Viewing 15 posts - 781 through 795 (of 1,862 total)
  • Author
    Posts
  • mirsad_d
    Participant
      Post count: 4000
      mirsad_d
      Participant
        Post count: 4000
        mirsad_d
        Participant
          Post count: 4000
          mirsad_d
          Participant
            Post count: 4000
            mirsad_d
            Participant
              Post count: 4000


              Obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naš dragi RUČIĆ (ALIJA) ALJO preselio na Ahiret u subotu, 25. septembra 2010. godine, u 66. godini života. Dženaza će se obaviti u ponedjeljak, 27. septembra 2010. godine u 14 00 sati na mezarju RAVNE BAKIJE. O Ž A L O Š Ć E N I : supruga Vezira- Cura, kćerke Sajma i Samira, zetovi Sado i Jasmin, braća Šaban i Hamed, sestre Ibrumša i Bjelka, snahe Amira i Nezira, bratići i bratične, sestrići i sestrične, badženog Hamid, svastike Zilka i Raza, šura Huso, šurična Hasiba i Ifeta sa porodicama, te porodice Ručić, Brđanin, Kulić, Fazlić, Cocalić, Čavčić, Smajić, Torlak, Jusupović, Džindo, Sikirić, Ahmespahić, Turković, Ćesko, Žigić, Bajić, Ramić, Vatreš, Džebo, Hruljević, Hodžić, Šabić, Durmišević, Karić, te ostala mnogobrojna rodbina, prijatelji i komšije. TEVHID ĆE SE PROUČITI ISTOGA DANA U 14 00 SATI U KUĆI ŽALOSTI U ULICI BAKIJE SOKAK br. 38.

              mirsad_d
              Participant
                Post count: 4000


                Obavještavamo rodbinu, prijatelje i komšije da je naš dragi RUČIĆ (ALIJA) ALJO preselio na Ahiret u subotu, 25. septembra 2010. godine, u 66. godini života. Dženaza će se obaviti u ponedjeljak, 27. septembra 2010. godine u 14 00 sati na mezarju RAVNE BAKIJE. O Ž A L O Š Ć E N I : supruga Vezira- Cura, kćerke Sajma i Samira, zetovi Sado i Jasmin, braća Šaban i Hamed, sestre Ibrumša i Bjelka, snahe Amira i Nezira, bratići i bratične, sestrići i sestrične, badženog Hamid, svastike Zilka i Raza, šura Huso, šurična Hasiba i Ifeta sa porodicama, te porodice Ručić, Brđanin, Kulić, Fazlić, Cocalić, Čavčić, Smajić, Torlak, Jusupović, Džindo, Sikirić, Ahmespahić, Turković, Ćesko, Žigić, Bajić, Ramić, Vatreš, Džebo, Hruljević, Hodžić, Šabić, Durmišević, Karić, te ostala mnogobrojna rodbina, prijatelji i komšije. TEVHID ĆE SE PROUČITI ISTOGA DANA U 14 00 SATI U KUĆI ŽALOSTI U ULICI BAKIJE SOKAK br. 38.

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Sa kratkih poruka:

                  x Nazif Zimic : Na ahiret preselio Agan Zivalj u srijedu dzenaza u Zivaljevicima

                  Teva
                  Participant
                    Post count: 8872

                    Sa kratkih poruka:

                    x Nazif Zimic : Na ahiret preselio Agan Zivalj u srijedu dzenaza u Zivaljevicima

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      Sinoc na kratkim porukama:

                      x Alma72 : cula sam da je jutros preselila Naza Hodzic Asafova mama i cini mi se da je djenaza sutra u Kaknju.

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Sinoc na kratkim porukama:

                        x Alma72 : cula sam da je jutros preselila Naza Hodzic Asafova mama i cini mi se da je djenaza sutra u Kaknju.

                        webmaster
                        Keymaster
                          Post count: 3712

                          Neka se Allah dz.s. smiluje nasim umrlim.

                          Agana a.r. se sjecam dobro, zelena sumarska uniforma, uvijek nasmijan i spreman za razgovor.

                          Njegov sin Husein je isao samnom u osnovnu skolu, nemam njegov broj pa bih mu ovim putem prenio moje saucesce, da Allah dz.s. oprosti tvom babi i da mu se smiluje, svi smo Allahovi i Allahu se vracamo.

                          Abdulah sa porodicom.

                          webmaster
                          Keymaster
                            Post count: 3712

                            Neka se Allah dz.s. smiluje nasim umrlim.

                            Agana a.r. se sjecam dobro, zelena sumarska uniforma, uvijek nasmijan i spreman za razgovor.

                            Njegov sin Husein je isao samnom u osnovnu skolu, nemam njegov broj pa bih mu ovim putem prenio moje saucesce, da Allah dz.s. oprosti tvom babi i da mu se smiluje, svi smo Allahovi i Allahu se vracamo.

                            Abdulah sa porodicom.

                            Mustafa
                            Participant
                              Post count: 8282

                              sa kratkih poruka:

                              x Nazif Zimic : Dženaza r. Aganu Živalju 29.09.2010.godine u Živaljevićima poslije ikindije namaza, prevoz ispred džamije Kralj Fahda poslije podne namaza sa zaustavljanjem na Vijećnici, a iz Goražda prevoz organizuje Damir turs

                              Mustafa
                              Participant
                                Post count: 8282

                                sa kratkih poruka:

                                x Nazif Zimic : Dženaza r. Aganu Živalju 29.09.2010.godine u Živaljevićima poslije ikindije namaza, prevoz ispred džamije Kralj Fahda poslije podne namaza sa zaustavljanjem na Vijećnici, a iz Goražda prevoz organizuje Damir turs

                                Teva
                                Participant
                                  Post count: 8872

                                  Bas me je pogodila Aganova smrt da mu dragi Allah podari lijepi dzennet.
                                  Moj ratni drug iz Kaknja. Dosta smo vremena proveli skupa, ’93 i ’94, sa nasom druzinom setajuci Kakanjskim ulicama i pricajuci o Rogatici, nasim sehidima i najnovijim ratnim desavanjima…
                                  Zadnjih godina bih ga nadji na klupi u ulici Ferhadiji ispred Ekonomskog fakulteta.
                                  Ja ti, kaze, izadjem i sjedim ovdje. Poneko naidje i ispricam se.
                                  A ja bih se zezo sa njim kad ga vidim:
                                  Prosle godine sam te ostavio ovdje i evo te opet nadjoh ovde.
                                  A on bi se smijo. Dobro se drzo nikad mu nebi dao godine koje je imo.
                                  Ovog ljeta nailazeci Ferhadijom vidim nema klupa, uklonjene. Tako ne nebijase ni Agana…

                                  Da mu dragi Allah podari lijepi dzennet a Husi, sestrama mu i njihovim porodicama sabur u ovim teskim trenucima.

                                Viewing 15 posts - 781 through 795 (of 1,862 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.