Sele, ja cu malo pomoci. Abdulahov r.a.h. sin zove se Uzeir,
on je odmah po zavrsetku skole dosao u Sarajevo. Ovdje je
zavrsio fakultet i zaposlio se. U Rogaticu je dolazio vikendom.
On je bio mahalski golman i dobio je ime Bobek. Ko mu je dao
to ime , mozda pomogne Kemo, mislim da su oni generacija.