Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      ZDF – Kratki video zapis iz popaljene Rogatice.

      Lazi Vasiljevicu Mladene, lazi Motika Desimire u kosulji bivse jna koju si nosio i prije rata, valjda bilo dzabaluka izobila…..
      Snimak je poslab al se ipak sve dobro vidi jos ako neko mogne razumiti njemacki pa da nam prevede kolko tolko…..

      http://www.megaupload.com/?d=UYJK8VFL

      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        Lazi, Mladene, lazi…..
        Smatram da je i ovaj gore snimak vrijedan za pogledati pa ko nije uspio evo ponovo dole instrukcije gdje i kako lahko mozete skinuti program.
        Kad imate ovaj program instaliran onda necete imati problema da brzo i lahko nadanlodate i pogledate svaki dio, raznih, video zapisa iz i oko nase Rogatice.
        A bice ih puno, puno…..

        http://www.videolan.org/mirror-geo.php?file=vlc/0.9.8a/win32/vlc-0.9.8a-win32.exe

        Evo nek ovo ukuca, onda ce mu samo doci da skine program sa interneta. (moj Rusko)

        Kaza
        Keymaster
          Post count: 6138

          Teva,

          slika je zadovoljavajuca ali kod mene sa tonom nesto nije u redu. Jednostavno ne mogu cuti o cemu se vodi razgovor. Ne bi bilo lose kad bi malo sa Ruskom pogledao oko ovoga. Inace ako nema mogucnosti za poboljsanje evo ja cu napisati o cemu su govorili pojedini, samo upitajte koga zelite cuti. Naime slucajno u svojoj kolekciji imam snimak video kasete upravo ovog priloga.

          To je emisija sa ZDF-“auslandsjournal spezial”.

          Mustafa
          Participant
            Post count: 8282

            Na snimku reporter vodi razgovor sa nekoliko osoba

            ja sam prepoznao

            – Mladena Vaseljiviva

            – ovaj Bosko Buha je policajac Andjelko

            – ovaj sa zamotanom nogom lici mi na golmana Motiku ??

            tu je jos nekoliko osoba al prilikom prvog pregleda nisam ih preopznao…

          Viewing 4 posts - 1 through 4 (of 4 total)
          • You must be logged in to reply to this topic.