Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
  • Author
    Posts
  • Aida
    Participant
      Post count: 25

      Cesta tema zadnjih dana, pa reko’ cisto i ovdje da se spomene :dry:.

      Famozni spot:
      http://www.youtube.com/watch?v=56nqoQdGr1Q

      Pa onda dorada spota (mene nije ostavilo ravnodusnom):
      http://www.youtube.com/watch?v=a8iskFRLhTo&feature=related

      Sve u svemu, ona ce odrzati koncert; mene zanima samo vase misljenje.:blush:

      emira-tekija
      Participant
        Post count: 327

        SVI SMO JE VOLJELI NEKADA ALI SADA????????????MOJE MISLJENJE JE KAD MOGU DRUGI IZ SRBIJE DOCI ZASTO NE ONA ???????????

        Sedina
        Participant
          Post count: 161

          http://www.youtube.com/watch?v=tDFywAGTpRA

          Mislim da se poslije ovog snimka nema sta stavljati u dilemu trebal Brena u Sarajevu ili ne.Morala je obuci uniformu dok je Bojanic u odjelu k’o gospodin cetnicki,al bio je potreban balans izrazavanja podrske “napacenom narodu Bjeljine” i Boze mu pravde..hm.Zao mi je samo sto se nas narod bosanski stavlja jednom po jednom na iskusenje,sto se nas narod primorava da javno kaze svoje misljenje pa se na kraju iz svega toga izvuce da su normalni bosnjaci teroriste i zaostali uhljupi kojima jedna Brena smeta.Ma nije kriva ni Brena kolko su nase jade koje joj dozvolise da pomoli nos u bosanskom javnom zivotu.Naravno niko joj nije mogao zabraniti da dodje u Sarajevo,i naprotiv,drago mi je da je dosla i sagledala sta je Bosna i njen narod,al joj se nije trebalo pridavati nimalo vaznosti.Koncert ce biti odrzan al iskreno se nadam da ce zube odnijeti u saci nazad za Srbiju,ko i oni pederi uz ramazan,jer bolje ne zasluzuje.

          ponekad ovdje
          Participant
            Post count: 1139


            Dobro si ti to, Sedina, sve sažela i napisala tako da ja u tom smislu ne bih imala nista dodati, vec bih ovdje iznijela svoja dva utiska iz dvije televizijske emisije u kojima je Lepa Brena gostovala i pokusala objasniti svoje pojavljivanje u RS-u za vrijeme agresije na nasu zemlju.

            I dok je nedavno u veoma gledanoj emisiji HTV-a „ Nedjeljom u 2“ odavala utisak vrlo obrazovane osobe sa veoma sadrzajnim i biranim rjecnikom ( vjerovatno se veoma dobro pripremila kako bi se sto bolje predstavila svekolikom hrvatskom gledateljstvu ) dotle je sinoc u CD-u kod S. Hadzifejzovica bila jedna potpuno nesigurna i izgubljena osoba koja se ama bas nicim ne moze dovesti u vezu sa onom od prije nekoliko sedmica.
            Na sva konkretno postavljena pitanja je odgovarala zaobilazno, preopsirno, nepovezano i iako se jako trudila da to bude argumentovano, ostavila je potpuno suprotan utisak.

            Jedino sto je tacno rekla jeste „da se ona raspala onda kad se raspala i bivsa drzava“, ali se ipak nije libila da na kraju drčno kaze kako ce ona ipak odrzati koncert u „ Zetri“.

            Gore postavljeni video i rijeci koje ona izgovara se ne mogu, pripisati nikakvom novinarskom komentaru iako se ona sinoc silno trudila da ih pripiše.

            Aida
            Participant
              Post count: 25

              Evo citam u Oslobodjenu da nece odrzati jedan koncert, nego dva. U Sarajevu. :huh:

              Mirha
              Participant
                Post count: 27

                Ne mogu da shvatim da ce nasi da predju preko svega i da zaborave ko su pa da odu na koncert, a vecina je ostala bez najmilijih.Ne dozvolite da vase pare idu tamo gdje ne treba da idu i budite pravi Bosanci i ne idite na njen koncert.Samo ne znam koje organizator tog koncerta treba da se stidi posle ovi snimaka

              Viewing 6 posts - 1 through 6 (of 6 total)
              • You must be logged in to reply to this topic.