Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
  • Author
    Posts
  • Kaza
    Keymaster
      Post count: 6138

      Svim dobrim ljudima, nasim gostima i clanovima stranice zelim puno zdravlja i srece u Novoj 2009. godini. Da im sve ide glatko bas onako kako se samo pozeljeti moze i da nikada ma gdje bili ne zaborave svoju domovinu Bosnu i Hercegovinu.

      U prilogu ove cestitke prilazem vam cestitku i obracanje prof. Boyle-a Bosancima i Hercegovcima.

      [b]Dragi Bosanski prijatelji,

      Obratite paznju na moj donji tekst o Republici Litvaniji.

      Bez obzira sto je Republika Litvanija bila osvojena, okupirana, aneksirana i podvrgnuta genocidu od strane Staljina, Molotova i NKVD-a/KGB-a od 1939-e, Litvanci NIKADA nisu svojim potpisima ukinuli svoju drzavu po internacionalnim zakonima, u nadi i sa ocekivanjem da ce jednog dana dobiti nazad svoju Republiku, sto im se i ostvarilo 1991-e. Do sada, BiH jos nije potpisala dokument kojim gubi svoju drzavnost na osnovu internacionalnog prava, a to bi se desilo da je potpisan Owen-Stoltenberg plan, Evropski Akcioni plan ili prva verzija Dayton-skog sporazuma.

      Zato, tokom buducih pregovora o ustavu, Bosna ne smije uciniti NISTA sto bi dovelo u pitanje njenu drzavnost po osnovu internacionalnih zakona. Ako budete izdrzali u pruzanju otpora promjenama ustava, doci ce vrijeme kada cete i vi dobiti nazad svoju Republiku – onako kako su i Litvanci uspjeli nakon 52-je godine. Ako su Litvanci mogli triumfovati protiv Staljina, Molotova, KGB-a, genocida i Sovjetskog Saveza, nema dvojbe Bosanci mogu jednog dana trimfovati protiv Milosevica, Karadzica, Mladica, Srbije, genocida i Republike Srpske.

      Sretna Vam Nova Godina!

      Professor Francis A. Boyle [/b]

      Sanela
      Participant
        Post count: 12

        Puno srece,zdravlja,ljubavi i uspjeha u Novoj 2009 svima na sajtu od srca zeli Sanela sa familijom

        Dedo
        Participant
          Post count: 1243

          Kaza napisao:
          [b]Dragi Bosanski prijatelji,

          Obratite paznju na moj donji tekst o Republici Litvaniji.

          Bez obzira sto je Republika Litvanija bila osvojena, okupirana, aneksirana i podvrgnuta genocidu od strane Staljina, Molotova i NKVD-a/KGB-a od 1939-e, Litvanci NIKADA nisu svojim potpisima ukinuli svoju drzavu po internacionalnim zakonima, u nadi i sa ocekivanjem da ce jednog dana dobiti nazad svoju Republiku, sto im se i ostvarilo 1991-e. Do sada, BiH jos nije potpisala dokument kojim gubi svoju drzavnost na osnovu internacionalnog prava, a to bi se desilo da je potpisan Owen-Stoltenberg plan, Evropski Akcioni plan ili prva verzija Dayton-skog sporazuma.

          Zato, tokom buducih pregovora o ustavu, Bosna ne smije uciniti NISTA sto bi dovelo u pitanje njenu drzavnost po osnovu internacionalnih zakona. Ako budete izdrzali u pruzanju otpora promjenama ustava, doci ce vrijeme kada cete i vi dobiti nazad svoju Republiku – onako kako su i Litvanci uspjeli nakon 52-je godine. Ako su Litvanci mogli triumfovati protiv Staljina, Molotova, KGB-a, genocida i Sovjetskog Saveza, nema dvojbe Bosanci mogu jednog dana trimfovati protiv Milosevica, Karadzica, Mladica, Srbije, genocida i Republike Srpske.

          Sretna Vam Nova Godina!

          Professor Francis A. Boyle [/b]

          [color=#0000FF]
          Cijenjeni clanovi i gosti.
          preporucujem svima koji nasoj Bosnii Hercegovini dobro misle da ovu gore novogodisnju poruku naucimo napamet. Da je prenesemo svud gdje ko ima mogucnost.Ovu poruku od velikog prijatelja Bosne i Hercegovine.Nase trecerazredne politicare moramo poceti prvo gadzati sa cipelama,a ako im to nebi bila opomena da se povuku onda slijedi organizacija masovnih demonstracija.
          To treba organizovati preko svih foruma,moramo se jednom poceti solidarisati sa: penzionerima,invalidima,dem.borcima,socijalo ugrozenim gradanima.Samo na taj nacin mozemo izbjeci ovako stanje i ponasanje nasih visoko placenih izdajnika.
          Nas Spaso Tihic krcmi Bosnu ko da je njegova prcija,za svoj neki sitni sicar,neka mu je nasramotu.
          Vrlo malo vremena je ostalo pa da se staus sqvo vise nikad nemogne izmijeniti.Mislim da vam je jasno da i medjunarodna zajednica jedva ceka da se to desi jer oni su ovo sve pripremili i zato aminuju.

          [/color]

          Sedina
          Participant
            Post count: 161

            Puno srece,zdravlja i veselja svima u Novoj 2010 godini.

            Mare
            Participant
              Post count: 1546
              mirsad_d
              Participant
                Post count: 4000

                Želim da vam kašika upadne u med, da se valjate u lovi, da crkajete od smijeha, da pucate od zdravlja, da gorite od ljubavi i da sretno ubijate vrijeme do sledeće Nove Godine!!!! Sretna Nova 2010!!!

                ponekad ovdje
                Participant
                  Post count: 1139


                  Ovom nostalgicnom cestitkom koju sam dobila iz Bosne zelim vam svima Sretnu Novu 2010-u Godinu, uz zelju da vas prati zdravlje, sreca i svako zadovoljstvo.

                  behar
                  Participant
                    Post count: 514

                    Uz najljepse zelje, svim clanovima portala, zelimo sretnu i uspjesnu 2010 godinu.

                    Porodica Pasic.

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Sretna Nova Godina od porodice Behlulovic

                      Mare
                      Participant
                        Post count: 1546

                        Zelijo bih pozeliti srecnu novu godinu svima onima koji me mrze ili me ne vole.Oni koji me vole i koji me ne mrze nemoram nista reci.Oni znaju sta ja mislim o njima.

                        Keva
                        Participant
                          Post count: 75

                          SVIM BOSANCIMA I HERCEGOVCIMA A POSEBNO MOJIM ROGATICANIMA ZELIM SRETNU NOVU 2010 GODINU.

                          Mare
                          Participant
                            Post count: 1546

                            Moj sincina

                            Mare
                            Participant
                              Post count: 1546

                              Moja scerka

                              Mare
                              Participant
                                Post count: 1546

                                Moja hanuma.

                                Mare
                                Participant
                                  Post count: 1546

                                  I ja,zelimo srecnu i bericetnu Novu godinu svim Rogaticanima:woohoo:

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 15 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.