Cijela istorija im je takva falisfikat, niko nije protiv toga da se zlocin kazni, krivicna prijava sama po sebi neznaci nista dok se ne podigne optuznica, a da bi se podigla optuznica moraju postojati i nekakvi dokazi da se zlocin pocinio i tu nastaje njihov problem.
Da bi se neko uhapsio mora se podici optuznica, a onaj iz Laktasa kad mu prigori i svoju mater bi uhapsio.