Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
  • Author
    Posts
  • Anonymous
      Post count: 2088

      Zatekla me jutros ova tužna vijest.
      Hvala Allahu dž.š. Enver je sada dobro. U razgovoru sa doktoricom na intezivnoj njezi saznao sam da je sada stanje stabilno. Posjete su dozvoljene od srijede, a naš Enver je u bolnici u Goraždu.

      Molim Allaha dž.š. da našem Enveru podari brz oporavak.

      http://img150.imageshack.us/img150/2946/enverea2.jpg

      Fikro
      Participant
        Post count: 8

        prenesite moj pozdrav Enveru, i ako-Bogda vidimo se u junu u Mesicima, kraj moje vikendice, gdje je volio doci da ulovi nekog “starca

        webmaster
        Keymaster
          Post count: 3712

          Nadam se da ce se Enver brzo oporaviti ako Bog da.

          Efendija zamolio bih te da ga poselamis od mene i pozelis mu brz oporavak.

          Mustafa
          Participant
            Post count: 8282

            I od mene selami za Envera i zelim mu brz oporavak….

            Anonymous
              Post count: 2088

              Iso sam danas da posjetim Envera U Gorazde. Stanje mu je stabilno i dobro se osjeca. Usput sam pred hotelom popio kafu sa Skoblarom. Prisao nam je jedan Rogaticanin i kroz salu rece:”Da su svi Muslimani ko Skoblar Srbija bi bila do Tokija. Zato je sad velika ko Nokija, odgovorih mu”. Dobice te sutra par slika.

              Zambi
              Participant
                Post count: 898

                Bogami pitar bi tako.
                Ako Bog da naš Enver će se izboriti i opet doći u džamiju i da čujemo njegov avaz u toku ezana

                Anonymous
                  Post count: 2088

                  Esselamu alejkum,

                  Ibro i ja smo malo prije bili kod Envera. Hvala Allahu dž.š. on je sada odlično, te se nadamo da će ubrzo ako Bog da i izaći. U svom stilu je sve poselamio i zahvalio se na brizi.
                  Molim Allaha dž.š. da mu podari što brži oporavak.

                  Irfan-tekija
                  Participant
                    Post count: 681

                    Hvala dragom Allahu kad je nasem Enveru bolje, i molim dragog
                    Allaha da se ezan naseg Envera jos dugo i daleko cuje nasom
                    Rogaticom.

                    Anonymous
                      Post count: 2088

                      Esselamu alejkum.
                      Evo sad dodjoh od Envera. Hvala Allahu dž.š. pravo se oporavio. Više nije na intenzivnoj njezi. Soba puna njegovih poznanika, jedni odlaze, drugi dolaze. Enver se šali, razgovara, kaže da se hvala Allahu dž.š. baš odlično osjeća.
                      Poselamio je sve. Nadamo se da će ako Bog da ubrzo i izaći iz bolnice.

                      Anonymous
                        Post count: 2088

                        Prosli mjesec prilikom mog boravka u Rogatici nakratko sam posjetio Envera.Kao i uvjek bio je raspolozen nasmijan uvjek spreman za salu a bogami i za pomoc ako kome treba.

                        Hvala Allahu dz.s.da se Enver odlicno osjeca.
                        Molim Allaha dz.s. da mu podari sto brzi oporavak i povratak u dzamiju i da se ezan naseg Envera jos dugo cuje nasom Rogaticom.

                        Anonymous
                          Post count: 2088

                          I ja sam se vidio sa Enverom u Rogatici prilikom mog obilaska uspomena.Iskreno se nadam da ce se sve hairli zavrsiti i da ce se ezan sa njegovim glasom ponovo cuti.

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Esselamu alejkum,

                            Evo nas Enver je danas, hvala Allahu dž.š., izašao iz bolnice. Upravo je prisustvovao jaciji namazu. Osjeća se dobro. Sve je poselamio.

                            Mahsuz selam.

                          Viewing 12 posts - 1 through 12 (of 12 total)
                          • You must be logged in to reply to this topic.