Ulaze Mujo i Suljo u dzamiju i na ulazu ih zauztavlja hodza: – Gdje ste posli? – Pa u dzamiju! – A jesi li ti Mujo uzeo abdest? – Nisam efendija majke mi! Evo prerovi me ako ne vjerujes. :woohoo: :woohoo: :silly: