Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      Evo da polahko i Maretovu ideju, da se okupimo u maju ’09 u Disneyland u Parizu, stavimo na papir.
      Po prvim kontaktima vidim da ima zainteresovanih kako u dijaspori tako haman i u jedinoj nam.
      Prijedlog je vikend 22, 23, i 24 maj ’09 (petak, subota i nedjelja).
      Ovaj vikend zbog toga sto je maj najljepsi mjesec a ujedno je i cetvrtak 21 maj praznik.
      San svakog djeteta je Disneyland, probajte im spomenuti…..;)

      Mare
      Participant
        Post count: 1546

        Jasta nego cemo se naci tamo.Ako ima raje koja je zainteresovana a mozda ima pitanja nek se jave a ja cu him odgovoriti.Svima bujrum.PS Okrenucemo Mikija i Paju Patka na raznju:woohoo:

        Mare
        Participant
          Post count: 1546

          Mikijeva kuca

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            Posto je Behar vec izvrsio rezervaciju hotela za svoju obitelj onda da konstatujemo da je datum 22-05-2009 zvanican.
            Znaci vidimo se u Disneylandu u Parizu 22, 23 i 24 (petak, subota i nedjelja) maja.
            Dobro dosli svi redom i sto nas je vise to bolje i zabavnije, samo Boze zdravlja svima. :)

            behar
            Participant
              Post count: 514

              Jes Teva u pravu si, mi smo vec rezervisali konaciste u Disney’s Sequoie Lodge hotelu, pa bujrum ko ima vremena i volje vidimo se.

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                I mi smo rezervisali u istom hotelu.:)
                Kanadski stil.B)

                [img size=150]
                http://www.rogatica.org/teva/hobi/sequoiehotel.jpg%5B/img%5D
                Disney’s Sequoie Lodge hotel
                :)

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  Evo saznah na porukama da je i Mare sa svojima rezerviso isti hotel.:)
                  Pasici, Imamovici, Cengici…..
                  E sad kad bi nas bilo jos vise bilo bi jos ljepse, bujrum dragi nasi…..:)

                  Mare
                  Participant
                    Post count: 1546

                    Meni stigle vozne karte.Ako nema zakasnjenja ja sam tamo oko 11 sati.B)

                    Bulbul
                    Participant
                      Post count: 35

                      I nama su karte spremne, mi bi trebali biti tamo oko 1.30 ABD….Vidimo se uskoro….YuuuuppppiiiiiB)

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        A nama jos nisu stigle karte,
                        u hu stacete ako ne stignu, valja vam biti bez nas.:silly:

                        Mare
                        Participant
                          Post count: 1546

                          Evo vec vise od 6 mjeseci od kako se rodi ta ideja.Napraviti teferic u Dizneylandu u Parizu ili bolje reci pored Pariza.Odmah smo se nas trojica dogovrili.Htjeli smo sva trojica da nam se pridruzi jos nase raje.Ali na zalost zbog raznih razloga ostadosmo na kraju samo mi,i nase porodice.Kao organizator moja obaveza je bila da dodzem prvi pa da docekam »strance ».Nije bilo lahko.Ja sa vozom a Teva sa kolima.Ipak sam nekako uspijo.Stigoh pola sata prije njih.
                          Prve slike ispred Mikijevog dvorca.

                          Teva
                          Participant
                            Post count: 8872

                            I tako stigosmo i mi u Paris. Prijavismo se u hotel i zavalismo na recepciji da cekamo ostale. Doduse ja sam dan ranije reko Maretu da ce mo mi cim stignemo prijaviti se i odmah otici u Disneyland park. Trebalo je biti iznenadjenje na recepciji ali Maretovi su nas preduhitrili. Kako su stigli onim brzim vozom, tako su im preuzeli prtljagu i odnijeli u hotel a oni pravac zabavni park.
                            Domalo zvoni mi mobitel, javljam se kad ono Mare. Pita me na kom smo mjestu tacno jer su i oni usli u park. Kazem da smo mi na recepciji hotela i odmah krecemo put parka. Dogovor je da se nadjemo ispred Mikijevog dvorca i za nekoliko minuta stizemo. Vidimo Mareta na zidu gdje sjedi i pokusavamo neprimjetno da mu pridjemo. Iako je vec guzva primijetio nas je ali sam ipak uspio napraviti prvu sliku.
                            Prvi susret u parku sa Beharovima nisam ovjekovjecio pa se nadam da je to uradio neko od njih.


                            Mare sjedi na zidu i ceka nas


                            Susret Imamovica i Cengica (Rusko slika)

                            :) :) :)

                            behar
                            Participant
                              Post count: 514

                              A evo i nas, pred Mikijevim dvorima, trazimo Tevu i Mareta.

                              Teva
                              Participant
                                Post count: 8872

                                London, Marsej i Tilburg, tj. Rogatica u Parisu.
                                Malo poslije stigose i Beharovi. Svi smo radosni sto se ponovo vidimo, lica male raje ozarena, nasmijana i vec se vuku za rukice prema atrakcijama. Odmah pade dogovor da cemo ovaj dan provesti svi skupa i da dajemo na volju djeci a mi ce mo polahko pricajuci za njima. Dio dana provedosmo u Disneyland Parku pa onda predjosmo u Walt Disney Studios Park. Kasno popodne krenusmo put hotela pa ce mo se onda svi okupiti kod nas u sobi na veceru. A vecera naravno stigla iz Bosne od Beharove majke Bisere.
                                Kako nam bijase taj prvi dan slike ce reci same.:)

                                :) :) :)

                                Mare
                                Participant
                                  Post count: 1546

                                  U restoranu kod MikijaB)

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 46 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.