Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Slike iz Kovanja – 18. 08. 2007.

      Anonymous
        Post count: 2088

        Prvo serijatsko vjencanje poslije rata u Rogatici (25. januar 2008., Amera i Mirza Pavica)

        webmaster
        Keymaster
          Post count: 3712

          MasaAllah prelijepo, evo iz daleke Danske sve najljepse nasim mladencima, da im Allah dz.s. podari svaki hajr u braku.

          Bubelino
          Participant
            Post count: 78

            Dragi Amera i Mirza, neka Allah Dž.š. spusti svaku milost na Vas i Vašeg Imana, put kojim hodite neka bude obasjan Njegovim nurom i nafakom…

            Neizmjerno mi je drago da u nama mladima postoji želja i htijenje da sklopimo istinski brak, brak koji je kao takav jedino priznat kod Allaha Dž.š.

            I ja sam se šeriatski vjenčala, to je jedno prelijepo iskustvo koje se ne zaboravlja, ama baš niti jedan detalj ne blijedi, pa čak i šeriatska vjenčanja na kojima sam bila samo kao posmatrač ostala su u jednom veoma lijepom sjećanju i to sjećanje u meni uvijek budi neku neobjašnjivu toplinu koju može izazvati nešto samo tako vrijedno!!!

            Bubelino
            Participant
              Post count: 78

              Efendija, veoma sam zahvalna za fotografije kovanjske džamije i okoline. Tamo nisam bila zadnjih osam godina pa sam zaista oduševljena.

              Posebnu zahvalu Vam dugujem za fotku hair-ploče koja za mene ima naročitu, sentimentalnu vrijednost.

              No, ne mogu se načuditi kako su radnici neodgovorni i aljkavi, načinom odlaganja građevinske mreže pokazali su totalnu nebrigu i nezainteresiranost za jedan iskonski spomenik kao što je ova hair-česma ispred kovanjske džamije.

              To me žalosti. Svatko bi trebao svoj posao obavljati propisno ali ne na uštrb nekih drugih vrijednosti… No, kako moje postanje ne bi izgubilo smisao, Efendija, još jednom Vam hvala za fotke :)

              P. S. hoće li skoro biti novih fotografija iz Kovanja?

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Bubelino
                Hvala na iskrenim čestitkama mom sinu Mirzi i snahi Ameri ja ti obećavam da će biti slika iz Kovanja.Selam tebi i tvojima od Zmbija i porodice iz Podhrida

                Zambi
                Participant
                  Post count: 898

                  Admine
                  Hvala na iskrenim čestitkama mojoj djeci i da ti dragi Allah da svako dobro tebi i tvojima.
                  Selam od Zambija i porodice iz Podhrida

                Viewing 7 posts - 1 through 7 (of 7 total)
                • You must be logged in to reply to this topic.