princezi danas 10 godina.Ziva mi bila jos deset puta toliko.Ljubi je babo.

                          amela-dzana
                          Participant
                            Post count: 36

                            Neka, je tvojoj princezi sretan rođendan, a i mojoj princezi, je bio juče, nek su obje žive, i zdrave, svojim roditeljima, …selam….

                            amela-dzana
                            Participant
                              Post count: 36

                              Neka, je tvojoj princezi sretan rođendan, a i mojoj princezi, je bio juče, nek su obje žive, i zdrave, svojim roditeljima, …selam….

                              Mare
                              Participant
                                Post count: 1546

                                Ko sto ti rece.Nek su zive i zdrave.Poljubi je sa moje strane i pozeli joj sve najljepse u zivotu.
                                P.S.
                                Nisam znao da je rodzena isti dan ko Hanka.:woohoo:

                                Mare
                                Participant
                                  Post count: 1546

                                  Ko sto ti rece.Nek su zive i zdrave.Poljubi je sa moje strane i pozeli joj sve najljepse u zivotu.
                                  P.S.
                                  Nisam znao da je rodzena isti dan ko Hanka.:woohoo:

                                Viewing 15 posts - 346 through 360 (of 516 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.