Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
  • Author
    Posts
  • mikica
    Participant
      Post count: 48


      Ovi su supruznici najvise od svega zeljeli imati dijete. Na ovaj neobican potez odlucili su se i drzali ga se iako su dozivjeli negodovanje lijecnika i onih kojima su svoje zelje priznali.

      Beatie je prestao uzimati muske hormone, za cetiri mjeseca dobio mjesecnicu, te nakon devet lijecnika i godinu dana uspio je zatrudnjeti.

      Ovaj bi muškarac 3. srpnja trebao roditi djevojcicu koja je plod umjetne oplodnje sjemenom anonimnog davaoca sperme.

      Unatoc ovome i dalje se smatra muskarcem i kaze kako zelje za djetetom nije ni muska ni zenska, nego ljudska.

      – Kako se osjecam kao trudan muskarac? Nevjerojatno. Unatoc sto u mom trbuhu raste novi zivot ja sam i dalje siguran da sam muskarac. Na jedan nacin dozivljavam se kao svog surogata, jer je moj identitet muskarca i dalje nedodirljiv. Za svoju sam suprugu ja njezin suprug koji nosi naše dijete. Sretan sam sto imam suprugu koja me u tome podrzava. Ona ce biti njezina majka, a ja otac i bit cemo obitelj, kaze Thomas Beatie.

      purak
      Participant
        Post count: 484

        Evo sta misle zene :laugh: :laugh: :laugh: ,joj cujte kako se zena smije :lol: .

        purak
        Participant
          Post count: 484

          :) Zna li ko jel’ se ovaj vise porodio?:huh: Koji je mjesec srpanj?

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            Srpanj je juli i kad neznas samo ukucaj – hrvatski kalendar.
            A nebi bilo lose i da naucis vidis da treba cesto, ko nasi susjedi. B)
            Imal u tebe sunceta, u mene i ovaj kolovoz kisovit. B)
            Valja mi haman ici trazit ljepote. :)

            purak
            Participant
              Post count: 484

              :laugh: :laugh: Prije 15ak minuta nas suze zalile od smjeha,naso pouzdanu osobu za ove mjesece,a da mi je da saznam kad je srpanj…:woohoo: sta je s cojekom,ovim Beati :laugh: .Kaze mi srpanj je juli,eh reko dobro je,onda se on uzdravlje porodio,dok niko ne prica da je umro.Ko,sta,i ja mu tako ispricam svu pricu za tog trudnog covjeka i da mu je vrijeme bilo u srpnju da se porodi,:) i reko usput da te upitam kad je trpanj :laugh: …a covjek se ukide sa stolice,place od smjeha,haha,a ja zanjim on mi smjesan.Kaze kad i vodopad :laugh: :laugh: .
              Bilo i kod nas danas fino,evo ja malo prije iz baste,zaljevo i pobro paradajz,sve sto je bilo :) .
              Sad cete i vi ubrzo ako Bog da na odmor,a rujan ti je zakon za odmore,samo studeni i prosinac nisu nesto!
              :) Jesil vidio skoro sam naucio sve mjesece,jos samo da ih poredam.;)

              purak
              Participant
                Post count: 484

                purak napisao:

                Sad cete i vi ubrzo ako Bog da na odmor,a rujan ti je zakon za odmore,samo studeni i prosinac nisu nesto!

                Mala ispravka :) .U trnutku kad sam ovo piso mislio sam na avgust,a po svemu sudeci da sam reko da je septembar najbolji za odmor.Dobro nije ni septembar los,al nije ni naj bolji.
                :) Ti Teva il nisi obratio paznju na ovo ranije iskazano,il mozda ti i mislis da je rujan naj bolji za odmore,….al eto ako si me htio ispraviti ili nedo Bog napasti,imo si dovoljno vremena (samo da ti pokazem da se more kad se hoce napasti :) ),eh eto a nemoj pricati,nema narod vremena.:laugh: ;)

                purak
                Participant
                  Post count: 484

                  :laugh: Hej Teva zaboravio sam ,sala,sala…:laugh: sala mala ;)

                  Teva
                  Participant
                    Post count: 8872

                    Nemislim ja da je rujan (sve pocinje da rudi pa tako znam da je septembar),
                    najbolji za odmor nego sam ja mislio da ti nevolis plaho vrucine.B)
                    A lahko ti je znati po hrvatski:
                    Veljaca- ono po naski macije veljace, kad macke nedaju po svunoc spavati,
                    Travanj- raste trava,
                    Listopad- pada lisce sa drveca,
                    Prosinac- tolka zima da nema ni prosjaka da prose.
                    Eto ti samo tricetiri mjeseca a za svaki ima nesto.
                    I jos bi reko da je hrvatski tezak, vidis da nije.:silly:

                    I ovo ti nije sala nego ozbiljno.
                    U mene danas 16 stepeni (neznam ni sam vise kolko je to onih F mozda zna Gracanica),
                    ko da je ozujak pa tek treba malo da otopli.:(

                    purak
                    Participant
                      Post count: 484

                      :) Poso pisati,pa u pola mi dodje televizor,moro ici pomoci da iznesemo :( .Znam i ja nabrojati ovako po koji mjesec,samo nemogu da ih skontam koji je koji po redu.Ma ne zna ni Gracanica,:laugh: eto cuces.I nije F vec H,ko Hata,sama ti rijec govori.Opet sala,oprosti :) ,al ne mogu ja dugo ostati ozbiljan.:) Mahsuz selam svima,odoh televizor postavljati.;)

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Ma isto mi nekako F ili H, bio zaboravio.
                        Ja konto mi na vicevima pa F ko Fata, al haj nema veze.
                        A sad nema sale, vidjel ti one oci na nebu ?
                        Ja nisam znao dok Twin ne rece.
                        Al nemoj o tom ovdje, ako hoces sta reci napisi tamo gdje je Twin postavio.
                        Ja sam jos pod utiskom.

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          Ah sto mi se Purak raspitijaooo;) ,mora da ga je neko ohrabriooo….
                          Sto se tice Fata i Hata su haman iste,
                          16 stepeni=60FatoHata
                          30 Tevinih Fata + 30 Purkovih Hata
                          Nego reci ti meni jel ono Teva ide na odmor jal u srpnju,jal u kolovozu,ama nesto mi krecana neradi:)
                          Ako napises tacan odgovor za nagradu ces dobiti jednu pjesmu s naseg kraja.;)

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            U lipnju!!!Eto nije tacan odgovor :) .
                            I za sta sam se raspitijaooo?,ustvari kad ja to nisam bio hrabar?:)
                            Slutio sam ja da si i ti poznavalac ovih mjeseca.:)

                            Anonymous
                              Post count: 2088

                              Purak nesto si mi se opet usutio,ma salio se ja da si se ti raspitijaooo,(sala,sala)jes jes uvjek si ti bio hrabar;)No sikiriki;)
                              Gdje je ovo??:laugh:;)dali je ovo po hrvatski ili…… ?

                              [url]http://www.youtube.com/watch?v=Xbd3sp_xM38
                              [/url]
                              [url]http://www.youtube.com/watch?v=IyJ74Eh3ot0
                              [/url]
                              Na vrh brda vrba mrda.
                              [url]http://www.youtube.com/watch?v=wSDN0sagNuY
                              [/url]
                              Pacovi
                              http://www.youtube.com/watch?v=UpE5UHKBesE

                              purak
                              Participant
                                Post count: 484

                                :) Ma otkud sam se usutio?Pa nema dana da se ne javim,minuticu,minuticu,ali se javim,a posebno ako me ko sta upita gledam da odgovorim odmah a nikako dva tri dana poslije.Eto naprimjer i juce i danas cim sam doso kuci malo se javio,eh danas malo odmorio i poslije isli u bascu,:) mi rostiljali a djeca u bazenu,malo prije se razisli,i evo minutica i ja odmah tu da vidim sta ima :)

                                Gracanica napisao:
                                [quote]Purak nesto si mi se opet usutio,ma salio se ja da si se ti raspitijaooo,(sala,sala)jes jes uvjek si ti bio hrabar;)No sikiriki;)
                                Gdje je ovo??:laugh:;)dali je ovo po hrvatski ili…… ?

                                [url]http://www.youtube.com/watch?v=Xbd3sp_xM38
                                [/url]
                                [url]http://www.youtube.com/watch?v=IyJ74Eh3ot0
                                [/url]
                                Na vrh brda vrba mrda.
                                [url]http://www.youtube.com/watch?v=wSDN0sagNuY
                                [/url]
                                Pacovi
                                http://www.youtube.com/watch?v=UpE5UHKBesE

                                Opet zagonetka :) ?Imam isaret gdje bi to moglo biti,al da opet ne bih “gluho bilo” pogrijesio,:) ostacu suzdrzan veceras.

                                mikica
                                Participant
                                  Post count: 48

                                  Thomas Beatie (34) je prije promjene spola radio i kao manekenka, kcer koju je rodio jucer je prvi put pokazao javnosti. Supruga je dobila mlijeko14:53 | 24.07.2008. | Pise: Tina LeginDjevojcicu Susan Julliette prvi trudni muskarac na svijetu rodio je 26. lipnja u Oregonu, SAD. Mediji su jucer objavili njezine fotografije. Thomas Beatie (34) nije vise zelio bjezati i skrivati svoje blago od znatizeljnih paparazza pa je dao prvi intervju nakon poroda.
                                  – Ona je tako dragocjena. Ne mozemo je prestati gledati. Drzati je u narucju najljepsi je osjecaj na svijetu. Napokon smo obitelj o kakvoj smo sanjali – kazao je za casopis People i dodao da u trudnoci nije dobio nijednu striju.
                                  Thomas je nekada bio zena, bavio se cak i manekenstvom. Zvao se Tracy Lagodin. Prije desetak godina upoznao je sadasnju suprugu Nancy (46). Nizom operacija promijenio je spol, ali je zadrzao zenske reproduktivne organe.
                                  Thomas je zatrudnio spermom anonimnog donora jer su Nancy zbog bolesti izvadili maternicu. Ona doji bebu. Nakon hormonske terapije dobila je mlijeko.

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 16 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.