Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
  • Author
    Posts
  • Bena
    Participant
      Post count: 56

      Danas je 11.godina kako je preselio moj dragi brat Ismir.r.
      Previše sam tužna,jer je otišao tako iznenada i kad je bio najpotrebniji svojoj porodici.Biću subjektivna,bio je osoba koja je voljela da pomaže ama baš svakome,i imao je dušu kao malo ko.Ništa više nije kao što je prije,nakon njegove smrti,tužan je svaki dan nama svima bez njega.Fali mi njegova toplina,pažnja kojom nas je obasipao.Ali sve je od Allaha dž.š. i mom dragom Ismiru r.neka je vječni rahmet,i da mu bog podari lijepi dženet.
      Bena.

      Mare
      Participant
        Post count: 1546

        I od mene,Ismiru rahmetli.Neka je vječni rahmet,i da mu bog podari lijepi dženet.Mare.

        Teva
        Participant
          Post count: 8872

          Bio je velika raja, pa onda mi je bio profesor. Poslije toga radismo u TPR-u a ponekad bijahosmo i u drustvu skupa…
          Jedan od onih koje sam jako cijenio, koji mi bijahose dragi i svakako cu naci vremena da jednom napisem onoliko koliko ja znam o njemu.
          Dragi Smo proucih ti fatihu i zamolih dragog Allaha da bude milostiv prema tebi.
          Cengicu, kako si me uvijek zvao…

          Kija
          Participant
            Post count: 207

            Od srca sam proucila jasin nasem dragom sugradjaninu koga se svi sjecaju samo po lijepom Neka mu Allah podari Djenetske ljepote.

            Kemo
            Participant
              Post count: 52

              Draga Beno,
              hvala ti na podsjecanju godisnjice,ali ja se mog jarana,mog Smoa cesto i s ljubavlju i postvanjem sjetim.Neka mu je vjecni rahmet.

              Mustafa
              Participant
                Post count: 8282

                Ja i Ismirov mladji brat Mugdo smo generacija…
                Veoma cesto sam ja bio kod njega ili je on kod mene…
                Druzili se kao djeca u ulici, izlazili u grad kao momci, pa odatle i Ismira poznajem poprilicno dobro…

                O Ismiru mogu reci samo u superlativu…

                Neka mu dragi Allah podari dzenet…

                Jedna fotografija i podsjecanje na Ismira i njegovu raju…

                Kaza
                Keymaster
                  Post count: 6138

                  Mom dragom prijatelju i kolegi neka je vjecni rahmet.Iza nas je ostalo toliko lijepih trenutaka provedenih u TPR-u i SSC ali i u privatnim druzenjima.
                  Proucih Fatihu za moga prijatelja i pozeljeh mu da mu dragi Allah podari dzenet.

                  webmaster
                  Keymaster
                    Post count: 3712

                    Hvala Beni sto nas podjesti na rahmetli Ismira, mog dragog komsiju, neka mu se Allah dz.s. smiluje.

                    Bena
                    Participant
                      Post count: 56

                      Draga Kijo,
                      Hvala ti od srca što si mom Ismiru r.proučila Jasin,nek ti Allah dž.š.dragi upiše u sevap i neka ti da puno zdravlja i rahatluka.Selam.Bena.

                      Bena
                      Participant
                        Post count: 56

                        Kemo,
                        Hvala ti na sjećanju na mog dragog brata r.znam da je on bio omiljen među rogatičkom rajom.pozdrav.Bena.

                        Bena
                        Participant
                          Post count: 56

                          Hvala ti Muta,šta reći,mene duša boli za njim,ali sve je od Boga dragog,dokle je kome suđeno da živi i živjeće.Selam tebi i tvojima.Bena.

                          Bena
                          Participant
                            Post count: 56

                            Hvala ti Kaza puno što prouči fatihu mom bratu r.neka ti bog upiše u sevap,,,teško je vrlo teško živjeti s tim,ali to je od boga dragog.Pozdrav,Bena.

                            Bena
                            Participant
                              Post count: 56

                              Hvala ti od srca.Bena.

                              Bena
                              Participant
                                Post count: 56

                                Nemam šta dodati,osim jedno veliko hvala,što ste mog brata r.se sjetili i na ovakav način,to mi puno znači,i rasplakala sam se,jer znam šta sam izgubila,bio je velika dobričina i to mi fali.Ali sve je od boga dragog.Hvala još jednom.Bena.

                                Bena
                                Participant
                                  Post count: 56

                                  Hvala ti puno,amin bože da mu Allah podari dženetske ljepote.Bena.

                                Viewing 15 posts - 1 through 15 (of 17 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.