mirsad_d
Participant
    Post count: 4000

    Evakuisan sedamdesetogodišnjak
    Agencije – 16.02.2012 11:45
    http://www.nezavisne.com/novosti/gradovi/Evakuisan-sedamdesetogodisnjak-128470.html
    ISTOČNO SARAJEVO – Sedamdesetogodišnji S.V. iz sela Budaci, opština Rogatica, koji je danima bio zavejan u kući, evakuisan je i prevezen u Dom zdravlja, a zatim na liječenje u Kliničko-bolnički centar u Foči, saopšteno je iz Centra javne bezbjednosti /CJB/ Istočno Sarajevo.

    U saopštenju se navodi da iznemogli starac pet dana nije izlazio iz kuće, zbog snježnih smetova i padavina, te da su se do njega u utorak, 14. februara, uspjeli probiti pripadnici Policijske stanice Rogatica, Civilne zaštite i ljekar Doma zdravlja.