Viewing 15 posts - 796 through 810 (of 1,862 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      Bas me je pogodila Aganova smrt da mu dragi Allah podari lijepi dzennet.
      Moj ratni drug iz Kaknja. Dosta smo vremena proveli skupa, ’93 i ’94, sa nasom druzinom setajuci Kakanjskim ulicama i pricajuci o Rogatici, nasim sehidima i najnovijim ratnim desavanjima…
      Zadnjih godina bih ga nadji na klupi u ulici Ferhadiji ispred Ekonomskog fakulteta.
      Ja ti, kaze, izadjem i sjedim ovdje. Poneko naidje i ispricam se.
      A ja bih se zezo sa njim kad ga vidim:
      Prosle godine sam te ostavio ovdje i evo te opet nadjoh ovde.
      A on bi se smijo. Dobro se drzo nikad mu nebi dao godine koje je imo.
      Ovog ljeta nailazeci Ferhadijom vidim nema klupa, uklonjene. Tako ne nebijase ni Agana…

      Da mu dragi Allah podari lijepi dzennet a Husi, sestrama mu i njihovim porodicama sabur u ovim teskim trenucima.

      Teva
      Participant
        Post count: 8872
        Teva
        Participant
          Post count: 8872
          mirsad_d
          Participant
            Post count: 4000
            mirsad_d
            Participant
              Post count: 4000
              Kaza
              Keymaster
                Post count: 6138

                Upravo sam dobio e-mail od naseg Fikre:

                [color=#0000FF]Imam jednu tužnu vijest.
                prije 2 sahata u bolnici u Tuzli , je umro moj zet a naš Rogatičanin Rusmir-Rusmo Ajanović.
                Prije 2 hefte umrla mu je majka , a njegov brat Rifo je ubijen i skoro ekshumiran na Surovima .

                Ostale detalje oko umrlice i dženaze nemam , jer se još ne zna ., javiću .
                probao sam preko foruma ali nisam uspio.

                vjerovatno ću ići na dženazu., pa ti se javljam . [/color]

                Kaza
                Keymaster
                  Post count: 6138

                  Upravo sam dobio e-mail od naseg Fikre:

                  [color=#0000FF]Imam jednu tužnu vijest.
                  prije 2 sahata u bolnici u Tuzli , je umro moj zet a naš Rogatičanin Rusmir-Rusmo Ajanović.
                  Prije 2 hefte umrla mu je majka , a njegov brat Rifo je ubijen i skoro ekshumiran na Surovima .

                  Ostale detalje oko umrlice i dženaze nemam , jer se još ne zna ., javiću .
                  probao sam preko foruma ali nisam uspio.

                  vjerovatno ću ići na dženazu., pa ti se javljam . [/color]

                  Zambi
                  Participant
                    Post count: 898

                    Vjecni rahmet mojim dragim komsijama,teti Hadjiri i mom Rusmi,a porodici sabur u ovim teskim trenutcima.

                    Zambi sa porodicom.

                    Zambi
                    Participant
                      Post count: 898

                      Vjecni rahmet mojim dragim komsijama,teti Hadjiri i mom Rusmi,a porodici sabur u ovim teskim trenutcima.

                      Zambi sa porodicom.

                      mirsad_d
                      Participant
                        Post count: 4000
                        mirsad_d
                        Participant
                          Post count: 4000
                          mirsad_d
                          Participant
                            Post count: 4000


                            Obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naša draga BRIGA HASIJA, rođ. DEDAJIĆ preselila na Ahiret u ponedjeljak, 4. oktobra 2010. godine, u 71. godini života. Dženaza će se obaviti u srijedu, 6. oktobra 2010. godine u 14 00 sati na porodičnom mezarju GORNJA ČEMERNICA-PRAČA. O Ž A L O Š Ć E N I : sin Mesud, snaha Semka, unuke Ajla, Amina, Meliha i Mubina, brat hadži Ismet, sestre Safija, Biba, Mevla, Zemka i Emka, snahe Rasema i Najla, zetovi Hilmo i Ahmo, bratići i bratične, sestrići i sestrične, amidžići i amidžične, dajdžići i dajdžične, tetići i tetične, djeverovi hadži Nuhan i Hadžo, jetrva Dika, prija Džemila, prijatelj Meho, te porodice Briga, Dedajić, Alihodžić, Ćurevac, Kapo, Zukanović, Ćuhara, Vatreš, Škulj, Dedović, Goro, Dobrača, Zimić, Aganović, Vukas, Mašić, Avdagić, Jašarević, Imamović, Hrustemović, Konjičanin, Herdželaš, Salčin, Ligata i ostala mnogobrojna rodbina, prijatelji i komšije. TEVHID ĆE SE PROUČITI ISTOG DANA U 14 00 SATI U STANU MERHUME U ULICI GETEOVA br. 2/X-Alipašino polje, Sarajevo.

                            mirsad_d
                            Participant
                              Post count: 4000


                              Obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naša draga BRIGA HASIJA, rođ. DEDAJIĆ preselila na Ahiret u ponedjeljak, 4. oktobra 2010. godine, u 71. godini života. Dženaza će se obaviti u srijedu, 6. oktobra 2010. godine u 14 00 sati na porodičnom mezarju GORNJA ČEMERNICA-PRAČA. O Ž A L O Š Ć E N I : sin Mesud, snaha Semka, unuke Ajla, Amina, Meliha i Mubina, brat hadži Ismet, sestre Safija, Biba, Mevla, Zemka i Emka, snahe Rasema i Najla, zetovi Hilmo i Ahmo, bratići i bratične, sestrići i sestrične, amidžići i amidžične, dajdžići i dajdžične, tetići i tetične, djeverovi hadži Nuhan i Hadžo, jetrva Dika, prija Džemila, prijatelj Meho, te porodice Briga, Dedajić, Alihodžić, Ćurevac, Kapo, Zukanović, Ćuhara, Vatreš, Škulj, Dedović, Goro, Dobrača, Zimić, Aganović, Vukas, Mašić, Avdagić, Jašarević, Imamović, Hrustemović, Konjičanin, Herdželaš, Salčin, Ligata i ostala mnogobrojna rodbina, prijatelji i komšije. TEVHID ĆE SE PROUČITI ISTOG DANA U 14 00 SATI U STANU MERHUME U ULICI GETEOVA br. 2/X-Alipašino polje, Sarajevo.

                              mirsad_d
                              Participant
                                Post count: 4000
                                mirsad_d
                                Participant
                                  Post count: 4000
                                Viewing 15 posts - 796 through 810 (of 1,862 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.