Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
  • Author
    Posts
  • Kaza
    Keymaster
      Post count: 6138

      Uplate za slike od Adnana Suljagica i Amira Krajine su legle na racun. Posliljke sa slikama krecu ujutro prema Svedskoj.

      Mahir Imamovic je uplatio 100€ za jednu vec uradjenu sliku i ceka jos jednu sliku motiva Gracanice. Mahiru ce slike biti upucene zajedno, kada i druga slika bude gotova.

      Elvir Pasic ceka na jos jednu porucenu sliku i izvrsice uplatu po zavrsetku druge slike, koje ce onda biti zajedno isporucene.

      Dakle stanje je sada slijedece.

      [color=#0000FF]1. Kulic Samir………2 slike…………90€ + 5€ postarina
      2. Krajina Amir……..1 slika…………45€ + 3€ postarina
      3. Suljagic Adnan……2 slike…………90€ + 3€ postarina
      4. Imamovic Mahir….1 slika………….100€ [/color]
      —————————————————
      [color=#FF0000]5. Pasic Elvir…………1 slika…………45€ + 3€ postarina
      6. Pavica Emira…… 1 slika…………45€ + 1.45€ postarina[/color]

      Trenutno Kemo radi vec porucene slike za Almu Sijercic, Elvira Pasica, Nedzada Camdziju i Mahira Imamovica.

      Naravno i ostali zainteresovani se mogu javiti i izvrsiti narudzbu. To se posebno odnosi na Bracu70 koji se u komentarima na naslovnoj stranici raspitivao za slike.

      Kaza
      Keymaster
        Post count: 6138

        Evo upravo mi je nas Behar javio da je njegov prijatelj Senadin Selimic iz Stoca zainteresovan za jedan aquarell sa motivom iz Rogatice.
        Uvrstavamo i Senadina na spisak onih koji cekaju svoju sliku a Behar nam je porucio da ce danas uplatiti zajedno za sve tri slike na racun.

        Sada imamo slijedeci spisak onnih koji su porucili slike:

        1:Elvir Pasic
        2.Alma Sijercic
        3.Nedzad Camdzija
        4.Senadin Selimic

        Kaza
        Keymaster
          Post count: 6138

          Evo Kemo je uradio narucene slike. Obzirom da vise nije bilo narudzbi ovaj dio akcije cemo polahko zavrsiti. Prodato je 13 aquarela i mislim da mozemo biti svi zadovoljni. Ukoliko ne bude vise nikakvih javljanja kasnije cemo napisati zavrsni post sa kojim cemo ovu lijepu i uspjesnu temu zakljuciti.

          Evo slika koje su bile porucene:

          Mahala
          Autor: Kemo Soso
          Aquarell A4 format
          Prodato: Alma Sijercic

          Rogatica-detalj
          Autor: Kemo Soso
          Aquarell A4 format
          Prodato:Elvir Pasic

          Stara Rogatica
          Autor: Kemo Soso
          Aquarell A4 format
          Prodato: Senadin Selimic

          Rogatica-carsijska
          Autor: Kemo Soso
          Aquarell A4 format
          Prodato: Mahir Imamovic

          Rijeka Praca
          Autor: Kemo Soso
          Aquarell A4 format
          Prodato: Nedzad Camdzija

          Kaza
          Keymaster
            Post count: 6138

            Danas je stigla na racun uplata Elvira Pasica u iznosu od 150 €. Elvir je izvrsio uplatu i za svog prijatelja Senadina Selimica.

            Slike za Behara i njegovog prijatelja kao i Maretove slike su spakovane i ujutro krecu ka Londonu i Marseju.

            Stanje sa uplatama izgleda ovako:

            [color=#0000FF]1. Kulic Samir………2 slike…………90€ + 5€ postarina
            2. Krajina Amir……..1 slika…………45€ + 3€ postarina
            3. Suljagic Adnan……2 slike…………90€ + 3€ postarina
            4. Imamovic Mahir….2 slike………….100€
            5. Pasic Elvir…2 slike i Senadin Selimic…1 slika…150 € [/color]
            —————————————————-
            [color=#FF0000]6. Pavica Emira…… 1 slika…………45€ + 1.45€ postarina
            7. Camdzija Nedzad…1 slika…. 45€ + 3€ postarina
            8. Sijercic Alma ….1 slika ….45€ + 3€ postarina[/color]

            Ocekujemo jos ove tri uplate kako bi sa ovom akcijom zavrsili i novac uputili na racun nase Ene Feriz.

            Kaza
            Keymaster
              Post count: 6138

              Bilo bi dobro kada bi nam kupci potvrdili prijem posiljke sa slikama.
              Zelimo biti sigurni da smo sve obavili onako kako treba i kako je bilo planirano.

              Kaza
              Keymaster
                Post count: 6138

                Kontaktirao sam Nedzada Camdziju. On mi je potvrdio da je izvrsio uplatu na racun. Ocekuje se samo potvrda da je novac legao na racun. Takodjer nam se javila Alma. I ona je uplatila sliku a ceka se potvrda kao i uprethodnom slucaju a onda “Mahala” ide za Bosnu u Visoko.

                Jedino nam se Emira ne javlja i ne znam sta se desava sa njenom uplatom. Nadam se da ce nam se i ona javiti sa slicnom informacijom kao sto su ove gore. Time mi prakticno uspjesno zavrsili ovaj dio akcije “Kemine slike za Enu”.

                Kemo je trenutno u Berlinu pa cemo informacije o uplatama dobiti do nedelje kada se Kemo vrati kuci.

                Mare
                Participant
                  Post count: 1546

                  Samo da vas obavijestim da su mi stigle Kemine slike.Hvala Rogatici.com za ovu akciju u akciji za Enu Feriz.Medzutim posebno i veliko hvala nasem Kemi,za sav trud koji je ulozio da bi se pomoglo Eni.Bas ti puno hvala Kemo.

                  P.S-Naravno da si me dirnuo u srce sa onim”dodatkom”.Fala ti prijatelju.:)

                  Bulbul
                  Participant
                    Post count: 35

                    Tri slike su stigle na nasu adresu i ovom prilikom jos jednom se zahvaljujemo Kemi na ulozenom trudu i vremenu da pomogne ovu akciju. :)

                    behar
                    Participant
                      Post count: 514

                      Evo i foto zapis i potvrda da su slike na mjestu, a uspjeli smo i da ih malo “zalijemo”!

                      Elvir i Senad s ljepsim polovinama B)

                      Kaza
                      Keymaster
                        Post count: 6138

                        Upravo sam dobio informaciju od Keme da su uplate Alme Sijercic i Nedzada Camdzije legle na racun. Slika za Almu vec putuje za Visoko a za Nedzada ce slika biti poslana krajem sedmice jer je on trenutno u Bosni.

                        Dakle sada imamo slijedece stanje:

                        [color=#008000]1. Kulic Samir………2 slike…………90€
                        2. Krajina Amir……..1 slika……45€
                        3. Suljagic Adnan…..2 slike…90€
                        4. Imamovic Mahir….2 slike……90€
                        5. Pasic Elvir…2 slike –90€
                        6. Senadin Selimic..1 slika.45€
                        7. Camdzija Nedzad..1 slika–45€
                        8. Sijercic Alma …1 slika- 45€ [/color]
                        —————————————————-
                        9. Pavica Emira…1slika–45€ + 1,45€ postarina

                        Ocekujemo jos Emirinu uplatu pa da ovu akciju zakljucimo.

                        O tome cete svakako biti obavjesteni.

                        Kaza
                        Keymaster
                          Post count: 6138

                          Javila nam se Alma.
                          Njena slika je stigla u Visoko.

                          Teva
                          Participant
                            Post count: 8872

                            S obzirom da ce se slike naseg Keme prodavati na tefericu u Dortmundu postavljam ovu obavijest ovdje.
                            Znaci teferic u Dortmundu je u nedjelju: 31. 05. 2009. :)

                            Twinu i njegovoj ekipi zelimo sto vise prodanih slika i sto vise prikupljenih eura, koji su potrebni za lijecenje nase mlade sugradjanke Ene Feriz.

                            :)

                            Mare
                            Participant
                              Post count: 1546

                              Kemo je umjetnik i covjek.Ljudina.Poslo mi je slike koje sam porucijo.Dodao je jos jednu.Da me malko razplace.Portret mog rahmetli babe.Fala ti majstore.Nek ti Alah pomogne da drzis tu cetkicu jos dugo vremena i da razgalis srca ostalima kako si razgalijo moje.Aferim.

                              emira-tekija
                              Participant
                                Post count: 327

                                trebami konto nr gdje da uplatim posrlji mi kod teve molim te posto moj kom neradi trenutno ja se izvinjavam za kasnjenje ali kom mi se je pokvARIO i nemam broj gdje cu uplatiti

                                Kaza
                                Keymaster
                                  Post count: 6138

                                  Danas mi se putem e-mail javio nas sugradjanin, moj bivsi ucenik iz Nürnberga, dr.Muris Torlak i zamolio da uzme ucesce u ovoj nasoj akciji. Narucio je dvije slike. Jedna “Most na Zepi” a druga sa motivom Podhrida.
                                  Posto se radi i o mom a i Keminom bivsem uceniku:cheer: , Kemo mu bio trener u FK Mladost, njegovoj zelji nismo mogli a da ne udovoljimo.
                                  Dakle Murisove dvije slike ulaze takodjer u ovu akciju.

                                  Napominjem da ce Muris odmah izvrsiti uplatu tako da cemo ovu akciju ubrzo zavrsiti jer je vec vrijeme novac slati nasoj Eni.

                                  Za sliku koja je rezervisana za Emiru, vec ceka novi kupac koji se javio. Necemo dakle puno cekati i izvrsicemo ono sto je u interesu ove vrlo uspjesno izvedene akcije.

                                Viewing 15 posts - 16 through 30 (of 39 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.