Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 185 total)
  • Author
    Posts
  • Braco
    Participant
      Post count: 216

      To mu sluzi da prizdje masinu.

      Teva
      Participant
        Post count: 8872

        Rajo, evo nas Mirsa zove na burek u Mulheim.
        Hocemol ???

        :)

        Mare
        Participant
          Post count: 1546

          Juce kod punice sarma sa vinovim liscem.;)

          mirsad_d
          Participant
            Post count: 4000
            mirsa_c
            Participant
              Post count: 32

              Svaka cast punici stvarno je majstor. Sarma od vinove loze se zove JAPRAK

              Teva
              Participant
                Post count: 8872

                Eh evo onima sa kratkih poruka da vide sta je ostalo od sinoc. :woohoo:

                :)

                Teva
                Participant
                  Post count: 8872

                  A evo i ko mu staje u kraj.;)


                  Rusmir

                  :)

                  Dedo
                  Participant
                    Post count: 1243

                    Rekoh ti ja da nas ne nahmuljujes a ti opet,de otisni sta od literature da se malo opismenjavam, ko ce izac iznoci,vidis da se sijelo razide.

                    Teva
                    Participant
                      Post count: 8872

                      Nema Bogami nista novo a sto nisi procito ima evo dva dana. Cim sta stigne saljem ti odmah.
                      A znas sta je bilo za janjetinu.
                      Sinoc nam bili na sijelu Inas i Jasmina (selam su vam) i Esma pripremila pecenje. Ostalo i ja stavio u zamrzivac.
                      A Rusko bio danas u susjednom mjestu, iso sa jaranom koji igra ragbi, da gleda. Kad zove mobitelom i vice eto me za jedan sahat de mi izvadite ono pecenje da se odledi. Ja izvadim i u rernu stavim na 50 stepeni da se stigne odlediti. Kad je doso taman zasjeo da jede a Irfo spomenu koljenicu i eto ti…;)

                      Teva
                      Participant
                        Post count: 8872

                        Jednostavno a iznenadjujuce ukusno

                        Do sad sam najvise uzivo u sampinjonima ono kad im otkines drsku i stavis na platu ili stolni elektricni
                        plata rostilj pa puste vodu koja ih ispuni.
                        A sad ih najvise volim ovako.
                        Otkines im opet drske i popunis sa proprzenim fasiranim, ono smjesa ko za cevape i pljeskavice.
                        Onda ih poredas u tepsiju pa u rernu. Zacas su gotovi i onda jos samo prelijes saftom.
                        Ono saft klasicni jaje, pavlaka i tako…

                        :)

                        Kija
                        Participant
                          Post count: 207

                          Teva,kad vec imas sampinjona evo ti jedan dobar recept.Isprziti jednu glavicu crvenog luka,dodati izrezane sampinjone,vegeta,so,biber,sjeckani persunov list.To sve lagano dinstati dok voda ne ispari.Isprziti ili grilaro komade teletine velicine jedne sake.Na gotovu teletinu staviti jednu kasiku prirpemljenih sampinjina ,a na vrh pola kasike kajmaka.Na komad cetvrtaste aluminijske folije stavi meso ,Umotaj i u rernu 15 minuta na 250 stepeni

                          Irfan-tekija
                          Participant
                            Post count: 681

                            Moja Kijo iz ovog recepta valja samo ova teletina velicine jumruka, ;) a eto mom Tevi te gljive i trava :unsure: Ma bolan da gljive valjaju nidje je insan nebi naso to bi pojela stoka i divljac.

                            Teva
                            Participant
                              Post count: 8872

                              Dimko, dimljeni domaci susen na gredi, samo se cuje na prsutu…

                              :)

                              Teva
                              Participant
                                Post count: 8872

                                Kolacicima nas veceras caste nasi Ajnadzici, Jasna i Enes


                                hurmasice se jos nisu ni ohladile kako treba a vec je tepsija naceta…

                                :)

                                Dedo
                                Participant
                                  Post count: 1243
                                Viewing 15 posts - 166 through 180 (of 185 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.