Viewing 1 post (of 1 total)
  • Author
    Posts
  • Sedina
    Participant
      Post count: 161

      Posto sam obecala postaviti emisije koje gledam,evo sad malo nadjoh na You Tube,ali na zalost ne sa francuskim prevodom,tako da morate biti poznavaoci engleskog jezika ili (holanskog ili nekog skandinavskog,ne znam koji je ono jezik na drugom You Tube).Radi se o zeni koja ima “sesto” culo,osjeti duse mrtvih,pomaze porodicama da lakse podnesu gubitak dragih osoba stupajuci direktno u kontakt s njima i prenoseci njihove poruke.Vise puta sam ostala fascinirana njenim djelima,tako jednom roditeljima koji su dosli da pokusaju saznati nesto za svog sina,kojeg su izgubili sa 19 godina u saobracajnoj nesreci,Liza poslije duze price sta je sa njim,kako je preselio na onaj svijet (sin ih je zamolio da ne placu i ne razmisljaju kako je to moglo biti u momentu dok je umiro,jer trajalo je samo trenutak),rekla je ocu da mu sin kaze,da je dva dana prije dok je farbo kuhinju u garazi,sjedio na jednom elementu iza njega i gledo ga,i kad se otac u jednom momentu okrenuo iza sebe (ucinilo mu se da ga neko gleda),da nije pogrijesio,da je on bio tu.

      Na ovom snimku dosle su dvije zene od kojih je jedna normalno sestra a druga majka od Ann,zene koja je zeljela saznati nesto o njima.Liza joj govori da joj je jedna majka a druga nana i da su tu da joj kazu istinu i da joj se izvinu sto su je citav zivot lagale.To je ustvari bila porodicna tajna,Ann se zadesila njenoj majci veoma mladoj i da se bruka sakrije,sklopljen je dogovor u porodici da jednom rodjena bude djete a ne unuce ,s cime Ann odrasla i ukopala sviju ne saznajuci istinu.Poslije ovoga mnoge joj stvari postaju jasnije,i kontakt koji je imala sa tom svojom sestrom (ustvari majkom),i razumi zbog cega je bila izlozena razlicitom odgoju od nje.
      Evo jos jedan You Tube sa prevodom na “neki” jezik,pa koga zanima moze pogledati jos mnogo razlicitih svjedocenja.

      http://www.youtube.com/watch?v=zf2W7x4fX04

    Viewing 1 post (of 1 total)
    • You must be logged in to reply to this topic.