Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 88 total)
  • Author
    Posts
  • Kaca
    Participant
      Post count: 34

      Pita voditelj Laku šta bi poručio dijaspori on odgovara porciju ćevapa.

      Irfan-tekija
      Participant
        Post count: 681

        Sve cestitke Laki, sinoc je bio super, nadati se dobrom nastupu
        i u subotu.

        ponekad ovdje
        Participant
          Post count: 1139

          Koje ce mjesto zauzeti Laka a time i BiH u subotu navecer zavisi najvise od glasanja nas koji smo vani. Ako se zaista potrudimo i glasamo sto vise puta i telefonom i putem SMS mozemo se nadati nekom boljem uspjehu. Slusala sam danas jednu jednocasovnu emisiju na radiju B92, komentar na sinocno polufinale, i kad god su pustali reklame isao je sljedeci song:

          “Spremi se za neverovatnu akciju, podrzi komsiju, najveca senzacija Eurosonga Laka.”

          Nevjerovatno i veoma lijepo cuti.

          Anonymous
            Post count: 2088

            Laka je porucio dijaspori porciju cevapa, mi cemo laki poruciti glasove.
            Dijasporo telefon u ruke

            Kaca
            Participant
              Post count: 34

              :cheer: Upravo sam se vratio iz grada i u Goraždu se sprema pravi sektakl koji će početi večeras u 18,00 pa sve do kasnih noćnih sati jer će ako bog da Laka večeras pobjediti i mi spremamo sektakl.Priliko davanja glasova iz BiH u pozadini će biti iz Goražda.Sretno!!!!!!!!

              ponekad ovdje
              Participant
                Post count: 1139

                Veliki ste optimisti:) i svi bi voljeli da tako bude, meni je ipak zao sto nastupaju rano tj. sesti, ali u svakom slucaju se nadam da ce imati nasu veliku podrsku.

                Veliki pozdrav Gorazdu i SRETNO!!!!!!!!!!!!

                24. maj 2008. | Tanjug
                Finale Pesme Evrovizije
                Finale 53. takmičenja za “Pesmu Evrovizije”, na kome će nastupiti izvođači iz 25 zemalja, održaće se 24. maja u “Beogradskoj areni”.

                Takmičarski deo finala otvoriće predstavnici Rumunije, a zatim će se predstaviti još 19 izvođača izabranih tokom dve polufinalne večeri, kao i pet direktnih finalista, među kojima je i Srbija.

                Finale će otvoriti prošlogodišnja pobednica “Evrovizije” Marija Šerifović, a u revijalnom delu će, kako su organizatori najavili, nastupiti Goran Bregović sa svojim “Orkestrom za venčanja i sahrane”.

                Pobednika ovog prestižnog takmičenja izabraće publika 43 zemlje učesnice putem SMS i telefonskim pozivom.

                Glasanje će otvoriti, prema rečima predstavnika za medije “Evrovizije” Aleksandra Radoša, naš poznati košarkaš Vlade Divac.

                Finalu će prethoditi treća generalna proba u popodnevnim časovima.

                U okviru finala nastupiće takmičari iz 25 zemalja, a posle Rumunije, koja ima čast da otvori takmičenje, redom će nastupiti predstavnici Velike Britanije, Albanije, Nemačke, Jermenije, Bosne i Hercegovine, Izraela, Finske, Hrvatske i Poljske. Uslediće Island, Turska, Portugal, Letonija, Švedska, Danska, Gruzija, Ukrajina, Francuska i Azerbejdžan, a u završnici takmičarskog dela nastupiće Grčka, Španija, Srbija, Rusija i Norveška.

                Prenos događaja iz Beogradske arene u subotu, 24. maja, počinje u 21 čas na RTS1. Direktan prenos finala ‘Pesme Evrovizije’ moći će da se prati i na velikom ekranu ispred Skupštine grada Beograda.

                purak
                Participant
                  Post count: 484

                  Malo sam gledo neku noc i ona Jermenija mi se dopala,ako je to ona pjesma “Kele,kele :dry: “,a mi odmah poslije,….mozda nas ne primjete poslije takvog spektakla,mozda bi bolje bilo da je Spanije prije nas nastupala.:S

                  Mustafa
                  Participant
                    Post count: 8282

                    Kaze danski komentator da mu je Laka favorit broj jedan.

                    ponekad ovdje
                    Participant
                      Post count: 1139

                      Iz Slovenije bratski: 8 Hrvatima, 10 Nama i 12 Srbima:) :laugh: :)

                      Mustafa
                      Participant
                        Post count: 8282

                        Hrvati 10 bodova Srbiji a BiH 12 Bodova

                        Mustafa
                        Participant
                          Post count: 8282

                          Crna Gora – 2 boda Hrvatima, 10 bodova BiH, 12 bodova Srbiji

                          purak
                          Participant
                            Post count: 484

                            :( Kad sam vidio da ce Rusija pobjediti,B) jos sam zesce navijo za “Kele,kele”,al nema Jermenija komsija kolko ima Rusija.I Laka je odlicno zavrsio,deseto mjesto,odlicno s obzirom da se sve svelo na komsinsko glasanje.

                            Anonymous
                              Post count: 2088

                              Tanka dijaspora u Njemackoj:angry:

                              Anonymous
                                Post count: 2088

                                Ovo ce biti moje najiskrenije misljenje.
                                Ono sto je Laka pijevo nit je moja muzika nit moje drzave.Daleko kvalitetniji vokali nisu uspijevali pa ni od ovaj recitator pogotovo nece.
                                Po meni niti je ono pijesma a niti je on pijevac.
                                doduse i politici nas ludzaci predstavljaju pa neka ih i u muzici.

                                Anonymous
                                  Post count: 2088

                                  Sobzirom da se je sve svelo na komsijsko glasanje nismo mogli bolje ni ocekivati.Bolje je prihvacen ruski umjetni led u kompletu sa svjetskim prvakom u umjetnickom klizanju nego bosanski ves koji se susi na striku.Komsijski nema sta….

                                Viewing 15 posts - 31 through 45 (of 88 total)
                                • You must be logged in to reply to this topic.