Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 228 total)
  • Author
    Posts
  • Teva
    Participant
      Post count: 8872

      Evo meni pripade cast da pozelim, od srca, dobrodoslicu svim nasim novim-starim clanovima, nasim dragim sugradjanima i prijateljima.
      Samo za prvih dvadeset i dva dana ovog februara ’09 jaci smo za 28 (novih) nasih sugradjana i prijatelja ili 28 porodica bolje je reci.:)

      Dobro dosli kuci:
      emira-tekija, Sedina, Alma72, Omedjak, Larisa, Bulbul, jasenka, Zimic, Edina_C, Vukas, Semi, Hasan, Azmir, AR, Dina S, PapracaMujo, Jusuf, Maki, Dzemi, Avduka, Ernad, Bena, saap, oktobar, Raga, Bogilovic, Amela, MINI-MORIS.
      :) :) :)

      Zambi
      Participant
        Post count: 898

        Od srca iskrena dobrodošlica za nove-stare članove,sa željom da jačamo našu Rogaticu ma gdje bili,mi smo Ragatičani,dobro došli:laugh:

        Keva
        Participant
          Post count: 75

          I od mene dobrodoslica za sve Rogaticane.

          webmaster
          Keymaster
            Post count: 3712

            Dobro dosli :)

            Bulbul
            Participant
              Post count: 35

              Hvala na lijepoj dobrodoslici!

              Nadam se da cemo se lijepo sastajati i druziti na ovoj stranici!:)

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Samo za protekla tri dana jaci smo za jos 10, novih-starih, nasih sugradjana i prijatelja ili 10 porodica bolje je reci.

                Dobro dosli kuci:
                Njonja, sejdo-zakula, Charlie, Podrinjac, damira, Kugla, Podhrid, nodi, AidaB, keka.
                :):):)

                Irfan-tekija
                Participant
                  Post count: 681

                  Dobro rece Teva, Dobro dosli kuci.

                  I od mene srdacna dobrodoslica.

                  Mare
                  Participant
                    Post count: 1546

                    Ma i od mene dobro doslica.A narocito bujrum na forum.Pisite i ne stidi te se:)

                    Dedo
                    Participant
                      Post count: 1243

                      Dobro nam dosli svi dobronamjerni nasi sugradjani i komsije
                      nemojte samo uzimati informacije sa stranice, nego i vi napisite ponesto da i drugi mogu procitati nesto sto je vasom rukom napisano,prepisano,prepricano,izmisljeno,spjevano i. t. d.
                      onda ugodan boravak svima i vodite racuna odakle prenosite informacije stitite i nas isto kao i vas,jer neprijatelja imamo
                      vise nego lisca na drvetu.
                      srdacan sellam.

                      Mustafa
                      Participant
                        Post count: 8282

                        Srdacna dobrodoslica svim gore nabrojanim novim clanovima

                        webmaster
                        Keymaster
                          Post count: 3712

                          Dobrodoslica i od mene bezbeli ;)

                          Teva
                          Participant
                            Post count: 8872

                            Za protekla tri dana jaci smo za jos 7, novih-starih, nasih sugradjana i prijatelja ili 7 porodica bolje je reci.

                            Dobro dosli kuci:
                            hamdija-toplik, Izo, lokum, BAHTO52, sada, delija, serhat1.
                            :):):)

                            MINI-MORIS
                            Participant
                              Post count: 78

                              E vala dobro ja vama i nama doso,a ujedno hvala puno na dobrodoslicama prema meni i uopste nama starosjediocima ali novim clanovima.Konkretno ja sam monogo toga propustio uvidjevsi po nasoj strnici.ovom prilikom se zahvaljujem u moje ime i zelim da ova stranica traje dok i mi Rogaticani trajemo i kuca.Utemeljivacima nase stranice zelim da im BOG da zdravlje i da budu rahat u daljem zivotu i radu kao i njihovim porodicama i naslijednicima.Fala vam TEVA;KAZA ;ZAMBI kao i svima ostalim koji potpomazu uredjivanju nase stranice.

                              emira-tekija
                              Participant
                                Post count: 327

                                BOLJE VAS NASLA UZ POMOC OVE SRANICE NADJOH MENI DRAGE OSOBE ZA KOJE NISAM ZNALA NISTA HVALA VAM SVIMA A BOGOTOVO TEBI TEVA:A IMA DOSTA TOGA I PROCITATI I PIGLEDATI
                                NAJBOLI STEEEEEEEEEEEEEEE
                                HVALA VAM NA SVEMU I DABOGDA TRAJALI DOKLE TRAJE ZADNJI ROGATICANIN

                                Teva
                                Participant
                                  Post count: 8872

                                  Za protekla tri dana jaci smo za jos 5, novih-starih, nasih sugradjana i prijatelja ili 5 porodica bolje je reci.

                                  Dobro dosli kuci:
                                  VENO64, beki, ef.lutvic, hridic, Esma.
                                  :):):)

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 228 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.