Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 516 total)
  • Author
    Posts
  • Kaza
    Keymaster
      Post count: 6138

      Dragom Edinu sve najljepse za njegov prvi rodjendan. Zelimo mu puno zdravlja i uspjeha i da zajedno sa svojim roditeljima i starijim bratom dozivi mnogo lijepih trenutaka u zivotu.

      Zambi
      Participant
        Post count: 898

        Najmlađem Pašiću sretan prvi rođendan,da ih dočeka mnogo u zdravlju i veselju sa svojim roditeljima,želim mu mirno i bezbrižno djetinjstvo

        Zambi sa porodicom.

        Teva
        Participant
          Post count: 8872

          I od nas najljepse zelje nasem malom Edinu, a i njegovom bratu i roditeljima, povodom njegovog prvog rodjendana.:) :) :)

          Bulbul
          Participant
            Post count: 35

            Hvala svima na lijepim zeljama!!!

            Moj dragi Edin je jutros napravio prve korake sam….mamin ponos!!!!

            Keva
            Participant
              Post count: 75

              svaka cast,neka je sretno i bericetno,moj Galib ima 6 mjeseci tako da i ja ocekujem isto,jer je i orve zubice dobio sa 2,5 mjeseci,tako da je preskocio puzanje,odmah ide na hodanje,haahahahahahaha.Mashala.

              Keva
              Participant
                Post count: 75

                svaka cast,neka je sretno i bericetno,moj Galib ima 6 mjeseci tako da i ja ocekujem isto,jer je i orve zubice dobio sa 2,5 mjeseci,tako da je preskocio puzanje,odmah ide na hodanje,haahahahahahaha.Mashala.

                Kaza
                Keymaster
                  Post count: 6138

                  Evo dobio sam slike od naseg clana MINI MORISA sa proslave prvog rodjendana njegovog sina Ramiza.
                  Za one koji ne znaju, mali Ramiz nosi ime svoga rahmetli djede Ramiza koga su svi prije poznavali po nadimcima: Crvenac, Saksi itd. Njegov djedo je zrtva agresije na BiH, cije tijelo jos uvijek nije pronadjeno. Neka mu je vjecni rahmet a njegov unuk ce , nadamo se nastaviti ondje gdje je on stao.
                  Eh da je bar dedo ziv da vidi svog unuka. Nadam se da ce se „turiti“ na djeda kako to nas narod zna reci i zelim mu puno srece, zdravlja i zadovoljstva, zajedno sa roditeljima.

                  Rasim je pokusao Norvezanima da slikovito docara nas nacin proslavljanja takvih dogadjaja.
                  Sigurno im nije bilo tesko da to razumiju ako su probali pecenja sa raznja, a nema razloga da nisu.
                  Evo pogledajte par slika:

                  Kaza
                  Keymaster
                    Post count: 6138

                    Evo dobio sam slike od naseg clana MINI MORISA sa proslave prvog rodjendana njegovog sina Ramiza.
                    Za one koji ne znaju, mali Ramiz nosi ime svoga rahmetli djede Ramiza koga su svi prije poznavali po nadimcima: Crvenac, Saksi itd. Njegov djedo je zrtva agresije na BiH, cije tijelo jos uvijek nije pronadjeno. Neka mu je vjecni rahmet a njegov unuk ce , nadamo se nastaviti ondje gdje je on stao.
                    Eh da je bar dedo ziv da vidi svog unuka. Nadam se da ce se „turiti“ na djeda kako to nas narod zna reci i zelim mu puno srece, zdravlja i zadovoljstva, zajedno sa roditeljima.

                    Rasim je pokusao Norvezanima da slikovito docara nas nacin proslavljanja takvih dogadjaja.
                    Sigurno im nije bilo tesko da to razumiju ako su probali pecenja sa raznja, a nema razloga da nisu.
                    Evo pogledajte par slika:

                    Irfan-tekija
                    Participant
                      Post count: 681

                      Mom malom komsiji Ramizu zelim svako dobro povodom njegovog prvog rodjendana.Zivio ti nama nas lijepi Ramize sa svojom mamom i babom.

                      Irfan-tekija
                      Participant
                        Post count: 681

                        Mom malom komsiji Ramizu zelim svako dobro povodom njegovog prvog rodjendana.Zivio ti nama nas lijepi Ramize sa svojom mamom i babom.

                        Teva
                        Participant
                          Post count: 8872

                          Da si nam ziv i zdrav nas mali komsija Ramize i da budes nalik na dzedu. Babo je to vec, dusa cackati oko masina…:)

                          Teva
                          Participant
                            Post count: 8872

                            Da si nam ziv i zdrav nas mali komsija Ramize i da budes nalik na dzedu. Babo je to vec, dusa cackati oko masina…:)

                            Keva
                            Participant
                              Post count: 75

                              I ja i moja familija se pridruzujemo cestitkama za rodzendan.

                              Keva
                              Participant
                                Post count: 75

                                I ja i moja familija se pridruzujemo cestitkama za rodzendan.

                                MINI-MORIS
                                Participant
                                  Post count: 78

                                  Hvala vam moje drage komsije da i vama Bog pozivi vasu djecu skupa sa vama i nama sa puno zravlja i rahatluka sa bozijom pomoci.Jos jednom havala na zeljama i cestitkama od porodice jusupovic.

                                Viewing 15 posts - 301 through 315 (of 516 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.