Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 153 total)
  • Author
    Posts
  • ermin pawa
    Participant
      Post count: 167
      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        Proljetna akcija čišćenja mezarja Hrid i Šehovina 28. Aprila 2012. godine

        Dragi Rogatičanke i Rogatičani,
        Stiglo je proljeće i vrijeme je da se krene sa radovima na našim mezarjima u Rogatici. Ono što smo planirali uraditi ove godine je najprije jedna naša zajednička akcija čišćenja mezarja Hrid i Šehovina.
        Ovu akciju smo Teva i ja dogovorili još prije Nove godine a prije par dana uspjeli i utvrditi datum. S obzirom da Teva dolazi u BiH, planirano je da zajednička akcija čišćenja ova dva mezarja bude 28. aprila. 2012. godine u subotu sa početkom u 9.00 sati pa nadalje.

        Ovom prilikom pozivamo sve one koji imaju slobodnog vremena, one čiji najdraži su ukopani u ovim mezarjima, ali i sve one koji žele da nas podrže u ovoj akciji, da nam se pridruže u subotu. Želja nam je da zajednički očistimo što više i pripremimo mezarja za što lakše održavanje u toku ljeta i jeseni.

        Da bismo znali koliko će nas biti prisutno molimo da se prijavite (nije obavezno) na moj e-mail ecdl@bih.net.baOva e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Alatke za rad je potrebno ponijeti i naravno dobru volju. Ukoliko neko od vas ima u svojoj bašti viška mladicu jorgovana, breze, hadžibeg ili neku drugu ukrasnu granu ili grm bilo bi lijepo da nam to donese da posadimo uz ogradu i time ukrasimo naša mezarja.

        Pored ove aktivnosti u 2012. godini planirano je opet košenje mezarja ali o tome ćete biti naknadno obavješteni nakon sastanka sa predstavnicima Medžlisa IZ Rogatica koji je planiran za ovu sedmicu. Pokušaćemo da ovo pitanje riješimo preko IZ ili bar djelimično da IZ učestvuje u svemu ovome. Takođe, planiramo proširiti aktivnosti i na druga mezarja na području grada Rogatica dok o mezarjima na području sela općine Rogatica brinu džematski odbori pojedinih džemata.

        Ovom prilikom vas takođe želim obavijestiti da je od prošlogodišnje akcije preostalo 304 KM koje ćemo iskoristiti kada krenu radovi košenja i ograđivanja mezarja Hrid i Šehovina.

        Više o prošlogodišnjoj akciji možete pogledati na sljedećim linkovima:

        Pri kraju radovi na mezarju Donja Šehovina

        http://www.rogatica.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1586%3Apri-kraju-radovi-na-mezarju-donja-ehovina&catid=43%3Aizvjetaji&Itemid=28

        Zavšena akcija čišćenja mezarja Zahrid i Šehovina

        http://www.rogatica.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1537%3Azavena-akcija-ienja-mezarja-zahrid-i-ehovina&catid=29%3Arogatica&Itemid=45&fb_source=message

        Nadamo se da ćete nas i ove godine podržati i da ćemo biti još uspješniji u našim akcijama.

        Teva
        Participant
          Post count: 8872

          Proljetna akcija čišćenja mezarja Hrid i Šehovina 28. Aprila 2012. godine

          Dragi Rogatičanke i Rogatičani,
          Stiglo je proljeće i vrijeme je da se krene sa radovima na našim mezarjima u Rogatici. Ono što smo planirali uraditi ove godine je najprije jedna naša zajednička akcija čišćenja mezarja Hrid i Šehovina.
          Ovu akciju smo Teva i ja dogovorili još prije Nove godine a prije par dana uspjeli i utvrditi datum. S obzirom da Teva dolazi u BiH, planirano je da zajednička akcija čišćenja ova dva mezarja bude 28. aprila. 2012. godine u subotu sa početkom u 9.00 sati pa nadalje.

          Ovom prilikom pozivamo sve one koji imaju slobodnog vremena, one čiji najdraži su ukopani u ovim mezarjima, ali i sve one koji žele da nas podrže u ovoj akciji, da nam se pridruže u subotu. Želja nam je da zajednički očistimo što više i pripremimo mezarja za što lakše održavanje u toku ljeta i jeseni.

          Da bismo znali koliko će nas biti prisutno molimo da se prijavite (nije obavezno) na moj e-mail ecdl@bih.net.baOva e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript . Alatke za rad je potrebno ponijeti i naravno dobru volju. Ukoliko neko od vas ima u svojoj bašti viška mladicu jorgovana, breze, hadžibeg ili neku drugu ukrasnu granu ili grm bilo bi lijepo da nam to donese da posadimo uz ogradu i time ukrasimo naša mezarja.

          Pored ove aktivnosti u 2012. godini planirano je opet košenje mezarja ali o tome ćete biti naknadno obavješteni nakon sastanka sa predstavnicima Medžlisa IZ Rogatica koji je planiran za ovu sedmicu. Pokušaćemo da ovo pitanje riješimo preko IZ ili bar djelimično da IZ učestvuje u svemu ovome. Takođe, planiramo proširiti aktivnosti i na druga mezarja na području grada Rogatica dok o mezarjima na području sela općine Rogatica brinu džematski odbori pojedinih džemata.

          Ovom prilikom vas takođe želim obavijestiti da je od prošlogodišnje akcije preostalo 304 KM koje ćemo iskoristiti kada krenu radovi košenja i ograđivanja mezarja Hrid i Šehovina.

          Više o prošlogodišnjoj akciji možete pogledati na sljedećim linkovima:

          Pri kraju radovi na mezarju Donja Šehovina

          http://www.rogatica.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1586%3Apri-kraju-radovi-na-mezarju-donja-ehovina&catid=43%3Aizvjetaji&Itemid=28

          Zavšena akcija čišćenja mezarja Zahrid i Šehovina

          http://www.rogatica.com/index.php?option=com_content&view=article&id=1537%3Azavena-akcija-ienja-mezarja-zahrid-i-ehovina&catid=29%3Arogatica&Itemid=45&fb_source=message

          Nadamo se da ćete nas i ove godine podržati i da ćemo biti još uspješniji u našim akcijama.

          Teva
          Participant
            Post count: 8872

            Akcija prikupljanja novčanih sredstava za održavanje mezarja Šehovina i Hrid 2012

            Autor Ida
            Petak, 11 Maj 2012 20:16

            Kao i prošle godine planiramo ponovo da krenemo sa akcijom prikupljanja novčanih sredstava za održavanje mezarja Šehovina i Hrid. Računi na koje će se vršiti uplate su isti kao i prošle godine. Također, novac možete dati mojoj tetki Fiki Lemezan, mome ocu Suadu Ajanoviću ili lično meni. Sve uplate će kao i prethodnih godina biti objavljene na ovoj stranici kao i izvještaj o trošenju novca..

            Kao i prošle godine planiramo ponovo da krenemo sa akcijom prikupljanja novčanih sredstava za održavanje mezarja Šehovina i Hrid.
            Računi na koje će se vršiti uplate su isti kao i prošle godine.

            Također, novac možete dati mojoj tetki Fiki Lemezan, mome ocu Suadu Ajanoviću ili lično meni.

            Sve uplate će kao i prethodnih godina biti
            objavljene na ovoj stranici kao i izvještaj o trošenju novca.

            1. Račun za uplate u BiH za KM je 3389102500557379
            Primalac Aida Ajanović, Sarajevo

            2. Uputstvo za uplate iz inostranstva bilo koje strane valute je sljedeće:
            Beneficiary bank: Raiffeisen bank dd Bosna i Hercegovina
            SWIFT Code: RZBABA2S
            Address Zmaja od Bosne bb, Sarajevo BIH
            Details of Beneficiary:
            IBAN Code:
            BA391612000025336117
            AIDA AJANOVIC, SARAJEVO

            S obzirom da obje banke ona u inostranstvu ali i u BiH zaračunavaju svaka svoju proviziju, molimo da se raspitate na vrijeme o ovim iznosima jer se nekad desi da i ovdje odbiju proviziju a nekad ne.

            3. Treća mogućnost uplate je putem Western uniona
            Primalac Aida Ajanović, Olimpijska 24, Sarajevo (ako budet trebalo još nekih podataka objavićemo ih naknadno)

            Ja ću još kontaktirati kolegu u Beču i zamoliti ga da on preuzme uplate iz Evrope tako da će provizije biti puno manje a on će mi novac dostavljati jednom mjesečno privatnim kanalima (ne putem banke tako da ćemo izbjeći velike provizije).
            Ovdje sam se morala nasmijati . Naumpalo mi je, da kad smo kupili naš stan na Mojmilu od nekih Jevreja koji su izbjegli u Izrael, novac smo odnijeli u Jevrejsku havru u Sarajevu rabinu. Rabin je novac poslao privatnim kanalima da nebi plaćali proviziju banci  Eto, nisu samo ćifuti „ćifuti“ a mi možemo od njih puno naučiti.

            Od prošle godine imamo 304 KM.

            Zatim sam imala već uplate 28. Aprila

            Fatma Šahinpašić 20 KM i

            Rasema Kazić 20 KM.

            Znači već imamo 344 KM i benzina za kosilicu (koju ćemo prvo kupiti i koju će zadužiti efendija) 50 KM.

            Ono što moram naglasiti da mene neće biti od 19. maja do 4.juna i neću biti dostupna na telefon pa neću moći postavljati izveštaje i kontrolisati uplate na račune ali bankovni računi će biti otvoreni. Abd čim se vratim slijedi izvještaj.
            Za sve informacije imate moj e-mail ecdl@bih.net.baOva e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , telefon 061 218 754 ili me potražite na facebooku.

            Za ostala mezarja nemam još nikakvih informacija pa ne mogu ništa više reći.

            Također, Džematski odbor IZ na narednom sastanku će o tome razgovarati kao i o vakufskoj imovini, koju najprije moramo vratiti. Više informacija o svemu ovome kao i o 1000 KM koje će IZ dati za održavanje naših mezarja ćemo objaviti neki od narednih puta.

            Eto toliko od mene za sad

            Teva
            Participant
              Post count: 8872

              Akcija prikupljanja novčanih sredstava za održavanje mezarja Šehovina i Hrid 2012

              Autor Ida
              Petak, 11 Maj 2012 20:16

              Kao i prošle godine planiramo ponovo da krenemo sa akcijom prikupljanja novčanih sredstava za održavanje mezarja Šehovina i Hrid. Računi na koje će se vršiti uplate su isti kao i prošle godine. Također, novac možete dati mojoj tetki Fiki Lemezan, mome ocu Suadu Ajanoviću ili lično meni. Sve uplate će kao i prethodnih godina biti objavljene na ovoj stranici kao i izvještaj o trošenju novca..

              Kao i prošle godine planiramo ponovo da krenemo sa akcijom prikupljanja novčanih sredstava za održavanje mezarja Šehovina i Hrid.
              Računi na koje će se vršiti uplate su isti kao i prošle godine.

              Također, novac možete dati mojoj tetki Fiki Lemezan, mome ocu Suadu Ajanoviću ili lično meni.

              Sve uplate će kao i prethodnih godina biti
              objavljene na ovoj stranici kao i izvještaj o trošenju novca.

              1. Račun za uplate u BiH za KM je 3389102500557379
              Primalac Aida Ajanović, Sarajevo

              2. Uputstvo za uplate iz inostranstva bilo koje strane valute je sljedeće:
              Beneficiary bank: Raiffeisen bank dd Bosna i Hercegovina
              SWIFT Code: RZBABA2S
              Address Zmaja od Bosne bb, Sarajevo BIH
              Details of Beneficiary:
              IBAN Code:
              BA391612000025336117
              AIDA AJANOVIC, SARAJEVO

              S obzirom da obje banke ona u inostranstvu ali i u BiH zaračunavaju svaka svoju proviziju, molimo da se raspitate na vrijeme o ovim iznosima jer se nekad desi da i ovdje odbiju proviziju a nekad ne.

              3. Treća mogućnost uplate je putem Western uniona
              Primalac Aida Ajanović, Olimpijska 24, Sarajevo (ako budet trebalo još nekih podataka objavićemo ih naknadno)

              Ja ću još kontaktirati kolegu u Beču i zamoliti ga da on preuzme uplate iz Evrope tako da će provizije biti puno manje a on će mi novac dostavljati jednom mjesečno privatnim kanalima (ne putem banke tako da ćemo izbjeći velike provizije).
              Ovdje sam se morala nasmijati . Naumpalo mi je, da kad smo kupili naš stan na Mojmilu od nekih Jevreja koji su izbjegli u Izrael, novac smo odnijeli u Jevrejsku havru u Sarajevu rabinu. Rabin je novac poslao privatnim kanalima da nebi plaćali proviziju banci  Eto, nisu samo ćifuti „ćifuti“ a mi možemo od njih puno naučiti.

              Od prošle godine imamo 304 KM.

              Zatim sam imala već uplate 28. Aprila

              Fatma Šahinpašić 20 KM i

              Rasema Kazić 20 KM.

              Znači već imamo 344 KM i benzina za kosilicu (koju ćemo prvo kupiti i koju će zadužiti efendija) 50 KM.

              Ono što moram naglasiti da mene neće biti od 19. maja do 4.juna i neću biti dostupna na telefon pa neću moći postavljati izveštaje i kontrolisati uplate na račune ali bankovni računi će biti otvoreni. Abd čim se vratim slijedi izvještaj.
              Za sve informacije imate moj e-mail ecdl@bih.net.baOva e-mail adresa je zaštićena od spam robota, nije vidljiva ako ste isključili JavaScript , telefon 061 218 754 ili me potražite na facebooku.

              Za ostala mezarja nemam još nikakvih informacija pa ne mogu ništa više reći.

              Također, Džematski odbor IZ na narednom sastanku će o tome razgovarati kao i o vakufskoj imovini, koju najprije moramo vratiti. Više informacija o svemu ovome kao i o 1000 KM koje će IZ dati za održavanje naših mezarja ćemo objaviti neki od narednih puta.

              Eto toliko od mene za sad

              Ida
              Participant
                Post count: 105

                Uplate:
                – ostatak 2011. 304 KM
                – Mustafa Fejzić 50 KM(dato za benzin ali ga nećemo kupovati tako da taj novac prebacujemo u ovaj fond)
                – Fatma Šahinpašić 20 KM
                – Rasema Kazić 20 KM.
                – Anes Čohodar 20 KM
                – Šefika- Fika Lemezan 10 KM
                – Advija Šehić 10 KM
                – Mubera Muftić-Smajlović 10 KM
                – Ševala Čohodar 10 KM
                – Ibrahim Braco Kazić 10 KM
                – Amra Čolić 50 KM

                UKUPNO: 514 KM

                Medžlis IZ Rogatica za mezarja Šehovina, Hrid, Arnaudija džamija i Careva džamija 500 KM
                Medžlis IZ Rogatica za početno čišćenje mezarja Ptičijak 1 i 2 i Šiljak 500 KM

                Mezarja Šehovina, Hrid, Arnaudija džamija i Careva džamija će održavati Zambi od maja do kraja septembra za 2000 KM (u cijenu uračunat benzin za kosilice).

                Raščišćavanje i prvo košenje mezarja Ptičijak 1 i 2 i Šiljak
                je tek u pregovorima.

                Harem Sudžaudinove džamije će održavati Medžlis.

                Gladno groblje – je očišćeno i ograđeno.

                Informacije na ecdl@bih.net.ba ili na 061 218 754

                Ida
                Participant
                  Post count: 105

                  Uplate:
                  – ostatak 2011. 304 KM
                  – Mustafa Fejzić 50 KM(dato za benzin ali ga nećemo kupovati tako da taj novac prebacujemo u ovaj fond)
                  – Fatma Šahinpašić 20 KM
                  – Rasema Kazić 20 KM.
                  – Anes Čohodar 20 KM
                  – Šefika- Fika Lemezan 10 KM
                  – Advija Šehić 10 KM
                  – Mubera Muftić-Smajlović 10 KM
                  – Ševala Čohodar 10 KM
                  – Ibrahim Braco Kazić 10 KM
                  – Amra Čolić 50 KM

                  UKUPNO: 514 KM

                  Medžlis IZ Rogatica za mezarja Šehovina, Hrid, Arnaudija džamija i Careva džamija 500 KM
                  Medžlis IZ Rogatica za početno čišćenje mezarja Ptičijak 1 i 2 i Šiljak 500 KM

                  Mezarja Šehovina, Hrid, Arnaudija džamija i Careva džamija će održavati Zambi od maja do kraja septembra za 2000 KM (u cijenu uračunat benzin za kosilice).

                  Raščišćavanje i prvo košenje mezarja Ptičijak 1 i 2 i Šiljak
                  je tek u pregovorima.

                  Harem Sudžaudinove džamije će održavati Medžlis.

                  Gladno groblje – je očišćeno i ograđeno.

                  Informacije na ecdl@bih.net.ba ili na 061 218 754

                  Ida
                  Participant
                    Post count: 105

                    15.05. Amra Turohan 20 KM
                    21.05. Sabahudin Durmišević 30 KM
                    21.05. Nedim Kokot 50 KM
                    UKUPNO 614 KM
                    + 1000 KM Medžlis IZ Rogatica

                    ___________________________________

                    uplata od
                    – hadzi Behke Muftic i njenog sina Mahira 520 KM
                    Ukupno 1134 KM+ MIZ 1000 KM

                    P.S. hadzi Behka Muftić je poslala i 400 KM za desetogodisju clanarinu u MIZ Rogatica koju ću uplatiti na račun IZ čim se vratim sa odmora aBd.
                    Bilo je još nekih uplata kod moje tetke Fike I Babe ali to ću unijeti iduće nedjelje.
                    Hval svima koji podržavaju akciju.
                    ____________________________________________________

                    Evo i uplata koje su bile u međuvremenu
                    – Asim Dajdžić 50 KM
                    – Veda Ajanović 20 KM
                    – Nedžmija Alagić 10 KM
                    – Rasema Bubica 10 KM
                    – hadži Fatima Pašić 10 KM
                    Ukupno: 1234 KM+ MIZ 1000 KM
                    Kupljena je kosilica – trimer za 299,90 KM i silk 4,95 KM.
                    Kosilica je predata efendiji Amelu Kozliću a skenirani račun i ostale slike ćemo postaviti krajem sedmice.
                    Ostatak: 929,15 KM+ MIZ 1000
                    KM

                    Što se tiče uplata iz inostranstva i ove godine će uplate ići direktno meni jer nisam uspjela dogovoriti uplate u inostranstvu.

                    Uputstvo za uplate iz inostranstva bilo koje strane valute je sljedeće:
                    Beneficiary bank: Raiffeisen bank dd Bosna i Hercegovina
                    SWIFT Code: RZBABA2S
                    Address Zmaja od Bosne bb, Sarajevo BIH
                    Details of Beneficiary:
                    IBAN Code:
                    BA391612000025336117
                    AIDA AJANOVIC,
                    SARAJEVO
                    Molim vas da kad izvršite uplatu iz inostranstva javite mi e-mailom na ecdl@bih.net.ba

                    Ida
                    Participant
                      Post count: 105

                      15.05. Amra Turohan 20 KM
                      21.05. Sabahudin Durmišević 30 KM
                      21.05. Nedim Kokot 50 KM
                      UKUPNO 614 KM
                      + 1000 KM Medžlis IZ Rogatica

                      ___________________________________

                      uplata od
                      – hadzi Behke Muftic i njenog sina Mahira 520 KM
                      Ukupno 1134 KM+ MIZ 1000 KM

                      P.S. hadzi Behka Muftić je poslala i 400 KM za desetogodisju clanarinu u MIZ Rogatica koju ću uplatiti na račun IZ čim se vratim sa odmora aBd.
                      Bilo je još nekih uplata kod moje tetke Fike I Babe ali to ću unijeti iduće nedjelje.
                      Hval svima koji podržavaju akciju.
                      ____________________________________________________

                      Evo i uplata koje su bile u međuvremenu
                      – Asim Dajdžić 50 KM
                      – Veda Ajanović 20 KM
                      – Nedžmija Alagić 10 KM
                      – Rasema Bubica 10 KM
                      – hadži Fatima Pašić 10 KM
                      Ukupno: 1234 KM+ MIZ 1000 KM
                      Kupljena je kosilica – trimer za 299,90 KM i silk 4,95 KM.
                      Kosilica je predata efendiji Amelu Kozliću a skenirani račun i ostale slike ćemo postaviti krajem sedmice.
                      Ostatak: 929,15 KM+ MIZ 1000
                      KM

                      Što se tiče uplata iz inostranstva i ove godine će uplate ići direktno meni jer nisam uspjela dogovoriti uplate u inostranstvu.

                      Uputstvo za uplate iz inostranstva bilo koje strane valute je sljedeće:
                      Beneficiary bank: Raiffeisen bank dd Bosna i Hercegovina
                      SWIFT Code: RZBABA2S
                      Address Zmaja od Bosne bb, Sarajevo BIH
                      Details of Beneficiary:
                      IBAN Code:
                      BA391612000025336117
                      AIDA AJANOVIC,
                      SARAJEVO
                      Molim vas da kad izvršite uplatu iz inostranstva javite mi e-mailom na ecdl@bih.net.ba

                      Ida
                      Participant
                        Post count: 105

                        Prethodno stanje:
                        929,15 KM+ MIZ 1000 KM
                        – Senija Jusić 20 KM
                        – Kadra Behlulović Tanković 20 KM
                        – Mula Muftić 10 KM
                        – Naima Ajanović 10 KM
                        – Nihad Ajanović 10 KM
                        – Hajrudin, Neska, Šefika i Ismeta Pešto 50 KM
                        – Asim Lihić 100KM
                        – Damir Kustura 20 KM
                        – Enes Sejdić 20 KM
                        Ukupno: 1189,15 KM+ MIZ 1000 KM

                        Mustafa
                        Participant
                          Post count: 8282

                          Racuni od kosilice i pribora koje je Aida kupila i predala efendiji…

                          ermin pawa
                          Participant
                            Post count: 167

                            Slike ciscenja mezaristana Hrid i Careva dzamija

                            Slike su malo lošijeg kvaliteta jer je slikano pretis loncem :laugh:

                            ermin pawa
                            Participant
                              Post count: 167

                              Zagrađeno i pokošeno mezarje Podhrid

                              Ida
                              Participant
                                Post count: 105

                                Potpisan je ugovor za održavanje mezarja za 2012 godinu sa Erminom Pavicom
                                -mezarje Zahrid,
                                -mezarje Šehovina (Isakovac i Donja Šehovina),
                                -mezarje Careva džamija,
                                -harem Arnaudije.

                                Dijelovi Ugovora:
                                Obaveze izvršioca posla:
                                Da izvrši koševinu i čišćenje parcela slijedećom dinamikom:
                                1. Prvo košenje i čišćenje do 01.06.2012.godine,
                                2. Minimalno jedno košenje i čišćenje od
                                01.06.godine do 01.08.2012.godine, (broj košenja zavisiće od bujnosti vegetacije u datom periodu)
                                3. Zadnje košenje i čišćenje do 30.09.2012.godine.
                                Obaveze izvršioca posla su obezbjeđenje i plaćanje goriva i maziva kao i eventualne popravke koje mogu nastati na radnim mašinama.

                                Ugovorne strane su se saglasne da je cijena ugovorenog posla 2.000,00 KM bruto, koje će naručilac posla
                                uplatiti direktno na ruke izvršiocu poslova, prema slijedećoj dinamici:
                                – prva rata 500.00 KM da 15.06.2012.godine,
                                -druga rata 500.00 KM do 15.08.2012.godine,
                                -treća rata 1000.00 KM do 15.10.2012.godine.
                                ________________________________________________________

                                Uplate i isplate:
                                06.06.2012. Tifija Mrkulić 50 KM
                                – zaštitne kacige za košenje 2 komada 63,80 KM
                                – silk za kosilicu – Čohodar 4,95 KM
                                – 06.06.2012. kosilica samohodna 645,40
                                – Košenje Čohodar i šura Ervin 70 KM
                                – Benzin za ručni trimer Anes Čohodar 5 litara 11,80 KM
                                Behka Nalbantić 20
                                Hajra Ajanović 20

                                OSTATAK 1483,87 (Ukupno sa novcem MIZ)
                                Skenirani računi za kosilice će biti
                                naknadno postavljeni.

                                Mezarje Šiljak je završio Memo Katica tako da se ovo košenje neće plaćati iz ovog novca.
                                Anes Čohodar i njegov šura Ervin su jučer pokosili mezarje Ptičijak 2 (Hapino) i počeli kositi i krčiti mezarje Ptičijak 1 (Nišani). Slike će administrator postaviti u toku dana. Isplatila sam im po dnevnicu po 35 KM.
                                Pavica Ermin je pokosio harem Arnaudije džamije,
                                mezarje Careva džamija i trenutno radi na mezarju Zahrid.
                                ___________________________________________________________
                                Galib Kazić +50KM 1533.87
                                Mahira Šuvalija +50KM 1583.87
                                Ahmo Hurem +30KM 1613.87
                                Meliha Šabanić +10KM 1623.87
                                Mejrema Čano +20KM 1643.87
                                Behka Muftić(50$ =+75KM 1718.87 KM SALDO
                                Još moram provjeriti uplate u banci ovih dana i uplate na devizni račun (do petka)
                                Ukoliko sam bilo koga zaboravila da unesem MOLIM da se ne ustručavate me pozvati na tel 061 218 754 ili da pošaljete e-mail jer greška se može svakome desiti.

                                Ida
                                Participant
                                  Post count: 105

                                  Uplate i isplate
                                  – 12.06.2012 Azra Mešić 50KM
                                  – 19.06.2012. Ibrahim Osmanović 50 KM
                                  – 19.06.2012 Isplata I rate Ermin Pavica -500 KM

                                Viewing 15 posts - 121 through 135 (of 153 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.