Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 88 total)
  • Author
    Posts
  • purak
    Participant
      Post count: 484

      B) Ovo je mescini malo na moju adresu??A kad je purak prije dva mjeseca govorio da ne valja onaj ves na striku,:woohoo: volike su se oci na njeg izbecile i govorilo se da je to originalnost koja se trazi na Eurosongu,ne?Ovo oko komsinskog glasanja je poznato cijeloj Evropi i na svim televizijskim prenosima,voditelji unaprijed govore ciji su poeni,12tke.Eh i mi,da je kojim slucajem mogla glasati jos RS,ubili bi smo i mi jos jednu dvanesku,ono komsinski.;)

      Anonymous
        Post count: 2088

        Purak,nije nimalo na tvoju adresu,nego ja negdje procitah da je:
        Ekipa BiH osvojila nagradu za najbolji kostim Eurosonga.


        Gostujući komentator francuske televizije, dizajner svjetskog glasa Jean Paul Gaultier nije krio svoje oduševljenje cjelokupnim nastupom bosanskohercegovačke ekipe na Eurosongu.

        Njegove pohvale bile su upućene i na račun maštovitih kostima koje potpisuju Hatidža Hadžimehmedović i Ina Arnautalić.
        Slično su razmišljali i članovi međunarodnog fun cluba Eurosonga, kada su donijeli odluku da se za najbolji kostim Eurosonga proglasi upravo bh. kreacija.

        Kasno navečer održana je svečanost u Sava Centru, u kojem se inaće nalaze press centar i Euroclub (oficijalni klub za učesnike i akreditirane novinare Eurosonga).

        Nakon zanimljive modne revije mladih srbijanskih dizajnera, našoj ekipi je uručena nagrada. Radi se o priznanju koje se ove godine dodjeljuje prvi put.

        Anonymous
          Post count: 2088

          Laka je bio orginalan i na tome mu svaka cast. I pjesma ima dobar anrazman a sto je vise slusate vidjecete da je tekst fenomenalan. Deseto mjesto je odlican uspjes racunajuci da su se jedva sakupila sredstva za snimanje spota. Da ne kazem da je isao u sve evropske zemlje prije evrovizije da promovise svoju pjesmu kao sto su drugi radili. Gdje bi mu kraj bio. I pored svega mislim da je ovo dolican uspjeh za Laku i BiH. Pomeo je cijeli Beograd. Tamo je nasa pjesma bolje prihvacena nego sve ostale zajedno. Jos da je dijaspora bila aktivnija. Do njih je.

          purak
          Participant
            Post count: 484

            I meni se pjesma odmah svidjela i istina sto se vise puta slusa,sve je bila bolja i bolja.Garderoba isto je bila u posebnom stilu i eto i nagradjeni su za sav trud.Lakina sestra,Mirela je po mom misljenju dosta izvukla prezentaciju Bosne,svojom zivoscu i onim trcanjem,malo luckastim.Meni se licno nije dopalo kako Laka “plese”,jer ipak je on glavna uloga cijelog spektakla.Moglo se to malo bolje upakovati.Al ipak sve u svemu,Bosna je osvojila odlicno mjesto i licno smatram da trebamo svi biti ponosni na postignuti rezultat.Eh sad sto Laka nije osvojio vise poena,malo sam sinoc piso o komsinskim odnosima,i taj sistem vec sva Evropa poznaje i javno se govori da jedni drugima stimaju poene.Kolko se u tome moze kriviti dijaspora ne znam,al ako mora neko biti kriv,pa nek bude i dijaspora,samo nek bude u Bosni bolje.

            ponekad ovdje
            Participant
              Post count: 1139

              Sinoc sam htjela kritikovati Dance:) , ali je bilo kasno. A i Francuzi se nisu proslavili:).

              Sve u svemu mozemo biti zadovoljni da je Laka usao direktno u finale. A sto se tice pobjede mi to necemo dozivjeti jos dugo, dugo…, koliki tu samo lobi mora biti. Sta su ovi Rusi u to sve investirali pa i Jevgenija Plusenka, moglo bi se ovdje pisati nadugo i nasiroko.

              Evo koliko smo od koga dobili glasova:

              Bh. predstavniku Elviru Lakoviću Laki i pjesmi “Pokušaj” dodijeljeni su bodovi od sljedećih zemalja: Srbija i Hrvatska dale su nam po 12, Švedska, Crna Gora, Norveška i Slovenija po 10, Švicarska i Holandija po 7, Turska i Finska po 6, Makedonija i Njemačka po 5, Azerbejdžan 3, Francuska, Irska, Danska po 2, te Češka 1 bod.

              Anonymous
                Post count: 2088

                Poslije EDE MAAJKE na red je došao i LAKA kao najperspektivniji muzičar sa ovih prostora,šta god vi mislili o njemu LAKA je IN.On je prirodan i neposredan,ima dobre tekstove i još bolju muziku i zato ga okolina prihvata sa oduševljenjem…zato LAKA svaka čast..

                purak
                Participant
                  Post count: 484

                  Haha….Ko VI???

                  Mustafa
                  Participant
                    Post count: 8282

                    Laka svaka cast.
                    Biti deseti u konkurenciji 43 zemlje nije los plasman…

                    Jos jednom svaka cast….

                    Kaca
                    Participant
                      Post count: 34

                      Da se dijaspora još potrudila bilo bi bolje.Danska ,NJemačka ,Francuska …..

                      Kaca
                      Participant
                        Post count: 34

                        Zele moram ti odgovoriti očito da si dugo izbivao iz BiH ali je Laka pravi bosanski izdanak to je moje mišljenje.

                        Mustafa
                        Participant
                          Post count: 8282

                          Behar – ‘de su ba glasovi iz Britanije – nesto ste zakazali pravo……

                          Anonymous
                            Post count: 2088

                            Za mene je Laka pobijedio davno,to sam vec jednom,negdje ovdje,napisao.A sad,glasanje,pe evo vam primjer…Italijani(koji su suvereno pobjedjivali sa vise svjetskih hitova) odavno ne ucestvuju,sistem glasanja je uradio da odavno nema ABBE ili slicnih,Eltona Dzona,Ude Jirgensa,Djiliole Cinkveti,Tota Kotunja.Nijemci to,ovdje gdje sam,uopste ne smatraju necim bitnim zanacionalni ponos,neke kmercijalne televizije pokusavaju od toga napraviti biznis,ali obicni njemacki slusalac/gledalac to gleda sa ravnodusnoscu .
                            Zato smatram Laku za pobjednika,da su glasali strucni ziriji,a ne oni kojima nije zao telefonskih impulsa,isfrustriranih istocnjaka,Laka bi se vec sepurio na promocijama po evropskim prijestonicama,iako smatra da je to previse za njega.Da se neke druge pitalo otisao bi Din,ili Hanka Paldum sa novom pundjom i novom haljinom(da nas ne bruka),ali,otisao je Laka,koji je tekstom(“jeduci banane odosmo na niske grane”),ritmom,scenskim nastupom,i nadasve,jako lijepm pjesmom “porobio” pola Evrope.Zivi bili pa vidjeli.

                            behar
                            Participant
                              Post count: 514

                              Mustafa, pravo da ti kazem ja licno sam s porodicom bio u Sarajevu tako da nisam bio u prilici da glasam za Laku a za ostale ne mogu preuzimati odgovornost a da se zakazalo to si u pravu.

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                purak nemaš pojma ne glupiraj se

                                purak
                                Participant
                                  Post count: 484

                                  :)

                                Viewing 15 posts - 46 through 60 (of 88 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.