Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Dzenan Muminovic postao je interkontinentalni sampion u tajlandskom boksu,po K1 pravilima.Za mene nepoznatog,ali dosad ne porazenog marokanca Mehmeta,Dzenan je na sebi svojstven nacin okoncao mec TKO u trecoj rundi,sto mu je deveti mec za redom da dobije,sve nokautom.Prije borbe je dokazao dvije stvari,prvo da je veliki soumen,a drugo da je veliki pitar,uz uvodnu pjesmu,da te nije Alija,napravio je mali spektakl sa svojim timom,na celu sa Doc.Dr. majstorom Kapom,sve najbolje…..

      Anonymous
        Post count: 2088

        Upravo sam dobio vijest iz Kine,poslije malo opsirnije,ali sad,Dzevad Poturak pobijedio Brazilijanca na turniru K1,jos jednom dokazao dabrani srcem drzavne boje.

        Anonymous
          Post count: 2088


          Dzevad Poturak

          POTURAK U HONG KONGU SLAVIO POBJEDU

          Najbolji K1 borac iz BiH Dževad Poturak iz dalekog Hong Konga vraća se sa novom pobjedom.
          Naime, na turniru boraca nove generacije u Aziji Poturak je već u 45. sekundi meča poslao na pod Brazilca Eduarda de Moraisa, jednog od najiskusnijih Brazilaca u K1.

          Ovim trijumfom Poturak je ponovo skrenuo pažnju svjetskih i evropskih menadžera na sebe, pa tako ni vrata velikog šoua nisu daleko, što je i konačni cilj našeg borca.

          Najavljivao sam da će De Morais letjeti na pod. Ispunio sam obećano, kazao je Poturak za Oslobođenje i dodao da mu očito leže Brazilci, s obzirom na to da je prije nekoliko sedmica na pod slao i Vitora Mirandu.
          Poturak je u Aziju otputovao još u nedjelju, a do Hong Konga mu je trebalo 15 –ak sati. Međutim, u ringu mu je dovoljno bilo 45 sekundi.

          Lijevi kroše je bio koban za De Moraisa. Nije se više digao poslije toga, rekao je Poturak kojem je ovo bila 46. borba i 40. pobjeda.

          (Sportin ba)

          Anonymous
            Post count: 2088

            Dzevad Poturak se bori u septembru sa rumunom,pa opet u Hong Kong.Jer postoji mogucnost da Dzevad udje medju osam najboljih boraca u K1,na zavrsnom turniru u Japanu.
            Nadamo se da ce uz Boziju i uz pomoc Dr.K1 sporta,jedinog na svijetu Kape Safeta,Poturak pokazati sta moze,a neka bolji pobijedi…

            Anonymous
              Post count: 2088

              Evo upravo sam dobio vijest iz prve ruke,iz Hong Konga,da danas nas najtrofejniji borac K1 sporta,Dzevad Poturak,brani boje drzave po ko zna koji put,a da se tome mozda i ne daje previse paznje.Ali heleneise,jer ako Bog da danasnjom pobijedom,i narednom borbom u Tajlandu,mogao unici medju osam najboljih boraca na svijetu,sto znaci automatski,mogao bi se omjeriti sa vodecim borcima ovog sve vise popularnog sporta u svijetu,sto znaci sa Semi Siltom,Bonjanskim,Rej Sefom,Bada Harijem,Stefanom Lekom,Karejevom,La Baner i drugim asovima sporta K1,sto znaci King broj jedan,kralj borilackih sportova.
              Nasoj BH masini zelimo srecu,i naravno pobijedu,od rogatice.com

              Anonymous
                Post count: 2088

                Mec Dzevada Poturka,je otkazan,zbog povrede naseg borca.Povredu ruke nosi iz proslog meca u Rumuniji.
                Mjesto njega borio se brat od Dzevada,a za rezultat meca moram se pobrinuti,kad se cujem sa trenerom Kapom Safetom,pa onda …

                Mare
                Participant
                  Post count: 1546

                  Specijalno za Twina i likoveB)

                  Mustafa
                  Participant
                    Post count: 8282

                    Mare puno bolje pase ovaj link

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      dobio sam info sad iz Japana,Poturak je u Jokohami,sa trenerom Kapom.Historijski trenutak za BIH sport.Prica o Japanu slijedi….:angry:

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        dobio sam info sad iz Japana,Poturak je u Jokohami,sa trenerom Kapom.Historijski trenutak za BIH sport.Prica o Japanu slijedi….:angry:

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          Dobio sam par slika iz Japana od trenera Kape Safeta,pa ce mo ih uvrstiti u pricu koju mislim napisati.Info iz Jokohame nije pozitivan,Poturak je izgubio u prvoj rundi TKO,jutros oko deset sati po SE vremenu.Poturak kako kaze Kapo nije povrijedjen,a sutra ako Bog da se vracaju kuci.Samo ucestvovanje ovom turniru je veliki uspjeh BiH sporta,na turniru gladijatora.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Dobio sam par slika iz Japana od trenera Kape Safeta,pa ce mo ih uvrstiti u pricu koju mislim napisati.Info iz Jokohame nije pozitivan,Poturak je izgubio u prvoj rundi TKO,jutros oko deset sati po SE vremenu.Poturak kako kaze Kapo nije povrijedjen,a sutra ako Bog da se vracaju kuci.Samo ucestvovanje ovom turniru je veliki uspjeh BiH sporta,na turniru gladijatora.

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Samira Avdic Mustafa Teskeredzic upravo na Drzavnom prvenstvu u Kikcboxu – disciplina Lowkick osvojio 1. mjesto, Ema Teskeredzic 2. mjesto, Adna Stambolic 1. mjesto, i Haris Palic 2. mjesto – “Golden-Fighters-i”
                              ILIDZA: 2 Drzavna prvaka i 2 viceprvaka….:-) pa i nije lose!

                              Cestitamo

                              Par slika sa ranijih takmicenja


                              S desna: Ema i Mustafa Teskeredzic, trener Ujkan Todic, Adna Stambolic, Haris Palic


                              S desna: Ema i Mustafa Teskeredzic, Adna Stambolic

                              :)

                              Selmicaaa
                              Participant
                                Post count: 6

                                Samo da napomenem da je Adna Stambolić naša rogatička, majka joj je Mirsada Ćurevac iz Dobrouščića,a gimnaziju završila u Rogatici :) :)

                                Selmicaaa
                                Participant
                                  Post count: 6

                                  Samo da napomenem da je Adna Stambolić naša rogatička, majka joj je Mirsada Ćurevac iz Dobrouščića,a gimnaziju završila u Rogatici :) :)

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 23 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.